12 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Drobna kontuzja zmusza zapaśnika Punię do opuszczenia Polish Open

(Menafn – IANS) Napisane przez Navneet Singh

New Delhi, 9 czerwca: Wybudowany olimpijski zapaśnik freestyle Deepak Punia wycofał się z rankingu Poland Open w Warszawie.

Punia trafiła bezpośrednio do ćwierćfinału, który miał zmierzyć się z Zahidem Valencia ze Stanów Zjednoczonych.

„Punia, która miała szmer w lewej ręce, wycofała się z zawodów mężczyzn w 86 kg stylem dowolnym o 11 rano z powodu możliwości kontuzji podczas wyścigu łodzi” – powiedział IANS asystent sekretarza WFI Vinod Tomar.

– Trener drużyny Jagminder Singh uważał, że nie byłoby mądrze konkurować z kontuzją w rankingu, gdy zbliża się zakręt olimpijski – powiedział.

Polska seria rankingowa odbędzie się w poniedziałek i zakończy się w niedzielę.

Ravi Kumar Tahiya, który zakwalifikował się do Igrzysk Olimpijskich w 57 kg stylem dowolnym mężczyzn, pokonał Abdullayeva Klomjona z Uzbekistanu 10:1 w pierwszej rundzie w wadze 61 kg. W drugiej rundzie zmierzy się z Asharovem Adiyanem z Kazachstanu.

W zawodach freestyle kobiet zmierzą się Anshu Malik (57 kg) i Vinesh Bogot (53 kg).

Po zakończeniu cyklu drużyna indyjska pojedzie na zgrupowanie w Warszawie. Indyjska drużyna powróci w pierwszym tygodniu lipca.

–IANS

nns / qma

MENAFN09062021000231011071ID1102239843

Zastrzeżenie: Menafn dostarcza informacje „tak jak jest” bez żadnej gwarancji. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za dokładność, treść, obrazy, filmy, licencje, kompletność, legalność lub autentyczność informacji zawartych w tym artykule. Jeśli masz jakiekolwiek skargi lub problemy z prawami autorskimi związane z tym artykułem, skontaktuj się z powyższym dostawcą.

READ  Wojna na Ukrainie nie da Polsce wolnej przepustki do demokracji - POLITICO