22 marca, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Raport obala twierdzenia LeBrona Jamesa, że ​​sędziowie niesprawiedliwie skrzywdzili Lakers – w rzeczywistości jest odwrotnie

the Los Angeles Lakers Ostatnio popełniła kilka głośnych oficjalnych pomyłek. Ostatnim z nich był ewidentny faul LeBrona Jamesa przez Jasona Tatuma podczas próby zatrzymania przeciwko Boston Celtics w sobotę (co zostało potwierdzone przez końcowy dwuminutowy raport następnego dnia), tylko po to, by sędziowie przełknęli gwizdek i pozwolili na grę być odtwarzane. przejść do dogrywki, ponieważ Lakers przegrali.

Kilka tygodni wcześniej James miał złamane serce, ponieważ nie sprawdził kolejnej potencjalnej próby wygranej w podwójnej przegranej po dogrywce z Dallas Mavericks. Potwierdził to raport z ostatnich dwóch minut Christian Wood LeBron faktycznie przedarł się, zdobywając dogrywkę w ostatnich sekundach pod koniec pierwszej dogrywki.

To dlatego LeBron był tak zły po nieodebranym połączeniu w Bostonie. Widział to nie raz. Widział to i na pewno nadal tak jest, jako wzór nieproporcjonalnej krzywdy Lakersów z powodu nieodebranych połączeń w późnej fazie gry.

„Budowało się” – powiedział James o swojej frustracji. „Oglądaliście kilka meczów, które przegraliśmy w tym roku z powodu nieodebranych połączeń w późnych meczach. Dosłownie mieliśmy szansę wygrać mecz… Nie rozumiem, co robimy. Oglądam koszykówkę każdego dnia dzień. Oglądam te mecze każdego dnia i nie widzę, żeby zdarzało się to wszystkim innym. To po prostu dziwne.

Nasuwa się pytanie: czy LeBron ma rację? Czy zespół Lakers jest spalony bardziej niż inne zespoły? Ben Rohrbach z Yahoo Sports Postanowił zbadać zarzuty Jamesa, przeglądając każdy raport z ostatnich minut opublikowany w tym sezonie, i opublikował swoje ustalenia we wtorek.

Okazało się, że LeBron się mylił.

Według raportu Rohrbacha, Lakers byli zamieszani w 34 błędne/brak wezwań w ciągu ostatnich dwóch minut w tym sezonie, a 21 z nich poszło na ich korzyść. To więcej niż 28 innych drużyn. Właściwie, po prostu Mavericks Miała więcej fałszywych wistów po drodze, z 23.

READ  Nie będzie „harfować” po słabszym strzelaniu dla Lakers

Innymi słowy, z 34 błędnych zgłoszeń w późnej fazie gry, które miały wpływ na mecz Lakers, 61,8 procent z nich przyniosło korzyść Lakersom. Tylko nożyceJednak przy 63,2 procentach miała więcej szczęścia w późnej fazie gry.

Uznanie dla Rohrbacha za wykonanie brudnej roboty polegającej na przekopaniu się przez te raporty. Wiele osób, w tym ja, zaczęło kupować etui LeBrona, gdy tak naprawdę otaczały nas chmury kultowych postaci, które wciąż tkwią w naszej pamięci.