9 lutego, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy możemy zobaczyć Seana Paytona i Toma Brady’ego w Nowym Orleanie w przyszłym roku?

Obrazy Getty’ego

Na początku tego miesiąca myśleliśmy o Seanie Paytonie i Toma Brady’ego Wreszcie w 2023 r. Może ze świętymi. Podczas gdy możliwość przeprowadzki Brady’ego do Nowego Orleanu (lub gdziekolwiek) pozostaje całkowicie nieznana, w kręgach ligowych rośnie szkoła myślenia, że ​​​​Payton, gdyby był trenerem w 2023 roku, wróciłby do Świętych.

Trzymaj rękę na pulsie profesjonalnego futbolu, jedno ze źródeł powiedziało PFT, że jest obecnie „ukrytym najgorszym” w kręgach ligowych.

Nadal byłoby niesamowite, gdyby tak się stało. Biorąc pod uwagę różne potencjalne otwarcia w 2023 roku, może to być jedyne miejsce, w którym Payton i Brady mogliby dokończyć to, co prawie wydarzyło się w Miami w 2022 roku.

Brady jest wolnym agentem po sezonie. On może iść wszędzie. Dlaczego nie święci? Dlaczego nie współpracować z Paytonem? Dlaczego nie rozegrać swoich meczów u siebie na stadionie, na którym wygrał swój pierwszy Super Bowl?

Jak podało źródło, Payton nie pojedzie do Denver ani do Karoliny. Ponieważ Chargers awansują do playoffów, ta praca nie będzie już otwarta. Jedynym innym możliwym miejscem docelowym byliby Cowboys, gdyby Dallas przegrał w pierwszej rundzie playoffów i zwolnił trenera Mike’a McCarthy’ego.

Jedyną wadą powrotu Paytona do Saints jest to, że opóźni to jego dążenie do zostania pierwszym trenerem w historii ligi, który wygrał Super Bowl z dwoma różnymi zespołami.

Pozostać w kontakcie. Być może Payton wróci do Nowego Orleanu. Brady i Peyton w końcu spotykają się w 2023 roku.READ  Boston Bruins „nic nie postawi” bramkarzowi Linusowi Olmarkowi po chwiejnym pierwszym playoffie