26 września, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Przenośny gramofon Sound Burger z lat 80. powraca z Bluetooth i USB-C

Przenośny gramofon Sound Burger z lat 80. powraca z Bluetooth i USB-C

Powiększenie / Sound Burger 2022 firmy Audio-Technica.

Winyl jest daleki od śmierci. Zapytaj swojego najbardziej nostalgicznego przyjaciela muzycznego, wujka ze starej szkoły, a nawet Taylor Swift. A dla tych, którzy wolą własne winyle z nowoczesnymi udogodnieniami, czeka powrót Sound Burger, przenośnego gramofonu Audio-Technica.

Według raportu z połowy 2022 r. Amerykańskiego Stowarzyszenia Przemysłu Nagraniowego (PDF), winyl kontynuuje trend, który rozpoczął się w 2020 roku, kiedy przychody z winylu przekroczyły przychody z płyt CD – według RIAA sytuacja niespotykana od 1986 roku. [PDF]. RIAA poinformowała, że ​​przychody z winylu wzrosły o 22 procent w pierwszej połowie tego roku do 570 milionów dolarów, przewyższając płyty CD (200 milionów dolarów) i stanowiąc największy udział w przychodach z fizycznej muzyki.

Wygląda na to, że japońska marka Audio-Technica zauważyła ten trend i zdecydowała się na reedycję przenośnego gramofonu Sound Burger. Produkt jest jednym z kilku, które firma wprowadza na rynek z okazji 60. urodzin. Opierając się na planszy po stronie gracza, firma produkuje tylko 7000 sztuk.

Audio-Technica twierdzi, że dostawy limitowanej edycji odtwarzacza CD zaczną się pojawiać 26 listopada.
Powiększenie / Audio-Technica twierdzi, że dostawy limitowanej edycji odtwarzacza CD zaczną się pojawiać 26 listopada.

Oryginalny Sound Burger AT727, który zadebiutował w 1980 roku, umożliwił ludziom słuchanie płyt 33-1/3 i 45 winylowych poza domem. Były jednak pewne zastrzeżenia; Zapisy są niepewnie utknęły poza jednostką i jak wspomniano wcześniej cięcie zębatePodczas tego procesu gracz musi siedzieć na płaskiej powierzchni.

Oryginalny dźwiękowy burger.
Powiększenie / Oryginalny dźwiękowy burger.

Nowy Sound Burger AT-SB2022 wygląda jak stary, ale Audio-Technica dodała Bluetooth Obsługa 5.2, dzięki czemu możesz słuchać swojego winyla przez bezprzewodowe słuchawki. Tym razem jest też gniazdo 3,5 mm zamiast wyjść stereo RCA, ale Audio-Technica zawiera również podwójny adapter RCA.

READ  Najnowsze plotki o specyfikacji Pixel Watch pokazują, że Google stara się stworzyć flagowca

Ponadto stare baterie nie są już potrzebne, zmodernizowany przenośny odtwarzacz DVD jest ładowany USB-C. Audio-Technica twierdzi, że odtwarzanie nagrań potrwa około 12 godzin, zanim będzie wymagało ładowania, co, jak mówi, zajmie około 12 godzin.

Jak wspomniano wcześniej cyfrowe trendyOryginalny Sound Burger, znany również jako Mister Disc w niektórych regionach geograficznych, wymaga konserwacji użytkownika, aby upewnić się, że nagrania kręcą się z odpowiednią prędkością. Ale ten gramofon 2022 Audio-Technica ma serwomotor prądu stałego napędzający system pasów dla „stabilnego obrotu”, gramofon strona produktu Mówi.

Page mówi: „Zaprojektowany z myślą o przenośności i stabilności, wał napędowy wykorzystuje dynamiczny system równoważenia, w którym nacisk pióra jest wywierany przez sprężynę”. Audio-Technica tak mówi Pióro ATN3600L Współpracuje z nowym operatorem rekordu.

Pióro może być wymieniane przez użytkownika.
Powiększenie / Pióro może być wymieniane przez użytkownika.

Inne specyfikacje Sound Burger obejmują wyjście 50 dB i zakres transmisji od 20 do 20 000 Hz.

Burger Sound 2022 to specjalny produkt dla entuzjastów, którzy chcą zarażać swoją pasją do winylu w podróży. Oryginalny produkt zachował nieco kultową popularność, z YouTuberzy I tym podobne nadal promują wyjątkowe i zaskakująco imponujące założenie jakość dźwięku.

Gramofon waży 2 funty i mierzy 11 x 3,9 x 2,8 cala.
Powiększenie / Gramofon waży 2 funty i mierzy 11 x 3,9 x 2,8 cala.

Nie bylibyśmy zaskoczeni, gdybyśmy w końcu zobaczyli Sound Burger 2022 w witrynach takich jak eBay po wyczerpaniu zapasów. Obecnie można znaleźć Sound Burgers z lat 80-tych odsprzedane na 400 dolarów550 zł Domena.

Audio-Technica sprzedaje Sound Burger 2022 za 200 USD.