8 grudnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Przenośny gramofon Sound Burger z lat 80. powraca z Bluetooth i USB-C

Przenośny gramofon Sound Burger z lat 80. powraca z Bluetooth i USB-C

Powiększenie / Sound Burger 2022 firmy Audio-Technica.

Winyl jest daleki od śmierci. Zapytaj swojego najbardziej nostalgicznego przyjaciela muzycznego, wujka ze starej szkoły, a nawet Taylor Swift. A dla tych, którzy wolą własne winyle z nowoczesnymi udogodnieniami, czeka powrót Sound Burger, przenośnego gramofonu Audio-Technica.

Według raportu z połowy 2022 r. Amerykańskiego Stowarzyszenia Przemysłu Nagraniowego (PDF), winyl kontynuuje trend, który rozpoczął się w 2020 roku, kiedy przychody z winylu przekroczyły przychody z płyt CD – według RIAA sytuacja niespotykana od 1986 roku. [PDF]. RIAA poinformowała, że ​​przychody z winylu wzrosły o 22 procent w pierwszej połowie tego roku do 570 milionów dolarów, przewyższając płyty CD (200 milionów dolarów) i stanowiąc największy udział w przychodach z fizycznej muzyki.

Wygląda na to, że japońska marka Audio-Technica zauważyła ten trend i zdecydowała się na reedycję przenośnego gramofonu Sound Burger. Produkt jest jednym z kilku, które firma wprowadza na rynek z okazji 60. urodzin. Opierając się na planszy po stronie gracza, firma produkuje tylko 7000 sztuk.

Audio-Technica twierdzi, że dostawy limitowanej edycji odtwarzacza CD zaczną się pojawiać 26 listopada.
Powiększenie / Audio-Technica twierdzi, że dostawy limitowanej edycji odtwarzacza CD zaczną się pojawiać 26 listopada.

Oryginalny Sound Burger AT727, który zadebiutował w 1980 roku, umożliwił ludziom słuchanie płyt 33-1/3 i 45 winylowych poza domem. Były jednak pewne zastrzeżenia; Zapisy są niepewnie utknęły poza jednostką i jak wspomniano wcześniej cięcie zębatePodczas tego procesu gracz musi siedzieć na płaskiej powierzchni.

Oryginalny dźwiękowy burger.
Powiększenie / Oryginalny dźwiękowy burger.

Nowy Sound Burger AT-SB2022 wygląda jak stary, ale Audio-Technica dodała Bluetooth Obsługa 5.2, dzięki czemu możesz słuchać swojego winyla przez bezprzewodowe słuchawki. Tym razem jest też gniazdo 3,5 mm zamiast wyjść stereo RCA, ale Audio-Technica zawiera również podwójny adapter RCA.

Ponadto stare baterie nie są już potrzebne, zmodernizowany przenośny odtwarzacz DVD jest ładowany USB-C. Audio-Technica twierdzi, że odtwarzanie nagrań potrwa około 12 godzin, zanim będzie wymagało ładowania, co, jak mówi, zajmie około 12 godzin.

READ  Reggie: przejście na Nintendo Switch będzie „dużym wyzwaniem”

Jak wspomniano wcześniej cyfrowe trendyOryginalny Sound Burger, znany również jako Mister Disc w niektórych regionach geograficznych, wymaga konserwacji użytkownika, aby upewnić się, że nagrania kręcą się z odpowiednią prędkością. Ale ten gramofon 2022 Audio-Technica ma serwomotor prądu stałego napędzający system pasów dla „stabilnego obrotu”, gramofon strona produktu Mówi.

Page mówi: „Zaprojektowany z myślą o przenośności i stabilności, wał napędowy wykorzystuje dynamiczny system równoważenia, w którym nacisk pióra jest wywierany przez sprężynę”. Audio-Technica tak mówi Pióro ATN3600L Współpracuje z nowym operatorem rekordu.

Pióro może być wymieniane przez użytkownika.
Powiększenie / Pióro może być wymieniane przez użytkownika.

Inne specyfikacje Sound Burger obejmują wyjście 50 dB i zakres transmisji od 20 do 20 000 Hz.

Burger Sound 2022 to specjalny produkt dla entuzjastów, którzy chcą zarażać swoją pasją do winylu w podróży. Oryginalny produkt zachował nieco kultową popularność, z YouTuberzy I tym podobne nadal promują wyjątkowe i zaskakująco imponujące założenie jakość dźwięku.

Gramofon waży 2 funty i mierzy 11 x 3,9 x 2,8 cala.
Powiększenie / Gramofon waży 2 funty i mierzy 11 x 3,9 x 2,8 cala.

Nie bylibyśmy zaskoczeni, gdybyśmy w końcu zobaczyli Sound Burger 2022 w witrynach takich jak eBay po wyczerpaniu zapasów. Obecnie można znaleźć Sound Burgers z lat 80-tych odsprzedane na 400 dolarów550 zł Domena.

Audio-Technica sprzedaje Sound Burger 2022 za 200 USD.