24 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Odpowiedzi na krzyżówkę New York Timesa z 7 lutego 2024 r

Odpowiedzi na krzyżówkę New York Timesa z 7 lutego 2024 r

4D. Może cię zaskoczyć informacja, że ​​ten „prawicowy typ?” Nie ma w nim żadnych zasad: jest po prostu kursywą.

12 d. Jeśli wpis dotyczący „GOING SAMODZIELNIE” – LATAJĄCY SAMODZIELNIE – wydał się niektórym analitykom jako znajomy, może to wynikać z tego, że w tajemnicy z zeszłego czwartku pojawiła się wskazówka o podobnej tematyce i wpis odnoszący się mniej więcej do tej samej sytuacji, gdzie „Nie masz współspiskowców .” „Rozwiązany poprzez samodzielne działanie. (Zbieg okoliczności? Prawie na pewno. Ale chętnie rozważę wszelkie odmienne teorie w komentarzach.)

Kilka lat temu usłyszałem w barze hitowy singiel Cisco z 2000 roku „Thong Song” i nagle zacząłem się zastanawiać, czy „Thong, th-thong, thong, thong” może służyć jako hasło do krzyżówki… Jak to brzmi, tego rodzaju słowa. Zastanawiam się nad czymś. Nic to nie dało, ale przypomniało mi powtarzające się fragmenty piosenek, co zainspirowało mnie do stworzenia tego motywu przewodniego. Od razu pomyślałem, że będzie fajnie.

Przez krótką chwilę przeżyłem rozczarowanie, gdy dowiedziałem się, że CH-CH-CH-CH-CHANGES pojawił się wcześniej w The Times Crossword (współpraca Jeffa Chena i Davida Pinkoffa w 2014 r.), ale na szczęście temat był zupełnie inny. Zatem przystąpiono do wyścigów: w ciągu jednego dnia miałem siatkę, wysłałem ją i ku mojej radości, redaktorom też się spodobała.

Dopiero kilka miesięcy później po przetestowaniu zmodyfikowanej łamigłówki osoba weryfikująca fakty zdała sobie sprawę, że według Kinks sposób, w jaki odpowiedź pierwszego badanego – „Lo-lo-lo-lo-Lola” – została zapisana w rzeczywistości był błędny. Oficjalne teksty i nuty! Ku mojemu zdziwieniu i w przeciwieństwie do wielu stron z tekstami tekstów w Internecie, nie, nie jest tak. Dlatego w ostatniej chwili zespół redakcyjny musiał edytować znaczną część północno-zachodniego narożnika łamigłówki. Tym razem podziękujcie im jeszcze bardziej niż zwykle!

Oczywiście nie doszłoby do tego, gdybym poszedł z „Jo, jo, jo, joda” zamiast …

Jestem naprawdę zadowolony z obrotu sprawy i mam nadzieję, że rozwiązanie Ci się spodoba!

Chcesz wziąć udział w rozmowie na temat gier New York Times, a może uzyskać pomoc w rozwiązaniu szczególnie trudnej zagadki? I tu:

READ  Teraz możesz ważyć rzeczy łzami z królestwa

Forum pisowni

Recenzja Wordle’a

Towarzysz komunikacji

Zapoznaj się z naszym przewodnikiem „Jak rozwiązać krzyżówkę z New York Timesa”. Zawiera objaśnienia większości typów wskazówek, które zobaczysz w łamigłówkach, oraz minićwiczenie na końcu każdej sekcji.

Krzyżówka New York Timesa ma otwarty system przesyłania, a swoje łamigłówki można przesyłać online.

Aby uzyskać wskazówki, jak zacząć, przeczytaj naszą serię Jak zrobić krzyżówkę.

Wzór Ch-ch-ch-zmiany: Subskrybenci mogą rzucić okiem na klucz odpowiedzi.

Czy próbujesz wrócić do głównej strony gier? Znajdziesz go tutaj.