13 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Produkcja Marvel’s Thunderbolts wstrzymana z powodu strajku scenarzystów – Variety

Produkcja Marvel’s Thunderbolts wstrzymana z powodu strajku scenarzystów – Variety

Produkcja nadchodzącego filmu Marvela „Thunderbolts” została tymczasowo wstrzymana z powodu trwającego strajku scenarzystów. różnorodny Potwierdził.

Film miał rozpocząć się w Atlancie w przyszłym miesiącu i planuje wznowić produkcję po rozwiązaniu strajku. Będąca częścią piątej fazy Marvela, „Thunderbolts” ma połączyć światy „Ant-Mana i Osy”, „Sokoła i Zimowego Żołnierza”, „Czarnej Wdowy” oraz nadchodzącego „Kapitana Ameryki”, nowego „Paper Towns” Jake Schreyer reżyseruje film, a twórca „Beef” Lee Seung-jin pisze scenariusz na podstawie pierwszego szkicu scenarzysty „Czarnej Wdowy” Erica Pearsona. proces, co szczególnie utrudnia posuwanie się do przodu podczas strajku książki.

W obsadzie „Thunderbolts” znajdują się Sebastian Stan, Florence Pugh, Wyatt Russell, Olga Kurylenko, David Harbour, Hannah John-Kamen i Julia Louis-Dreyfus, wszyscy ponownie wcielają się w swoje postacie z Marvela. Nowicjusze w niezapowiedzianych rolach to Ayo Edebiri zhakowana przez „Niedźwiedzia” i gwiazda „Minari”, Steven Yeun. Premiera filmu jest obecnie zaplanowana na 26 lipca 2024 roku.

Marvel’s Blade, który będzie kontynuacją filmu Thunderbolts w fazie 5, niedawno wycofał się z produkcji, gdy członkowie Writers Guild of America rozpoczęli strajk po tym, jak nie udało im się osiągnąć porozumienia z sojuszem producentów filmowych i telewizyjnych. Strajk rozpoczął się 2 maja i spowodował zamknięcie wielu produkcji w branży rozrywkowej. WGA uderza między innymi w poprawę przepływu odpadów poflotacyjnych i minimalne przepisy dotyczące personelu przy produkcjach telewizyjnych.

Jako pierwszy poinformował o tym portal Deadline Hollywood.

READ  Ryan Gosling, Beavis, Mickey Day i Butt-Head na premierze Fall Guy