17 maja, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

YourTango

Trzy znaki zodiaku z surowymi horoskopami 16 kwietnia 2022 r.

Z pełnią księżyca Wagi na piętach i kwadratowym księżycem Plutonem, nie byłoby to zbyt zaskakujące, gdyby dzisiejszy dzień nie był wszystkim, o czym myśleliśmy, że pęknięty, przynajmniej dla kilku znaków zodiaku.

Dziwnie myśleć o pliku Pełnia księżyca w Wadzektóry wydaje się być pełen pozytywnego potencjału, któremu z pełną mocą przeciwdziała kwadratowy księżyc Plutona, który zasadniczo dostarcza jak najwięcej ciemnej energii.

Tak więc przynajmniej ten dzień spowoduje zamieszanie na znaczącym poziomie.

To dzień, w którym budzisz się świeży jak stokrotka, a po kilku godzinach czujesz się jak brud, w którym zostałeś zasiany. Ach, Waga, jak zapraszasz nas do pragnienia równowagi i stabilności.

Samo to pragnienie wydaje się osiągalne i nieskomplikowane – równowaga, łatwość i bezpieczeństwo. Kiedy już to wpadniemy w nasze głowy, jest to dokładnie to, czego chcemy.

Związane z: 3 znaki zodiaku kończą złamanie serca podczas pełni księżyca w Wadze 16 kwietnia 2022 r

Taka prosta prośba, taka, którą księżyc w pełni chciałby nam pokazać, żeby Pluton oczywiście się zaangażował i prosi o uwagę. Nic takiego jak Darth Vadar nie psuje przyjęcia.

Tak będzie się dzisiaj czuł; To pole kwiatów i słońca – to tylko przebrana Gwiazda Śmierci.