16 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dua Lipa, Lizzo, Nicki Minaj, Moore – Rolling Stone

Dua Lipa, Lizzo, Nicki Minaj, Moore – Rolling Stone

Letni przebój jest już prawie na miejscu — a teraz ma do tego gwiazdorską ścieżkę dźwiękową.

Toczący się kamień WYŁĄCZNIE UJAWNIA, ŻE W BARBIE: THE ALBUM MOVIE WYSTĄPIĄ Ava Max, Charli XCX, Dominic Fike, Dua Lipa, Fifty Fifty, Gayle, HAIM, Ice Spice, Kali, Karol G, Khalid, Lizzo, Nicki Minaj, PinkPantheress, Ryan Gosling i Tame Impala i The Kid Laroy. Projekt kompilacji ma premierę 21 lipca, tego samego dnia, w którym film z Margot Robbie i Goslingiem w rolach głównych trafia do kin na całym świecie.

Co za skład… podobnie jak Gosling. Żarty na bok, gwiazda znana jest z popisywania się wokalem — Gosling śpiewał, tańczył i grał na pianinie w nagrodzonym Oscarem filmie „La La Land”.

A lista nie jest nawet kompletna — kolejni wykonawcy zostaną ogłoszeni bliżej daty premiery albumu. Producentem wykonawczym projektu będzie Mark Ronson, który współpracował z Lipą przy platynowym albumie „Electricity” jako połowa elektronicznego duetu Silk City.

Lipa (która występuje w Mermaid Barbie) ogłosiła w poniedziałek, że jej singiel ze ścieżki dźwiękowej „Dance The Night” zostanie wydany w czwartek. Myślnik, zdobywca wielu nagród Grammy, podtrzymywał atmosferę Barbie w tym tygodniu, gdy żyje Plastikowy Życie jest cudowne w Cannes, gdzie ujawniła swoją nową współpracę z domem mody Versace.

Dla niektórych w projekcie biorą udział lalka Barbie To samospełniająca się przepowiednia. Pseudonim Barbie to jedno z długoletnich alter ego Nicki Minaj, przerywane przez Barbie Dreams z 2018 roku, które odmieniło „Just Play (Dreams)” Peggy. Teraz jest na ścieżce dźwiękowej.

Niestety w projekcie nie ma śladu Aqua. Nieznany wcześniej zespół z Danii eksplodował, gdy ich przebój „Barbie Girl” z niezapomnianym „Life in Plastic It’s Cool” stał się światową sensacją w 1997 roku. który pojawia się w „Barbie: Album”. Przeczytaj ustną historię niesławnego toru, który trwał ćwierć wieku w ciągu ostatniego roku, tutaj.

READ  Carl Weathers zawołał Ginę Carano po nakręceniu filmu „The Mandalorian” – Deadline

wspólny

Pierwszy zwiastun filmu pojawił się w zeszłym miesiącu, przedstawiając multiwersum dla Barbie i gwiazdorską obsadę: Issa Rae jako szef Barbie, Anna Cruz-Cayne jako Barbie sędzia Sądu Najwyższego, Kate McKinnon jako Barbie zawsze w podziale i więcej. Akcja filmu wyreżyserowanego przez Gretę Gerwig rozgrywa się w Krainie Barbie i ma zdanie: „Życie w Krainie Barbie to bycie idealną istotą w idealnym miejscu. Chyba że masz totalny kryzys egzystencjalny… albo jesteś Kane”.

Na tym zabawa Barbie się nie kończy — globalna premiera zwiastuna filmu odbędzie się w czwartek o godzinie 12:00 czasu wschodniego. Plus, lalka Barbie Pokaż tylko jeden film Toczący się kamieńLista „40 filmów, które musisz zobaczyć tego lata”. Zobacz, co spowodowało cięcie tutaj.