22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Producent Oscara, Will Packer, mówi, że Chris Rock nie chciał, aby Will Smith został usunięty

Producent Oscara, Will Packer, mówi, że Chris Rock nie chciał, aby Will Smith został usunięty

Ale jak Smith – zły na Joke Rock opowiedział o żonie SmithaJada Pinkett Smith – Publiczność krzyczała, zanim wszedł na scenę, by skonfrontować się z Rockiem, Packer zdał sobie sprawę, że to prawda.
„Gdy tylko zobaczyłem Willa krzyczącego z takim bólem na scenie, moje serce upadło” Packer TJ Holmes powiedział ABC „Good Morning America’s” W ekskluzywnym wywiadzie wyemitowanym w piątek. I po prostu pamiętam, jak pomyślałem: „O nie”. O nie. Nie tak jak to. „
Natychmiast po zdarzeniu, Liderzy Akademii poprosili Smitha o odejście Przez rozgłos dla niego, ale odmówił, powiedziała. Mówiąc Packerowi, że Smith ma zostać fizycznie usunięty, udał się do liderów akademii na miejscu i powiedział im, że Rock nie chce, aby tak się stało, producent powiedział „GMA” w piątek.

„Powiedziałem: Rock dał jasno do zrozumienia, że ​​nie chce pogarszać sytuacji” – powiedział Packer. „To była energia Chrisa. Jego ton nie był mściwy, jego ton nie był zbyt wściekły, więc opowiadałem się za tym, czego Rock chciał w tamtym czasie, czyli nie było fizyczne usunięcie Willa Smitha w tym czasie”.

Spotkanie teatralne pozostawiło producenta „rozbitego”

Producent, który po raz pierwszy otrzymał Oscara, „nigdy nie czuł się tak od razu zdruzgotany jak ja w tamtym momencie” – powiedział Packer, oglądając, jak Smith uderza w rocka, a potem pędzi jak gwiazdy rocka, gdy schodzi ze sceny, aby potwierdzić, że Smith rzeczywiście go uderzył.

„Pytałem: 'Czy on naprawdę cię uderzył?’” — opowiadał Packer. A on spojrzał na mnie i powiedział: „Tak”. Powiedział: „Uderzył mnie Muhammad Ali”, tak jak robi to tylko Chris Rock. Od razu żartował, ale można było powiedzieć, że wciąż był w szoku. Smith wcielił się w słynnego boksera w filmie „Ali” z 2001 roku.

READ  Kim Kardashian i Kanye West ponownie łączą się jako rodzice

Packer powiedział, że show szło dobrze do momentu klapsa i pochwalił Rocka ze spokojem, pomagając uratować resztę koncertu.

„Ponieważ Chris poradził sobie z tą chwilą z taką gracją i pewnością siebie, pozwolił, by show było kontynuowane” – powiedział Packer. „Ponieważ Chris kontynuował to, co robił, ukończył rankingi [best documentary]podaj kubek do [winner] Questlove – kim jeszcze jest, czuję się naprawdę okradziony z jego chwili – dał nam licencję na kontynuację serialu, co staraliśmy się zrobić.

Wkrótce funkcjonariusze LAPD przybyli do biura Packera, powiedział „GMA” i powiedział Rockowi: „To jest bateria” i że tej nocy są gotowi do aresztowania Smitha.

Policja powiedziała: „Pójdziemy po niego. Jesteśmy gotowi. Jesteśmy gotowi, aby go teraz zabrać. Możesz wnieść oskarżenie. Możemy go aresztować” – powiedział Packer. „Kiedy rozmawiali, Chris… bardzo lekceważył te opcje. Mówił: „Nie, wszystko w porządku”. Mówił nie, nie, nie”.

Pojawiły się kontrowersje dotyczące owacji na stojąco, którą Smith otrzymał za wygranie najlepszego aktora za „Króla Ryszarda” chwilę po tym, jak spoliczkował zespół rockowy.

Ale Packer powiedział, że ma inny pogląd i uważa, że ​​ludzie świętują Smitha, a nie działanie, które właśnie podjął.

„Myślę, że ludzie w tym pokoju wstali i wstawili się w obronie kogoś, kogo znali” — powiedział Packer. „Kto był rówieśnikiem, był przyjacielem, bratem z długą karierą trwającą ponad trzy dekady, ponieważ był przeciwieństwem tego, co widzieliśmy w tamtym momencie”.

Kowal Przeproś publicznie za rock Następnego dnia w mediach społecznościowych. Producent powiedział, że następnego ranka Smith również skontaktował się z Packer, przepraszając za niego i wyrażając swoje zakłopotanie.