18 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jon Fingas

Pierwszy odcinek „Halo” można oglądać na YouTube za darmo przez tydzień

Nie musisz rozpoczynać eksperymentu Paramount+ tylko po to, aby sprawdzić, czy plik cześć serial telewizyjny Warto poświęcić swój czas. Dzięki usłudze przesyłania strumieniowego pierwszy odcinek serialu inspirowanego grą można oglądać bezpłatnie na youtube Przez tydzień od 31 marca (przepraszam!). Freebie można oglądać tylko w Stanach Zjednoczonych, ale warto go obejrzeć, jeśli chcesz zobaczyć hollywoodzki film z udziałem Master Chief i Covenant.

Za strategią nie kryje się żadna tajemnica. Paramount + oczywiście ma nadzieję na zbudowanie cześćZadbaj o swoich widzów (a tym samym bazę subskrybentów) tak szybko, jak to możliwe, a bezpłatna próbka może pomóc, gdy zwiastuny nie wystarczą. Dostawca używał tej metody wcześniej w wersjach takich jak Star Trek: Picard.

Może to być również kwestia szybkiego osiągnięcia sukcesu. Paramount + był wystarczająco pewny siebie w cześć do Odnów go przed premierąWydaje się, że wsparcie to było uzasadnione. Czas dostawy wspomniany Że serial złamał liczbę pierwszych widzów serwisu na jeden dzień i został usunięty Żółty kamień prefiks 1883. Chociaż Paramount+ jest wciąż mały w porównaniu do wagi ciężkiej, takiej jak Amazon i Netflix, zainteresowanie cześć Może pomóc streamerom w rozwoju i zmniejszeniu ich zależności od Star Trek.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

READ  Liam Neeson opowiada o swoim filmie „Gwiezdne wojny Qui-Gon Jinn Return” — The Hollywood Reporter