30 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Premiery Wyndham Hotel & Resorts w Polsce: Business Traveller USA

205 luksusowych pokoi w samym sercu historycznego Wrocławia zostanie otwarty w przyszłym miesiącu

Wyndham Hotels & Resorts ogłosiło uruchomienie w Polsce luksusowego hotelu Wyndham Wrocław Old Town. Inwestycja ma zostać otwarta na początku przyszłego miesiąca w historycznym centrum Wrocławia.

Zarządzany przez Mogotel Hotel Group, wiodącego operatora hotelowego Baltix, hotel posiada 205 pokoi, rozległe atrium oraz szereg punktów gastronomicznych, w tym dobrą restaurację, salon i bar. Centrum odnowy biologicznej na piętrze oferuje nowoczesną siłownię, saunę i łaźnię parową.

Na imprezy hotel oferuje 11 sal konferencyjnych, łącznie dla 400 uczestników. Ponadto hotel położony jest 10 km od międzynarodowego lotniska im. Kopernika we Wrocławiu.

Wrocław to jedno z największych miast zachodniej Polski, łączące bogatą historię i piękną architekturę z tętniącą życiem sceną kulturalną, inspirowaną wieloma uczelniami wyższymi i instytucjami badawczymi.

„Polska to kraj o dużym potencjale wzrostu i mnogości różnego rodzaju atrakcji turystycznych i interesujących miejsc” – powiedział Christian Michael, wiceprezes ds. rozwoju na Europę w Windham Hotels & Resorts EMEA. „Dzięki korzystnym warunkom gospodarczym i dużemu popytowi krajowemu Polska oferuje ekscytujące możliwości dla naszego przemysłu i w pełni wpisuje się w naszą strategię rozwoju w Europie”.

Windham Wrocław Old Town to najnowszy dodatek do rosnącego portfolio Wonder Hotel & Resorts w Europie. The Hotel Group jest największym na świecie właścicielem hoteli, prowadzącym około 9000 hoteli w 22 krajach pod 22 różnymi markami.

wyndhamhotels.com

READ  Dlaczego Sam Altman szuka biura OpenAI w Polsce?