13 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Premiera GTA 6 może zostać opóźniona do 2026 roku ze względu na „opóźnienie” rozwoju

Premiera GTA 6 może zostać opóźniona do 2026 roku ze względu na „opóźnienie” rozwoju

Mówi się, że prace nad GTA 6 są już dawno opóźnione, a niecierpliwie oczekiwana gra może przegapić datę premiery w 2025 roku.

Anonimowe źródła podają Kotaku Prace nad GTA 6 zostały „opóźnione”, co jest rzekomym powodem, dla którego kierownictwo prosi programistów o powrót do biura na pełny etat, ponieważ kierownictwo obawia się, że gra może zostać opóźniona do 2026 roku.


Zwiastun Grand Theft Auto 6 1

Zwiastun Grand Theft Auto 6 1

Na razie wygląda na to, że Rockstar w dalszym ciągu „celuje” w premierę na wiosnę (drugi kwartał) 2025 roku, chociaż te same źródła wskazują, że premiera jesienna (trzeci kwartał) wydaje się bardziej realistyczna.

Opóźnienie gry do 2026 roku to także „plan awaryjny” lub opcja „awaryjna”.

Rockstar nie odpowiedział jeszcze na prośbę Kotaku o komentarz.

Na początku tego miesiąca deweloperzy Rockstar Games skrytykowali firmę za mówienie pracownikom, że w przyszłym miesiącu muszą wrócić do swoich biur na pełny etat, i określili decyzję kierownictwa jako „lekkomyślną”.

Pracownicy Rockstar zostali poproszeni o powrót do swoich biur pięć dni w tygodniu. Kierownictwo studia jako przyczyny nadchodzącej zmiany, która zacznie obowiązywać w kwietniu, podało bezpieczeństwo i produktywność.

Od czasu tego ogłoszenia Niezależny Związek Zawodowy Wielkiej Brytanii (IWGB) skrytykował Rockstar za plany wycofania przepisów dotyczących pracy zdalnej „większości” swoich pracowników, zauważając, że studio stwierdziło, że jakiekolwiek wyjątki od nowych zasad będą „rzadkie”.

READ  Fortnite: Sekretne drzwi w lokalizacji Shuffled Shrines i kompletny przewodnik po łamigłówkach