3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Honor’s V Purse to składany telefon inspirowany modą

Honor’s V Purse to składany telefon inspirowany modą

V Purse to nowy telefon koncepcyjny Honora, który zadaje sobie pytanie: „A co, jeśli składane urządzenia bardziej przypominają modne dodatki?” Firma zaprezentowała urządzenie podczas prezentacji na targach IFA 2023 wraz z Honor Magic V2, najnowszym składanym telefonem zaprezentowanym w Chinach na początku tego roku.

Portmonetka V to wizytówka możliwości urządzeń składanych, a Honor nie ujawniła, czy zostanie wypuszczona jako produkt, czy nie. Z drugiej strony firma twierdzi, że planuje wypuścić Magic V2 na całym świecie nie później niż w pierwszym kwartale przyszłego roku. CNBC Raportyale nie ogłosił jeszcze oficjalnie cen poza Chinami.

Projekt torebki V składa się z dwóch kluczowych elementów. Pierwsza to seria wymiennych pasków i łańcuszków, które można przyczepić do składanego urządzenia i które umożliwiają noszenie go jak torebki. Drugi to sposób, w jaki wykorzystuje ekran zewnętrzny do wyświetlania serii tapet zaprojektowanych tak, aby naśladować różne style portfeli. Jest to zasadniczo odwrotne podejście do tego, co zrobił Louis Vuitton w 2019 roku.

Powiem, że myślę, że dopinane paski nie są złym pomysłem. Producenci akcesoriów, np Bandolier Udowodniono, że wiele osób jest zainteresowanych podłączeniem go do swojego dotychczasowego telefonu, aby wygodnie go nosić ze sobą – bez konieczności kupowania zupełnie nowego telefonu.

Na niechronionej części znajduje się składany ekran V Purse na zewnątrz Zamiast wnętrza urządzenia jest to odważny wybór. To, że przez cały czas będziesz mógł widzieć ekran, to oczywiście cały sens tego urządzenia; Honor chce go wykorzystać do pochwalenia się zawsze aktywnymi projektami wyświetlaczy. Firma twierdzi, że współpracowała z wieloma projektantami mody i artystami, aby stworzyć różne motywy dla urządzenia, i stwierdziła, że ​​chce w przyszłości otworzyć interfejs API, aby każdy mógł stworzyć własny interfejs API. Te projekty mogą reagować na Twój dotyk, a także na ruch telefonu.

READ  Producenci samochodów mieli swoją szansę, czas pozwolić Apple naprawić swoje okropne oprogramowanie samochodowe

V Wallet ma mały przycisk do odblokowywania i odblokowywania ekranu, a Honor twierdzi, że grubość urządzenia po złożeniu jest mniejsza niż 9 mm.

Jednak ekran skierowany na zewnątrz wiąże się z oczywistymi kompromisami pod względem trwałości. Składane ekrany telefonów są miękkie i delikatne, dlatego zazwyczaj są bezpiecznie ukryte wewnątrz urządzeń. Huawei, poprzednia spółka-matka Honora, umieszczała składane wyświetlacze na zewnątrz swoich wczesnych składanych telefonów, ale szybko zaczęła umieszczać je wewnątrz, jak wszyscy inni. Ryzyko zarysowania lub zarysowania wrażliwego ekranu jest wysokie, nawet jeśli Honor twierdzi, że zawias V Purse wytrzymuje te same 400 000 uderzeń, co Magic V2.

Jednak te obawy mają charakter akademicki, dopóki Honor nie ogłosi, że publicznie sprzeda torebkę V. Biorąc pod uwagę nasze doświadczenie z urządzeniami takimi jak ten, będący przed koncepcją, możemy czekać bardzo długo.