20 czerwca, 2021

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polskie otwarte wejścia są niesamowite

United World Wrestling opublikował listę zgłoszeń do The Polish Open, a są one wypełnione najlepszymi wrestlerami w Stanach Zjednoczonych, licznymi olimpijczykami i innymi wielkimi wrestlerami z całego świata. Sprawdź poniższe wpisy dla każdego stylu – zapaśnicy Team USA wymienieni jako pierwsi.

Oglądaj Polish Open na żywo w Flow Wrestling

wtorek, 8 czerwca – niedziela, 13 czerwca

Freestyle mężczyzn

57 kg

Nathan Khalid Tomacello (USA)

Nicholas Raymond Suriano (USA)

Abdelhawk Gerbach (ALG) *

Oscar Eduardo DiGreros Urbano (COL) *

Diamentowa Iuna Faf (GPS) *

Steven Andrea MICIC (SRB) *

Saban Kisildas (czas trwania)

Sedin silnika (wycieczka)

Hafiz Kane Hostemir (TUR)

Machmutjon Szawkatow (UZB)

61 kg

Kumar Ravi (IND) *

Reza Ahmadali Adrenacarchi (IRI) *

Atlan Askarow (CAS)

Nurislam Sanayev (KAS) *

Zdobądź TOPAL (TUR)

Emra Ormanoglu (Dur)

Kabar Tanner Sense (ENG)

Jahongirmirza Tropov (UZB)

Culomjon Abdullaev (UZB) *

65 kg

Joseph Christopher MCKENNA (USA)

John Michael Diogomihallis (USA)

Augustine Alejandro Dystrybutorzy (ARG) *

Ismail MUSZUKAJEW (WĘGRY) *

Kamsatkatsi Holidov (Węgry)

Bajrang Bajrang (IND) *

Daulet NIYAZBEKOV (KAZ) *

Edward Grigorev (POL)

Krzysztof BIENKOWSKI (POL)

Saleem Kozan (Dur)

Cavit ACAR (TUR)

Andre SVRIT (UKR)

Wasil Subdar (UKR)

70 kg

James Malcolm Green (USA)

Alec William Pandelio (USA)

Hadżi Alijew (AZE) *

Daniel Andol (węgierski)

Sirbas Talgot (Gaz)

Ernasar A. Kemadaliev (KGZ) *

Mustafa Gaja (Dur)

Kliksallayan Selahata (Dur)

Knoit Budak (TUR)

Olexi Boruda (UKR)

Sirojitin Kasanov (UZB)

74 kg

Jason Michael NOLF (USA)

Katzimurat Gadzhiev (AZE) *

Jasmeet Singh Pulka (CAN)

Amr Reta Ramadan Hussein (a)

Augusto Midana (GPS) *

Leonard Wickel (GER)

LUCAS MARCO KAHNT (Niemcy)

Murad Kuramakometow (Węgry)

Mostaba Mohabali Hossainkani (IRI)

Yones Aliakbar Emamikokai (IRI) *

Frank Samiso Marquez (ITA) *

Nurkosza Kajpanow (KAS)

Daniar Kaisanov (Kos) *

Vadim Petraskas Babuskin (LTU)

Kamil Raibiki (POL)

Andrzej Piotr Sokolski (POL)

Patrick Crosstof Olensine (POL)

Tajmuras Myrbeković Salkasanov (SVK)

Regiony Demirtos (wycieczka)

Jakub GÓR (ENG)

Fazli Erlmas (wycieczka)

Nasienie RADULOV (UKR)

Denise PAVLOV (UKR)

79 kg

Mistrz Mediolanu (Węgry)

Sisaba Vida (Węgier)

Jakub Patryk WŁADCZYK (POL)

Matthews Darius Kombinat (POL)

Jakub Sikora (SVK)

Akszarbek Gulew (SVK)

Skrzydło Ramadanu (Dur)

Wasil Michajłow (UKR) *

Bexot Abdurakmonow (UZB) *

Raszid Gurbanow (UZB)

86 kg

Zahid Walencja (USA)

Fateh Benfertzalla (ALG) *

Carlos Arturo Lewy Mendes (COL) *

Patryk Czurowski (węgierski)

Deepak Punia (IND) *

Ekerekme AGIOMOR (NGR)

Basen Edinson AMBROCIO GREIFO (PER) *

SEBASTIAN JEGIRSANSKY (POL)

Cesary Marek Sadowski (POL)

READ  Rick Steves: Historyczny, fascynujący Kraków Polski

Filip ROGUT (POL)

Miles Naseem Amin (SMR) *

Stephen Reichmouth (SUI) *

Fathi Ertin (TUR)

92 kg

Jden Michael Tbory COX (USA)

Nathan Dimin Jackson (USA)

Miles Naji Martin (USA)

Robin Michael Ferdinand (GER)

Richard Wedge (węgierski)

Zbigniew Mateusz BARANOWSKI (POL)

Krzysztof Grzegorz SADOWIK (POL)

Erhan Yalasi (czas trwania)

Selim Yasser (Dur)

Mustafa Kemal Ki (czas trwania)

Illya Archaya (UKR)

Rustam SODIEW (UZB)

Aginias Subarniasov (UZB)

97 kg

Colin Raymond Moore (USA)

Michael Justin Machiavelli (USA)

Mohammed FARDJ (ALG) *

Szeryf Szarifow (AZE) *

Alireza Mohamed Karimimachiyani (IRI)

Ali Khalil Shabanibengar (IRI)

Mohammad Soin Askari Mohammedan (IRI) *

Abraham de Jesus Conido Ruano (IDA) *

Serik Bakhtikanov (Kos)

Alisher Jerkley (gaz) *

Lucas Crosasque (LTU)

Mahometkatji Omartiprovich Nurov (MKD) *

Radosław Baron (POL)

Michał Jan Belowski (POL)

Ibrahim Siftici (Dur)

Faizullah Akhturk (ENG)

125 kg

Mikołaj Edward Kvyostovsky (USA)

Zahid Farrahal (ALG) *

Dialdeen Kamal Quota Abdelmottaleb (EGY) *

Youssef Mohammed Badaya Hemida (a)

Szczyt Szczytu (IND)

Amin Hossain Taheri (IRI)

Amir Hossain Abbas Surrey (IRI) *

Yusuf Patirmusev (Kos) *

Oleg Boltin (Kos)

Robert Barron (POL)

Anil Bergen Kliksallayan (Dur)

Ołeksandr Kotsjanowski (UKR)

grecko-rzymski

55 kg

Max Emiliano Navri (USA)

Lotnisko Ekrem Ostürk (ENG)

KILIC Szeryf (TUR)

60 kg

Ildar HAFIZOW (USA) *

Abdelkarim Fercott (ALG) *

Nikołaj Sohail Mohammadi (DEN)

Haitham Mahmood (a) *

Ahmed Foote Foss Hussein Bagdad (EGY)

HELLY MAEGISALU (EST)

Christian Geskemetti (węgierski)

Kenichiro Fumida (JPN) *

Mohammed Chhodir Jusupow (UZB)

63 kg

Abdelzebber Diber (ALG)

Christopher Joseph Kramer (GER)

Ayada Suzuki (Japonia)

Artysta Zajcew Hogreb (NOR)

Myrbek Salimow (POL)

Michał Jacek TRACZ (POL)

Lenur Demirow (UKR) *

Islomjon Bakramov (UZB)

Elmurat Tasmuradow (UZB) *

67 kg

Alejandro Sancho (USA) *

Abdelmalek Merabet (ALG) *

Julian Steven Horta Acevedo (COL) *

Mohamed Ibrahim Elsoid Ibrahim Elsoid (EG) *

Abou Halima Mohamed Elside Abu Halima (EGY)

Christian Istvan Wanka (Węgry)

Eric Dorba (węgierski)

Balind Gorbachi (Węgry) *

Kwaśny Kabałow (IDA)

Mattus Radosła SZEWCZUK (POL)

Murad Fratt (TUR)

Enes BASAR (TUR)

Botan Courneuve (UKR)

Mirzobek Rakmatow (UZB)

Mahmud Paksiłow (UZB)

72 kg

Frederick Holmkist Bejeweled (Den)

Robert Attila FRITSCH (węgierski)

Howard Jorgensen (NOR)

Juan Sebastian AAK (NOR)

Matthews Lugjan Bernadette (POL)

Roman Bakurkowski (POL)

Puszka na komórkę (TUR)

Czyngis Arslon (ENG)

Aram Wardhanian (UZB)

77 kg

Jesse Alexander Porter (USA)

Oliver Marco Krueger (Den)

READ  Hiszpania i Polska remisują 1-1, aby utrzymać interesującą sytuację w Euro Group E

Miko Bateria Peldokongas (FIN)

Akumulator Chucky Proline (FIN)

Soldan Lewai (węgierski)

Tomasz LORINCZ (WĘGRY) *

Kuracja według Andersa (NOR)

KWORK SAHAKYAN (POL)

Evan NYLYPIUK (POL)

Roman Własow (ros.)

Abuyasid Montsikov (ros.)

Bazar Yunus Emre (TUR)

Fathi Czyngis (TUR)

Artur Polidew (UKR)

Jasef Zinałow (UKR)

82 kg

rupia fodi (ALG)

Rafiq Hussainov (AZE) *

Rajbek Alvich Bisultanov (Den)

Ranet Caljola (EST)

Ronnie Ilmari Proline (FIN)

Laszlo Spobo (węgierski)

Thomas Lewai (węgierski)

Magnus Gronwick (NOR)

Matthews Lucas Walney (POL)

Philip Cocker Casimiorsak (POL)

Alex Michael Bieberberg Kesidis (Szwecja)

Jarosław Filsakow (UKR)

Jałkaspe Bertimuratow (UZB)

87 kg

Alan Ernesto Vera Garcia (USA)

Bachchir Sid Azara (ALG) *

Ronison Brando Santiago (PRA)

Mohamed Moustaba Ahmed Abdal Medwali (EGY) *

Toksyna Isthmijska (HUN)

David Lozanci (Węgry)

Wiktor LORINCZ (WĘGRY) *

Michał Andrzej DOPKA (POL)

Arcadius Markin Culinix (POL)

Szymon SZYMONOWICZ (POL)

Bazar Spotkań (TUR)

Koktajle tokenowe (TUR)

Nasienie NOVIKOV (UKR)

Rustam Askałow (UZB) *

97 kg

Oddychaj BOUDJEMLINE (ALG) *

Islam Abbasow (AZE)

Maciej PAK (DEN)

RV Martin Savoline (FIN)

John Girn (GER)

Ilja Glasner (Niemcy)

Eric Silva (węgierski)

Pałac Pocałunek (WĘG)

Alex Gergo SZOKE (węgierski) *

Mehdi Mohammad Balihamsehte (IRI)

Mohammadi Abdullah Saravi (IRI) *

Gerard Cybrian Kourniksak (POL)

Piotr CHUDZIK (POL)

Tadeusz MICHALIK (POL) *

Michaił Gadźaja (SRP) *

Erkali Aikimbev (UZB)

130 kg

Złoty Michael SCHULTZ (USA)

Yasmani Acosta Fernandez (CHI) *

Abdullatif Mohammad Ahmad Mohamed (a) *

Artur Wittin (EST)

Edward POPP (GER) *

Adam Varga (węgierski)

Aliakbar Hossain Yusofiamatsali (IRI)

Amin Mohammad Saman Mirzasadeh (IRI)

Ameer Mohammad Ali Cosmemonjesi (IRI) *

Mandas KNYSTAUTAS (LTU)

Romas Friedricas (LTU)

Nikola Miladovic (NOR)

Rafał Andrzej Krozewski (POL)

Dominik Tomasz KRAWCZYK (POL)

Alin Aleksak Chiariu (ROU)

Leonard Istvan Perry (ROU)

Muminjon ABDULLAEV (UZB) *

Zapasy kobiet

50 kg

Erin Simon Colston (USA)

Maria STADNIK (AZE) *

Seema Seema (IND) *

Bryg Walentyna Iwanowna Islamowa (Kos) *

Adijat Avorshai IDRIS (NGR) *

Anna Łukaciak (POL)

Agatta Marta Wallersac (POL)

Katarzyna Matrowska (POL)

Emilia Alina LZO (ROU) *

Maria Tiumerkowa (ros.)

Nateszta Sokołowa (ros.)

Ajnur ERGE (TUR)

Oksana Liwacz (Wielka Brytania) *

53 kg

Ronna Marie Hayden (USA)

Amy przy kominku (USA)

Samantha Lee STEWART (może)

Joseph Emilian Esombe Diego (CMR) *

Annika Wendy (Niemcy)

Vinesh Vinesh (IND) *

Sumia Erdenechimek (MGL)

Roxana Marta Jasina (POL) *

Katarsina KRAWCZYK (POL)

Ekaterina Boleschuk (RUS) *

Olga Koroszawcewa (ros.) *

READ  The G7 supports Biden's transformation of the global tax system

Ezdrasz PUL (ang.)

55 kg

Ayesha Ulishan (CAS)

Dominika Eva Gulvica (POL)

Alicja CZYZOWICZ (POL)

Andrea Beatrice ANA (ROU)

Stolvira Arshush (ros.)

Dżainep Yedgeil (TUR)

Irina Karive Sikratz (Wielka Brytania)

57 kg

Helen Louis Maroulis (USA) *

Irina Kuraczkina (PLR) *

Matylda Helene Riviere (FRA) *

Elena Hike BRUGGER (GER)

Aparat Fatou Mata Yari (GUI)

Anszu Anszu (IND) *

ODUNYO FOLASET ADEKUOROYE (NGR) *

Patryk Gill (POL)

Jovita Maria WRZESIEN (POL) *

Magdalena Ursula Glotech (POL)

Irina Olokonova (ros.)

Weronika Sumikowa (RUS) *

Valeria Koplova Solopova (Rosja)

Mehlika Ostürk (ENG)

Eda Tech (wycieczka)

Alina Hrushina Agobia (UKR)

ZESTAW Tetiany (UKR)

59 kg

Diana Gajumowa (Kos)

Noorida Anarkułowa (KGZ)

Nasira Marsbeck Kisi (KGZ)

Anastasia Sidelnikova (RUS)

Elif Yanik (czas trwania)

62 kg

Kyla Colin Kyoko cud (USA) *

Lois Nunes de Oliveira (PRA) *

Ana Paula Codeine Gonzalez (Kane)

Mariana Chastin (Węgry) *

Sonam Sonam (IND) *

Kość udowa Tinybekova (KGZ) *

Aminat Oluvapunmilao ADENIYI (NGR) *

Swietłana Lipatowa (RUS)

Lubow Owsarowa (RUS) *

Marwa AMRI (TUN) *

Pistolet AKSOY (ENG)

Irina Goliadenko (UKR) *

Ilona PROKOPEWNIUK (UKR)

65 kg

Tajpej Mustafa Euseen (ZNAJDŹ) *

Aina Demirtasova (Kos)

Aleksandra Wołksińska (POL)

Camila Cheslava Gulvica (POL)

Christa Dante INCZE (ROU)

Linnia Antonia Svensson (Szwecja)

Malin Johanna Matson (Szwecja)

Henna Katrina Johansson (Szwecja) *

Asli Demir (TUR)

Asli TUGCU (TUR)

Oksana Gupta Herhel (UKR)

68 kg

Las na Molinary (USA)

Ellis Manolova (AZE) *

Daniel Suzanne Lapage (CAN) *

Enos Mostaba Youssef Courshed AHMED (EGY) *

Coupa Celine Fonda Loroque (FRA) *

Anna Carmen Shell (GER) *

Mirim Jumanasarova (KGZ) *

Battseg SORONZONBOLD (MGL) *

Z Błogosławieństwami (NGR) *

Natalia Iwona Strasałka (POL)

Evelina Veronica Siunek (POL)

Wiktoria Soulz (POL)

Chanum Weliwa (ros.) *

Tintra Linnia Esjoberg (Szwecja)

Przełęcz Nesrin (ENG)

Ałła Cercosowa (UKR) *

Alina Berezna Statnik Maginia (UKR)

72 kg

Jamila Bakbergenova (KAS)

Agent Cataliny (ROU)

Jewgienija Zakorczenko (ros.)

Autobus TOSUN (TUR)

Ałła Bielińska (UKR)

76 kg

Diamentowy Cenny Guilford (USA)

Vasilisa Marcello (PLR) *

Online DA Silva Ferreira (PRA) *

Erica Elżbieta WIEBE (MOŻE) *

Samar Amar Ibrahim Hamza (a) *

Epp MAEE (EST) *

Online Rotor Falcon (GER) *

Francie Reidelt (GER)

Elmira Sistikova (Kos) *

Iberyjski Medit Kisi (KGZ)

Rekin zestawu dokumentów (MGL)

Patryka Sperca (POL)

Natalia Vorobeva (RUS) *

Alena STARODUBTSEVA (RUS)

Isecul Osage (wycieczka)

* Potencjalny reprezentant olimpijski