22 września, 2021

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wis Air dodaje do letniego rozkładu dodatkowe loty z Aberdeen do Polski

Tanie linie lotnicze Wis Air zamierzają obsługiwać w lipcu dwa razy w tygodniu połączenia między Aberdeen a Gdańskiem w Polsce.

Eastern European Airlines mają dwa loty z Granite do Gdans w sobotę (5 czerwca) i sobotę 12 czerwca tego miesiąca.

Ale rezerwacje są dokonywane w obie strony we wtorki i soboty od 6 lipca.

Wspinaczka drogowa do Granitowego Miasta

Rzecznik AGS Airport, właściciela międzynarodowego lotniska w Aberdeen, powiedział: „Widzimy ponowne uruchomienie tras takich jak Gtansk za pomocą Wis Air.

„Zapewnienie bezpieczeństwa w biznesie jest najwyższym priorytetem na naszych lotniskach, a podróż do Gdańska pomoże wzmocnić połączenie Aberdeen”.

AGS jest również właścicielem i operatorem lotnisk w Glasgow i Southampton.

Polska znajduje się obecnie na „bursztynowej liście” rządu Wielkiej Brytanii, co oznacza, że ​​dozwolone są tylko niezbędne podróże, ale wakacje są dla wielu mylące, a nie wyraźnie zakazane.

Jeśli pochodzisz z kraju z listy bursztynowej, powinieneś być odizolowany przez 10 dni i przejść testy Covit-19, ale możesz to zrobić w domu lub w wybranym przez siebie miejscu, zamiast przebywać w hotelu zatwierdzonym przez rząd.

Nie musisz udowadniać głównego powodu lotu do kraju z listy bursztynowej i nie możesz zostać za to ukarany grzywną.

Co można robić w Gdańsku?

z siedzibą na Węgrzech Wiś – Uruchomiony w 2003 r. i działający od maja 2004 r. – obecnie posiada 710 tras ze 151 lotnisk w 44 krajach, Covit-19.

Po raz pierwszy poleciał między Aberdeen a nadbałtyckim miastem Kdansk, niedawno odbył się Finał Ligi Europy UEFA Między Villierial a Manchesterem United w czerwcu 2015 r.

© B.A.
Carlos Paca z Villarreal pozuje z trofeum po finale Ligi Europejskiej UEFA na Stadionie Gdańsk w Polsce.

Przewoźnik początkowo będzie szukał osób podróżujących służbowo z branży energetycznej i osób podróżujących w celach rekreacyjnych z północnego wschodu w innym miejscu na krótką przerwę.

Ale usługa ta stała się również popularną opcją połączeń dla podróżnych podróżujących z Aberdeen do innych części Europy Wschodniej.

READ  Polskie media odłożyły debatę prawną między podziałami koalicyjnymi

Wiadomości o lotach powrotnych dwa razy w tygodniu od przyszłego miesiąca odnotowały straty przed opodatkowaniem w wysokości 487,6 mln USD za 1212 miesięcy do 31 marca 2021 r., w porównaniu do zysku w wysokości 253,1 mln USD rok wcześniej.

Na całym świecie liczba pasażerów i przychodów zarażonych wirusem koronowym spadła z 75% do 10,2 mln i z 73% do 636 mln USD.

CEO Joseph Varady powiedział: „To był jeden z najtrudniejszych lat dla przemysłu lotniczego, który mocno ucierpiał z powodu przepisów związanych z Govt-19.

„Pomimo tych bezprecedensowych wyzwań kontrolowaliśmy naszą strukturę wydatków, utrzymaliśmy naszą pozycję gotówkową i utrzymaliśmy salda jakości inwestycji.

„Całoroczne dane liczbowe dotyczące pasażerów i przychodów wskazują na zmniejszenie przepustowości w wyniku ograniczeń w podróżowaniu w całej Europie”.

© Wis Air
W locie Wis Air.

Pan Varadi powiedział, że „zwinność” była ważna, aby przejść przez cały rok: „Rozszerzyliśmy z 25 do 43 funkcjonalnych lub zadeklarowanych witryn, co w naturalny sposób zwiększa elastyczność.

„Zmodyfikowaliśmy wydajność za pomocą stale zmieniających się elementów sterujących, wzrastając do 80% w tygodniach poprzedzających lato 2020 r., a następnie spadając do 20% po tygodniach.

„Nasze szybkie i zdecydowane działania, podjęte na początku epidemii Govt-19, pozwoliły nam lepiej chronić naszą sytuację finansową i 80% miejsc pracy w Wis Air w następstwie 75% krachu biznesowego.

‘Bohaterstwo’

„Te wyniki nie były łatwe.

Wis spodziewa się, że w pierwszym kwartale nowego roku obrotowego będzie latał w wysokości 30% swoich normalnych zdolności operacyjnych.

Linie lotnicze zapowiedziały, że wznowią wszystkie loty, które wnoszą wkłady pieniężne, z zastrzeżeniem ograniczeń nałożonych przez rząd.

Oczekuje się dalszych strat netto w latach 2021-22, przy czym prognozy na lata 2022-23 zapewnią pełny potencjał w „silnym środowisku handlowym”.


Przechodząc do kilku sposobów naprawienia „poważnych szkód” związanych z zamknięciem na lotnisku w Aberdeen

Szefowie lotnisk mają nadzieję, że nowe polskie loty zapewnią letni impuls

Noc składa hołd nowo koronowanemu mistrzowi Ligi Europy Villarreal Pittori Darren McGee


Tanie linie lotnicze Ryanair odnotowały ogromny wzrost liczby pasażerów w maju.

READ  Kolejne osiągnięcie na torze, białoruski sprinter jedzie do Polski

W zeszłym miesiącu poleciało nim 1,8 miliona osób, w porównaniu z 70 000 w maju 2020 roku.

Przewoźnik w Dublinie wykonał w maju tego roku ponad 12 000 lotów, co stanowi 79% współczynnika obłożenia – miara tego, jak dobrze linia lotnicza zapełnia swój samolot.

Ryaner znalazł się w centrum międzynarodowego oburzenia w zeszłym miesiącu, kiedy jeden z jego samolotów został zmuszony do lądowania na Białorusi.

Kiedy lot Fr4978 został zmuszony do przekierowania na Litewskie Elektryczność, niezadowolona białoruska rzymska policja protestacyjna została aresztowana.