24 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wis Air dodaje do letniego rozkładu dodatkowe loty z Aberdeen do Polski

Wis Air dodaje do letniego rozkładu dodatkowe loty z Aberdeen do Polski

Tanie linie lotnicze Wis Air zamierzają obsługiwać w lipcu dwa razy w tygodniu połączenia między Aberdeen a Gdańskiem w Polsce.

Eastern European Airlines mają dwa loty z Granite do Gdans w sobotę (5 czerwca) i sobotę 12 czerwca tego miesiąca.

Ale rezerwacje są dokonywane w obie strony we wtorki i soboty od 6 lipca.

Wspinaczka drogowa do Granitowego Miasta

Rzecznik AGS Airport, właściciela międzynarodowego lotniska w Aberdeen, powiedział: „Widzimy ponowne uruchomienie tras takich jak Gtansk za pomocą Wis Air.

„Zapewnienie bezpieczeństwa w biznesie jest najwyższym priorytetem na naszych lotniskach, a podróż do Gdańska pomoże wzmocnić połączenie Aberdeen”.

AGS jest również właścicielem i operatorem lotnisk w Glasgow i Southampton.

Polska znajduje się obecnie na „bursztynowej liście” rządu Wielkiej Brytanii, co oznacza, że ​​dozwolone są tylko niezbędne podróże, ale wakacje są dla wielu mylące, a nie wyraźnie zakazane.

Jeśli pochodzisz z kraju z listy bursztynowej, powinieneś być odizolowany przez 10 dni i przejść testy Covit-19, ale możesz to zrobić w domu lub w wybranym przez siebie miejscu, zamiast przebywać w hotelu zatwierdzonym przez rząd.

Nie musisz udowadniać głównego powodu lotu do kraju z listy bursztynowej i nie możesz zostać za to ukarany grzywną.

Co można robić w Gdańsku?

z siedzibą na Węgrzech Wiś – Uruchomiony w 2003 r. i działający od maja 2004 r. – obecnie posiada 710 tras ze 151 lotnisk w 44 krajach, Covit-19.

Po raz pierwszy poleciał między Aberdeen a nadbałtyckim miastem Kdansk, niedawno odbył się Finał Ligi Europy UEFA Między Villierial a Manchesterem United w czerwcu 2015 r.

© B.A.
Carlos Paca z Villarreal pozuje z trofeum po finale Ligi Europejskiej UEFA na Stadionie Gdańsk w Polsce.

Przewoźnik początkowo będzie szukał osób podróżujących służbowo z branży energetycznej i osób podróżujących w celach rekreacyjnych z północnego wschodu w innym miejscu na krótką przerwę.

Ale usługa ta stała się również popularną opcją połączeń dla podróżnych podróżujących z Aberdeen do innych części Europy Wschodniej.

READ  Od irackiego Kurdystanu do polskiej granicy: imigranci marzą o Europie • Francja 24 English | Wiadomości z Francji - Oakland News Now

Wiadomości o lotach powrotnych dwa razy w tygodniu od przyszłego miesiąca odnotowały straty przed opodatkowaniem w wysokości 487,6 mln USD za 1212 miesięcy do 31 marca 2021 r., w porównaniu do zysku w wysokości 253,1 mln USD rok wcześniej.

Na całym świecie liczba pasażerów i przychodów zarażonych wirusem koronowym spadła z 75% do 10,2 mln i z 73% do 636 mln USD.

CEO Joseph Varady powiedział: „To był jeden z najtrudniejszych lat dla przemysłu lotniczego, który mocno ucierpiał z powodu przepisów związanych z Govt-19.

„Pomimo tych bezprecedensowych wyzwań kontrolowaliśmy naszą strukturę wydatków, utrzymaliśmy naszą pozycję gotówkową i utrzymaliśmy salda jakości inwestycji.

„Całoroczne dane liczbowe dotyczące pasażerów i przychodów wskazują na zmniejszenie przepustowości w wyniku ograniczeń w podróżowaniu w całej Europie”.

© Wis Air
W locie Wis Air.

Pan Varadi powiedział, że „zwinność” była ważna, aby przejść przez cały rok: „Rozszerzyliśmy z 25 do 43 funkcjonalnych lub zadeklarowanych witryn, co w naturalny sposób zwiększa elastyczność.

„Zmodyfikowaliśmy wydajność za pomocą stale zmieniających się elementów sterujących, wzrastając do 80% w tygodniach poprzedzających lato 2020 r., a następnie spadając do 20% po tygodniach.

„Nasze szybkie i zdecydowane działania, podjęte na początku epidemii Govt-19, pozwoliły nam lepiej chronić naszą sytuację finansową i 80% miejsc pracy w Wis Air w następstwie 75% krachu biznesowego.

’Bohaterstwo’

„Te wyniki nie były łatwe.

Wis spodziewa się, że w pierwszym kwartale nowego roku obrotowego będzie latał w wysokości 30% swoich normalnych zdolności operacyjnych.

Linie lotnicze zapowiedziały, że wznowią wszystkie loty, które wnoszą wkłady pieniężne, z zastrzeżeniem ograniczeń nałożonych przez rząd.

Oczekuje się dalszych strat netto w latach 2021-22, przy czym prognozy na lata 2022-23 zapewnią pełny potencjał w „silnym środowisku handlowym”.


Przechodząc do kilku sposobów naprawienia „poważnych szkód” związanych z zamknięciem na lotnisku w Aberdeen

Szefowie lotnisk mają nadzieję, że nowe polskie loty zapewnią letni impuls

READ  20 000 ciężarówek utknęło między konkurencyjnymi liniami na granicy ukraińsko-polskiej

Noc składa hołd nowo koronowanemu mistrzowi Ligi Europy Villarreal Pittori Darren McGee


Tanie linie lotnicze Ryanair odnotowały ogromny wzrost liczby pasażerów w maju.

W zeszłym miesiącu poleciało nim 1,8 miliona osób, w porównaniu z 70 000 w maju 2020 roku.

Przewoźnik w Dublinie wykonał w maju tego roku ponad 12 000 lotów, co stanowi 79% współczynnika obłożenia – miara tego, jak dobrze linia lotnicza zapełnia swój samolot.

Ryaner znalazł się w centrum międzynarodowego oburzenia w zeszłym miesiącu, kiedy jeden z jego samolotów został zmuszony do lądowania na Białorusi.

Kiedy lot Fr4978 został zmuszony do przekierowania na Litewskie Elektryczność, niezadowolona białoruska rzymska policja protestacyjna została aresztowana.