25 kwietnia, 2024

Polska udaremnia eliminację, wycofuje się z Genewy, 3-2 | Wiadomości, sport, praca

Reporter Photo / Robert Hayes Buldogi Polskie świętują czwarte zwycięstwo seta w Girard High School w środowy wieczór w Girwie. Bulldogs przegrali 2-1, wrócili przed awansem do dwóch ostatnich setów turnieju i awansowali do play-offów.

GIRARD – W środę wieczorem, w pierwszej rundzie turnieju siatkówki II ligi, Buldogi Polskie znalazły się na plecach pod ścianą.

Po wygraniu pierwszego seta Bulldogs padli dwa sety z rzędu i stanęli przed wyjściem. Polska jednak przyjęła wyzwanie obiema rękami, pokonując Genewę 3-2 w finałach 25-15, 29-17 i 15-13.

Dwa sety przegrane przez Bulldogs, trzy punkty lub mniej, 25-22, 25-23, doprowadziły do ​​prawie dwugodzinnego slugfestu, ale mimo wszystko Polska (9-13) nie wyszła z play-offów pierwszego wieczoru.

W środę wieczorem w Girard High School, rok po wyjściu z pierwszej rundy przeciwko Indianom w tym samym gimnazjum.

Jeśli chodzi o seniorów, nawet jeśli w jednym miejscu będzie inny przeciwnik, historia nigdy się nie powtórzy.

„Osobiście dla mnie może to być koniec, bo nigdy nie wiadomo, co się stanie po licealnej siatkówce dla naszej drużyny i możemy wreszcie zagrać z tymi dziewczynami jeszcze raz” – powiedziała polska seniorka Lexi Calicatsaros. „Uważamy, że graliśmy dobrze, mieliśmy swoje podania, mieliśmy swoje sety, a po błędach wróciliśmy razem i znaleźliśmy się pod kontrolą.

„Byłem bardzo zdenerwowany pod koniec czwartego seta, ale moi koledzy z drużyny zabrali mnie do piątego seta i utrzymali głowę w grze”.

Stawianie czoła przeciwnościom i przezwyciężanie ich to duża część atletyki, po pierwszym zwycięstwie 25-15 Bulldogi wydawały się mieć trochę początkowej energii, ale dublet w turnieju postawił Bulldogi na palcach.

Według polskiej trenerki Alii Diamond chodzi o oczyszczanie się z własnych błędów.

„Szczerze, myślę, że zaczęliśmy grać razem, zaczęliśmy grać ciężko i zaczęliśmy grać więcej, aby wygrywać bez wstydu” – powiedział Diamond. „To był zdecydowanie duży czynnik dla nas. Przestaliśmy popełniać wiele błędów, mieliśmy wiele w drugim i trzecim secie i myślę, że to naprawdę ograniczało tych, którzy pomogli”.

READ  Oprogramowanie szpiegujące Pegaza | Polska

Ostatecznie Calicutaros odnotował 20 morderstw, 12 wykopalisk i cztery asysty. Junior Alyssa Claros wykopała 14, podczas gdy koledzy z klasy Morgan Bailey (28 asyst) i Katie McDonald (6 tomów) odegrali kluczową rolę w zwycięstwie.

Starszy kapitan Morgan Clucher uważał, że jego zespół wykonał wydajną pracę, ulepszając się nawzajem, gdy się nawzajem potrzebowali.

Czasami samotne przebywanie tam jest wszystkim, co jest potrzebne, aby zdobyć dodatkowy szczyt.

„Wiem, że muszę dać z siebie wszystko, aby wygrać, wiem, że wszyscy popełniają błędy, będziesz miał złe mecze, dostaniesz duże sety, ale w końcu musisz po prostu walczyć, aby wygrać” – powiedział Klucher. gotowe (sobota).”