22 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Demon Slayer” zapowiada cykl treningowy Hashiry, oto szacunkowa data premiery

„Demon Slayer” zapowiada cykl treningowy Hashiry, oto szacunkowa data premiery

Z wielkim finałem Demon Slayer’s Swordsmith Village Arc zeszłej nocy w podwójnym pierścieniu było to idealnie szczęśliwe zakończenie dla naszych bohaterów, Ufotable od razu ogłaszać To oczywiście następna historia się zbliżała.

Będzie to łuk Hashia Geiko-Hen, czyli łuk treningowy Hashiry. Pokazano krótki zwiastun z wieloma Hashirami, które pojawią się w tym wątku, w tym z niektórymi starymi ulubionymi.

Oto oficjalne podsumowanie cyklu treningowego Hashiry:

Tanjiro idzie zobaczyć kamień Hashiry, Himejimę, którego zamierza przygotować do nadchodzących bitew. Szkolenie na Hashirę — wysokiego rangą członka Korpusu Zabójców Demonów — jest intensywne i wymagające. Uzyskanie aprobaty Himejimy wydaje się niemożliwe, ale Tanjiro wygrał” Nie poddawaj się! Tymczasem Władca Demonów Muzan kontynuuje szukanie lokalizacji Nezuko i Oboyashiki.

Zawsze było jasne, że Tanjirou był na najlepszej drodze do zostania hashirą, a biorąc pod uwagę, że w tym momencie zabił kilka demonów wyższej rangi, wydawało się, że powinni mu to dać. Ale tak nie działa i musi przejść rygorystyczne szkolenie, aby zostać Hashirą. Chyba krem ​​do opalania?

Nie mamy daty premiery cyklu treningowego zabójcy demonów Hashiry, który faktycznie jest 4. sezonem serialu. Ale prawdopodobnie możemy to oszacować na podstawie poprzednich dat wydania:

  • Sezon 1 Demon Slayer (w języku angielskim) pojawił się w październiku 2019 r
  • Demon Slayer: Mugen Train przybywa w październiku 2021 (dwa lata później)
  • Demon Slayer: Entertainment District Arc pojawi się w grudniu 2021 r. (2 miesiące później)
  • Demon Slayer: Swordsmith Village Arc pojawi się w kwietniu 2023 r. (prawie dwa i pół roku później)

Naprawdę trudno nazwać Mugen Train własną rzeczą, ponieważ jest to swego rodzaju prekursorem Entertainment District Arc. Tak naprawdę różnica między sezonami wynosi w rzeczywistości 2-2,5 roku, może trochę mniej, jeśli weźmiemy pod uwagę opóźnienia spowodowane COVID w tym okresie.

READ  W wieku 77 lat umiera Johnny Canales, który wprowadził Selenę do mainstreamu

Ale z tym wskaźnikiem moglibyśmy zobaczyć łuk treningowy Hashiry w czerwcu 2025 r. Lub jesienią, być może w listopadzie/grudniu 2025 r. Jeśli potrwa to znacznie dłużej, może zostać przesunięty na początek 2026 r.

Po cyklu treningowym Hashiry jest tylko jeden ostatni łuk, a jest to Ostatni wątek bitwy, w którym wszystko dojdzie do punktu kulminacyjnego. Więc patrzymy na rok 2027, zanim Demon Slayer wykona swój ostatni ukłon? W takim razie przynajmniej mamy trochę czasu, żeby się nim nacieszyć.

Aktualizacja (20.06): Coś interesującego, jeśli chcesz zobaczyć, dokąd zmierza łuk treningowy Hashiry. To… dosłownie cała masa treningów Tanjirou pod okiem różnych Hashirów, z których niektórych nigdy wcześniej nie spotkaliśmy w żadnym znaczącym charakterze. Przypuszczam, że może to być trochę spoilerem, jeśli naprawdę chcesz wejść w sytuację całkowicie ślepą.

Trening wytrzymałościowy – Głos Hashiry, Tengen Uzui – Wrócił! I naucz Tanjiro pokonywania odległości podczas wegetacji.

Szybki trening ruchowy – Mist Hashira, Muchiro Tokito – Jak widać w wątku fabularnym Wioski Miecznika, nikt nie porusza się tak jak Mgła Hashira i jest to jeden z nielicznych przypadków, kiedy Hashira całkowicie samodzielnie zabija demona wyższej rangi bez pomocy Tanjiro i w ogóle towarzystwo.

Trening elastyczności – Love Hashira, Mitsuri Kanroji – Przypuszczam, że żarty same się tu piszą, ale w tym jest dużo tańca w trykotach.

Przegląd umiejętności miecza – Serpant Hashira, Obanai Iguro – Widzieliśmy go kilka razy, w tym całkiem sporo w tym sezonie, ale będzie pracował nad mieczem.

Nieskończone szkolenie bombowe – Wind Hashira – Sanemi Shinazugawa – Musi być lepszy sposób, żeby to powiedzieć. Zdolność zadawania dużych obrażeń w walce.

Trening wzmacniający mięśnie – Kamień Hashira, Gyomei Himejima – Niesie zimną wodę, przenosi pnie drzew i pcha gigantyczne głazy. Najsilniejszy człowiek na świecie.

READ  Były aktor „General Hospital” Johnny Wactor zginął w Los Angeles, utrudniając kradzież katalizatora

Szkolenie końcowe – Water Hashira, Giyu Tomioka – Nie jestem jeszcze pewien co do ostatniego kroku tutaj.

Chodź za mną na TwitterzeI youtubeI Facebook I Instagram. Zapisz się do naszego bezpłatnego cotygodniowego biuletynu informacyjnego, Bóg się kręci.

Odbierz moje powieści science fiction Seria Herokiller I Ziemska trylogia.