24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pogłoski o romansie księcia Williama z Rose Hanbury cieszą się coraz większą popularnością w związku z rekonwalescencją Kate Middleton

Pogłoski o romansie księcia Williama z Rose Hanbury cieszą się coraz większą popularnością w związku z rekonwalescencją Kate Middleton

Jeśli nie byłeś online przez ostatnie kilka tygodni, możliwe, że nie jesteś świadomy wszystkich otaczających plotek Kate Middleton Jego miejsce pobytu. Podczas gdy pałac powiedział i Potwierdzenie, że Kate pojawi się publicznie dopiero w okolicach Wielkanocy, podczas rekonwalescencji po tajemniczej operacji brzucha. Ludzie są przekonani, że zaginęła lub jest w śpiączce i jakby plotki nie mogły wymknąć się spod kontroli, ludzie zaczęli zadawać pytania. Róża Hanbury W tym wszystkim.

Kiedy rzucisz okiem na królewską stronę X, platformy znanej wcześniej jako Twitter, wiele osób uważa, że ​​wszystko wynika z nieobecności Kate książę William Domniemany związek z Hanbury.

Więcej od SheKnows

powiedział jeden z użytkowników„Myślę, że Kate Middleton złożyła dokumenty rozwodowe Williama, ponieważ nie mogła już oszukiwać, ale zrobiła to, gdy Karol dowiedział się, że umiera, więc pałac stwierdził, że „nie może być niezamężnego króla” i teraz robią wszystko, aby ją zatrzymać, ale „ona” odmawia teraz udziału w tej szaradzie”; wielu dodało, że ich zdaniem Hanbury będzie w centrum uwagi.

ostatni Użytkownik X Powiedział: „Gdyby księżna Diana zadzwoniła do Camilli Rose Hanbury…” i ostatni Użytkownik dodany„To jest to. Operacja brzucha Kate jest ucieczką, podczas gdy William nadal spotyka się z Rose Hanbury.

JKW Książę William i Kate Middleton witają Rose Cholmondeley, markizę Cholmondeley.  Zdjęcie: Stephen Bond/Getty Images.

JKW Książę William i Kate Middleton witają Rose Cholmondeley, markizę Cholmondeley. Zdjęcie: Stephen Bond/Getty Images.

Tak więc dla tych, którzy nie wiedzą, Hanbury i Kate są przyjaciółmi od lat, a w 2019 r. The Sun opublikował artykuł, w którym stwierdził, że między nimi doszło do kłótni (która według Richarda Kaya doprowadziła do podjęcia kroków prawnych podjęte w odpowiedzi). Następnie autorzy Giles Coren i Nicole Cleave twierdzili, że byli świadomi rzekomego romansu Williama i Hanbury w 2019 r., według Czasy IB.

Według doniesień prawnicy Williama wydali ostrzeżenie prawne, ale nikt w tej historii publicznie nie potwierdził tych plotek. – powiedział królewski informator Codzienny potwór: „Pomiędzy Kate i Rose nie było żadnej wrogości Wszystkie te pogłoski były śmieciami. „Rodzina jest starymi sojusznikami Korony i tak będzie”.

READ  Kosmiczne pamiątki Buzza Aldrina sprzedają się za ponad 8 milionów dolarów

Oprócz usuniętych tweetów i plotek nie było żadnych fizycznych ani namacalnych dowodów romansu. chwila Kate i Hanbury rzekomo odnowili kontakt Po koronacji Karola III cała trójka milczała na temat sytuacji, ale ze względu na nieobecność Kate pogłoski znów stały się najwyższe w historii.

Zanim odejdziesz, kliknij Tutaj Aby poznać wszystkie książki, które ujawniają kluczowe sekrety rodziny królewskiej.

Znajdź wolność, pani oczekującaZnajdź wolność, pani oczekująca

Znajdź wolność, pani oczekująca

Lepsze niż SheKnows

Subskrybuj Biuletyn SheKnows. Aby otrzymywać najświeższe informacje, śledź nas dalej Facebook, ŚwiergotI Instagrama.