3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ethan Hawke twierdzi, że jego flirt z Rihanną był „hańbą dla rodziny” – Rolling Stone

Ethan Hawke twierdzi, że jego flirt z Rihanną był „hańbą dla rodziny” – Rolling Stone

Ethan Hawke żałuje/nie jest mu przykro, że próbował flirtować z Rihanną podczas Meczu Gwiazd NBA 2015. W wywiadzie dla różnorodny Aktor wraz ze swoją córką Mayą Hawke wspominają ten moment uchwycony kamerą.

„Zostałem przyłapany przez paparazzi na publicznych żartach z Rihanną” – przyznał Hawk w wywiadzie. „Próbuję” – odpowiedziała Maya.

Przed hakiem łatki. „Próbuję flirtować” – kontynuował. „To była hańba dla rodziny, więc naprawdę działasz na nerwy”. Ale Maja odpowiedziała: „Nie, to duma rodziny”.

W tym czasie Hawk zamieścił na swoim Instagramie serię zdjęć, w których przeprasza swojego syna Levona, który zamienił się miejscami, aby móc porozmawiać z Rihanną. „Mam nadzieję, że po niesamowitym występie Rihanny w pierwszej połowie mój syn odnajdzie w swoim sercu przebaczenie mojemu tacie, że odebrał mi tę chwilę” – napisał Hook.

I w innym miejscu wywiadu różnorodny Zapytano go, czy Hawke wolałby pójść na koncert Rihanny czy na koncert Lady Gagi. Maya odpowiedziała, że ​​oczywiście wybrałby Rihannę, natomiast Hawke powiedział „obie”.

„Poszedłem na koncert Lady Gagi, a nie RiRi” – Hawke powiedział córce. „Zabrałem cię do Lady Gagi”. Maya szybko przypomniała mu, że to nieprawda. „O nie, poszliśmy też zobaczyć Madonnę [were] „Siedzi obok Lady Gagi” – poprawił się Hawke.

Wspólny

„Mieliśmy wspaniały rok, odwiedzając Madonnę i Taylor [Swift]„Adele, to był dla mnie bardzo pouczający i motywujący rok” – dodała Maya. Rodzicielstwo było bardzo dobre. Cóż, w takim razie powinniśmy zobaczyć się z Rihanną.

Duet promuje obecnie swój nowy film pt. ŻbikKtóry wyreżyserował Hawke, a Maya wcieliła się w autorkę Flannery O’Connor. Hawke także wystąpi zostaw świat za sobąadaptacja bestsellerowej powieści Romana Alama, ukaże się w grudniu.