19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Podczas WWDC 2024 odbędzie się specjalne wydarzenie, które odbędzie się osobiście w Apple Park

Podczas WWDC 2024 odbędzie się specjalne wydarzenie, które odbędzie się osobiście w Apple Park

Chociaż Apple nie planuje w tym roku organizować tradycyjnego wydarzenia WWDC, firma zaprosi wybranych programistów i studentów do wzięcia udziału w specjalnym wydarzeniu w kampusie Apple Park w Cupertino w Kalifornii.


W poniedziałek, 10 czerwca, Apple zorganizuje Zorganizuj imprezę główną Umożliwia uczestnikom oglądanie nagranych wcześniej informacji o nowych aktualizacjach oprogramowania. Apple obiecuje także „nowe, ekscytujące programy”, szansę na spotkanie z ekspertami Apple i inne „specjalne zajęcia”.

Podczas ubiegłorocznej imprezy specjalnej deweloperzy i studenci otrzymali rano poczęstunek, a następnie odbyło się główne wydarzenie. Następnie odbyło się wydarzenie o stanie Unii dla platform, a do wyboru były dwie przejażdżki w „Apple Park”. Dzień zakończył się wręczeniem nagród Apple Design Awards i wieczorną kolacją.

Należy pamiętać, że w niedzielę 9 czerwca w kampusie Apple Infinite Loop odbędzie się przyjęcie, podczas którego uczestnicy będą mogli wcześniej odebrać swoje plakietki.

Przed rokiem 2020 Worldwide Developers Conference była wydarzeniem odbywającym się osobiście w San Jose w Kalifornii. Deweloperzy musieli zapłacić 1599 dolarów za zakup biletu na uczestnictwo, a przestrzeń była ograniczona. Począwszy od 2020 r. Apple przekształciło WWDC w wydarzenie internetowe otwarte dla wszystkich programistów, ale od 2022 r. w „Apple Park” odbywają się małe wydarzenia osobiste.

Wybór loterii

Apple zaprasza ograniczoną liczbę programistów i studentów do „Apple Park” na specjalne wydarzenie, a uczestnicy zostaną wybrani w drodze loterii.

Kto jest uprawniony do udziału?

O udział mogą poprosić obecni członkowie programów Apple Developer Program lub Apple Developer Enterprise Program, podobnie jak absolwenci Apple Entrepreneur Camp i zwycięzcy Swift Student Challenge w latach 2022–2024.

Lista 350 zwycięzców konkursu Swift Student Challenge zostanie ogłoszona w czwartek 28 marca. 50 wyróżnionych zwycięzców otrzyma zaproszenie na specjalne trzydniowe wydarzenie, które będzie obejmowało specjalne wydarzenie zaplanowane na 10 czerwca.

Zgłaszać się mogą zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci w wieku od 13 do 17 lat, przy czym dzieciom musi towarzyszyć opiekun prawny.

READ  W tym tygodniu w Bungie - 21.07.2022 > Aktualności

Jak zarejestrować się na specjalne wydarzenie Apple

Osoby uprawnione do wzięcia udziału w loterii mogą to zrobić na stronie internetowej deweloperów Apple Za pośrednictwem strony z żądaniami dotyczącymi wydarzeń specjalnych. Apple przyjmuje zgłoszenia do godziny 23:59 czasu pacyficznego w środę, 3 kwietnia.

Uczestnicy wybrani w procesie losowania zostaną poinformowani o swoim statusie do końca dnia, w czwartek, 4 kwietnia.

Koszty

Udział w specjalnym wydarzeniu w „Apple Park” jest bezpłatny, ale Apple nie pokryje kosztów transportu. Uczestnicy spoza stanu będą musieli kupić bilety lotnicze i zakwaterowanie w pobliskich hotelach, a także znaleźć sposób na dotarcie do „Apple Park” w dniu wydarzenia.

Głoska bezdźwięczna

Oprócz zapraszania programistów i studentów Apple prawdopodobnie wyśle ​​zaproszenia do wybranych przedstawicieli mediów. Zaproszenia do mediów na wydarzenie „Apple Park” nie zostały jeszcze wysłane.

Szczegóły konferencji WWDC

WWDC 2024 odbędzie się od poniedziałku 10 czerwca do piątku 14 czerwca. Deweloperzy, którzy nie zostali wybrani do udziału, będą mogli obejrzeć główne wydarzenie 10 czerwca w witrynie Apple lub w serwisie YouTube.

Dla tych, którzy nie mogą oglądać transmisji na żywo lub wolą przeczytać tekstową wersję ogłoszeń, będziemy transmitować na żywo WWDC 2024 tutaj na MacRumors.com i na naszej stronie internetowej Konto MacRumorsLive na TwitterzeWięc pamiętaj, aby podążać dalej.

Apple planuje także udostępniać wszystkie sesje i wydarzenia WWDC w swojej aplikacji dla programistów oraz na nowym kanale Apple Developer w serwisie YouTube.