2 lipca, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Plany Konami w Silent Hill mogą obejmować przeróbki, pełną kontynuację i epizodyczne historie

Plany Konami w Silent Hill mogą obejmować przeróbki, pełną kontynuację i epizodyczne historie

Kilka projektów Silent Hill jest obecnie opracowywanych w studiach na całym świecie, źródła poinformowały VGC i mogą obejmować remake, pełną kontynuację i serię odcinków fabularnych.

W zeszłym tygodniu pojawiła się seria ujawnionych obrazów koncepcyjnych, aby to potwierdzić Nowe Silent Hill W fazie rozwoju lub w fazie rozwoju. Podążaj za tym Historia VGC z lutego zeszłego rokuo którym pisaliśmy Konami Od dawna planował wskrzesić serię horrorów idle.

Teraz pojawiają się szczegóły dotyczące tego, jak mogą wyglądać niektóre z tych projektów. Jak po raz pierwszy wspomniał influencer Nate Nienawiść i dziennikarz Grupa JeffJednym z tytułów w fazie rozwoju może być remake ulubionego przez fanów Silent Hill 2 z 2001 roku.

Jest to zgodne z tym, co VGC usłyszał z naszych własnych źródeł. Remake rzekomo przerobi sztuczną inteligencję, animacje, łamigłówki i wiele nowych zakończeń i prawdopodobnie zostanie wydany jako wyłączny czas na Play Station klawiatura.

przeciętny Studio jest konsekwentnie powiązane z serią Silent Hill przez ostatnie 18 miesięcy. Polski deweloper zapowiadany w zeszłym roku Umowa o współpracy strategicznej z Konamipo miesiącach wpadkaCEO twierdził Praca nad IP ma na celu przestraszyć Od bardzo popularnego wydawcy gier.

Kompozytor Silent Hill Akira Yamaoka Pracował nawet nad filmem Bloobera z 2021 r. The Medium i Wychował swój następny projekt gry Mówiąc, że jest „tym, o którym chciałeś usłyszeć”.

Zespół Bloober nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz.

Ogłoszenie: Aby wyświetlić to włączenie, zezwól na stosowanie funkcjonalnych plików cookie w formacie Preferencje plików cookie.

ale jak VGC i wtajemniczeni Wspomniałem wcześniej, rozumiemy, że Konami aktywnie rozmawiało z kilkoma deweloperami na temat wznowienia Silent Hill IP w wielu grach.

Jeden z tych projektów ma być mniejszą serią „krótkich historii”, jak nam się mówi. jego źródła o których mowa wcześniej Studio That Before Dawn Supermassive było kiedyś zaangażowane w rozmowy na temat takiego projektu, który ostatecznie przekształcił się w Dark Pictures Games.

READ  Thermacell wprowadza na rynek pierwszy inteligentny system odstraszający komary

Jedną nową nazwą nadaną VGC niezależnie przez dwie osoby było Annapurna Interaktywnasłynny wydawca gier takich jak Sayonara Dzikie SercaI Zewnętrzna preria i Telling Lies, które, jak powiedzieli, mogą być zaangażowane w projekt „Stories”.

Powiedzieli jednak, że kilka studiów wzięło udział w promocji Silent Hill, możliwe, że Annapurna po prostu wzięła udział w jednej z tych dyskusji, a nie w projekcie, który ostatecznie został rozświetlony na zielono.

VGC skontaktowało się z Annapurną w celu skomentowania tej historii.

Plany Konami w Silent Hill mogą obejmować przeróbki, pełną kontynuację i epizodyczne historie
Rozumie się, że zespół Bloober pracuje nad Silent Hill.

Ostatecznie VGC zostało poinformowane, że Konami planuje wydać nowy ważny wpis w serii Silent Hill. Nie jest jasne, kto kieruje grą, ale VGC Wspomniałem w zeszłym roku Że nad projektem Silent Hill pracuje japońskie studio.

Zdjęcia, które wyciekły w zeszłym tygodniu, są prawdopodobnie związane ze zwiastunem w stylu PT, o kryptonimie „Sakura”, który ma zostać wydany jako darmowy tytuł cyfrowy, aby wzbudzić oczekiwania dla większych projektów.

VGC pierwsza wzmianka O planach Konami, aby przyspieszyć rozwój gier premium w zeszłym roku, wraz z nowymi częściami i przeróbkami największych serii, w tym Metal Gear i Castlevania.

Konami może pokazać niektóre gry podczas głównych koncertów w tym roku. Rozumiemy, że firma planowała ogłosić projekty w zeszłym roku wcześniej Wycofane od E3 2021 Z powodu tak zwanych kwestii „czasu”.

W tamtym czasie Konami potwierdziło, że ma „wiele kluczowych projektów” w pracach.