22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Plany Konami w Silent Hill mogą obejmować przeróbki, pełną kontynuację i epizodyczne historie

Plany Konami w Silent Hill mogą obejmować przeróbki, pełną kontynuację i epizodyczne historie

Kilka projektów Silent Hill jest obecnie opracowywanych w studiach na całym świecie, źródła poinformowały VGC i mogą obejmować remake, pełną kontynuację i serię odcinków fabularnych.

W zeszłym tygodniu pojawiła się seria ujawnionych obrazów koncepcyjnych, aby to potwierdzić Nowe Silent Hill W fazie rozwoju lub w fazie rozwoju. Podążaj za tym Historia VGC z lutego zeszłego rokuo którym pisaliśmy Konami Od dawna planował wskrzesić serię horrorów idle.

Teraz pojawiają się szczegóły dotyczące tego, jak mogą wyglądać niektóre z tych projektów. Jak po raz pierwszy wspomniał influencer Nate Nienawiść i dziennikarz Grupa JeffJednym z tytułów w fazie rozwoju może być remake ulubionego przez fanów Silent Hill 2 z 2001 roku.

Jest to zgodne z tym, co VGC usłyszał z naszych własnych źródeł. Remake rzekomo przerobi sztuczną inteligencję, animacje, łamigłówki i wiele nowych zakończeń i prawdopodobnie zostanie wydany jako wyłączny czas na Play Station klawiatura.

przeciętny Studio jest konsekwentnie powiązane z serią Silent Hill przez ostatnie 18 miesięcy. Polski deweloper zapowiadany w zeszłym roku Umowa o współpracy strategicznej z Konamipo miesiącach wpadkaCEO twierdził Praca nad IP ma na celu przestraszyć Od bardzo popularnego wydawcy gier.

Kompozytor Silent Hill Akira Yamaoka Pracował nawet nad filmem Bloobera z 2021 r. The Medium i Wychował swój następny projekt gry Mówiąc, że jest „tym, o którym chciałeś usłyszeć”.

Zespół Bloober nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz.

Ogłoszenie: Aby wyświetlić to włączenie, zezwól na stosowanie funkcjonalnych plików cookie w formacie Preferencje plików cookie.

ale jak VGC i wtajemniczeni Wspomniałem wcześniej, rozumiemy, że Konami aktywnie rozmawiało z kilkoma deweloperami na temat wznowienia Silent Hill IP w wielu grach.

Jeden z tych projektów ma być mniejszą serią „krótkich historii”, jak nam się mówi. jego źródła o których mowa wcześniej Studio That Before Dawn Supermassive było kiedyś zaangażowane w rozmowy na temat takiego projektu, który ostatecznie przekształcił się w Dark Pictures Games.

READ  Apple właśnie złamało 12-letnią tradycję

Jedną nową nazwą nadaną VGC niezależnie przez dwie osoby było Annapurna Interaktywnasłynny wydawca gier takich jak Sayonara Dzikie SercaI Zewnętrzna preria i Telling Lies, które, jak powiedzieli, mogą być zaangażowane w projekt „Stories”.

Powiedzieli jednak, że kilka studiów wzięło udział w promocji Silent Hill, możliwe, że Annapurna po prostu wzięła udział w jednej z tych dyskusji, a nie w projekcie, który ostatecznie został rozświetlony na zielono.

VGC skontaktowało się z Annapurną w celu skomentowania tej historii.

Plany Konami w Silent Hill mogą obejmować przeróbki, pełną kontynuację i epizodyczne historie
Rozumie się, że zespół Bloober pracuje nad Silent Hill.

Ostatecznie VGC zostało poinformowane, że Konami planuje wydać nowy ważny wpis w serii Silent Hill. Nie jest jasne, kto kieruje grą, ale VGC Wspomniałem w zeszłym roku Że nad projektem Silent Hill pracuje japońskie studio.

Zdjęcia, które wyciekły w zeszłym tygodniu, są prawdopodobnie związane ze zwiastunem w stylu PT, o kryptonimie „Sakura”, który ma zostać wydany jako darmowy tytuł cyfrowy, aby wzbudzić oczekiwania dla większych projektów.

VGC pierwsza wzmianka O planach Konami, aby przyspieszyć rozwój gier premium w zeszłym roku, wraz z nowymi częściami i przeróbkami największych serii, w tym Metal Gear i Castlevania.

Konami może pokazać niektóre gry podczas głównych koncertów w tym roku. Rozumiemy, że firma planowała ogłosić projekty w zeszłym roku wcześniej Wycofane od E3 2021 Z powodu tak zwanych kwestii „czasu”.

W tamtym czasie Konami potwierdziło, że ma „wiele kluczowych projektów” w pracach.