24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Źródło – Chiefs przywracają RB Clyde’a Edwardsa-Helaire’a

Źródło – Chiefs przywracają RB Clyde’a Edwardsa-Helaire’a

KANSAS CITY, Missouri – The Chiefs zgodzili się ponownie podpisać roczny kontrakt z Clyde’em Edwardsem-Helaire’em, potwierdziło źródło.

Powrót Edwardsa-Helaire'a daje Chiefs pewną głębię na pozycji za bramkarzem Isiahem Pacheco i następuje tego samego dnia, w którym zespół gościł z wizytą wolnego agenta obrońcę JK Dobbinsa.

Edwards-Helaire nie spełnił obietnicy, jaką widzieli w nim Chiefs, kiedy powoływali go do draftu w pierwszej rundzie draftu w 2020 r. W 2023 r. pauzował przez cały sezon po tym, jak przez pierwsze trzy sezony nękały go kontuzje, ale robił to jako rezerwowy za nim. Pacheco, który objął posadę wyjściowego składu w sezonie 2022.

Edwards-Helaire zakończył poprzedni sezon wynikiem 223 jardów, gdy Chiefs wygrali po dogrywce Super Bowl LVIII przeciwko San Francisco 49ers.

Jako debiutant prowadził drużynę Chiefs w biegu na odległość 803 jardów, ale kontuzje kostki i biodra, których doznał pod koniec sezonu, sprawiły, że w fazie play-off nie miał pełni sił, a także w przegranej przez Chiefs Super Bowl LV z Tampa Bay Buccaneers.

Edwards-Helaire (24 lata) opuścił sześć meczów w 2021 roku z powodu skręcenia MCL i jego produkcja spadła. W tym sezonie zajął drugie miejsce w drużynie w pośpiechu z 517 jardami.

W 2022 roku skręcenie kostki wykluczyło go z siedmiu meczów. Przed kontuzją stracił miejsce startowe na rzecz Pacheco, który regularnie startował w zwycięskim meczu Chiefs Super Bowl LVII nad Philadelphia Eagles. Edwards-Helaire zakończył sezon biegiem na odległość 302 jardów.

W ciągu czterech sezonów Edwards-Helaire osiągał średnio 4,2 jarda na prowadzenie przy 441 próbach na 1845 jardów i 12 przyłożeń. Złapał także 89 podań na 765 jardów i siedem kolejnych przyłożeń.

READ  Wyniki mistrzostw USA w łyżwiarstwie figurowym 2023

Wiadomość o transakcji Edwards-Helaire jako pierwsza została opublikowana przez NFL Network.