29 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Piłka nożna tygodnia: Winthrop / Monmouth / Hall-Tale Przyjeżdża do Polski na egzaminie klasy D

Evan Trojano z Bucksport, po lewej, próbuje powalić Dominica Trotta z Winthrop / Monmouth / Hall-Tale podczas meczu piłkarskiego 3 września na Maxwell Field w Winthrop. Joe Belen / Dziennik Kennabeka

Minęło trochę czasu, odkąd rozmawialiśmy o architekturze Glass D Power, nie wspominając o WinTrop / Monmouth / Hall-Tale.

Z drugiej strony język polski jest nowy w rozmowie. Ale Rycerze wierzą, że będą częścią tego do końca sezonu.

Rycerze i Wędrowcy spotykają się w sobotni wieczór na meczu, co powinno dodać więcej jasności do filmu klasy D. Po pokonaniu Pumpsport i Johna Bobsta, Ramblers, corocznej potęgi i rywala, 2-0. Rycerze pokonali klasę C Belfast 27-0, jedyny test, jaki kiedykolwiek rozegrali, 27-13.

Polski trener Gus Leplank powiedział: – To dla nas dobry test, aby zagrać z tym utalentowanym zawodnikiem. Polska to rozwijający się projekt. … Jesteśmy tak młodzi, że zagramy show, które wygrywa. To dobry test i dobry sposób na zmierzenie, gdzie jesteśmy na linii pekińskiej.

Polska była jedną z najłatwiejszych gier na stole Ramblers, ale Rycerze dawali znaki postępu. W przedsezonie pokonali Westbrooka, obecnie 2-1 w klasie C South, a następnie pokonali Belfast, który pokonał MCI.

„Będą coraz lepsi” – powiedział trener Ramblers, Dave St. Hilayer. „Zespół, który widzieliśmy w zeszłym tygodniu, prawdopodobnie będzie trochę inny, a nawet lepszy”.

Bliższe spojrzenie na Wintrop / Monmouth / Hall-Tale i Polskę znajduje się tutaj:

Winthrop / Monmouth / Hall-Dale Logan Baird biegnie na przyłożenie podczas meczu piłki nożnej 3 września na Maxwell Field w Winthrop. Joe Belen / Dziennik Kennabeka

Kiedy: Sobota o 19:00

Gdzie: Polska Regionalne Liceum, Polska

Trener W/M/HD Dave St. Hilary w Polsce: „Mają dobry talent. Mają talent wszędzie. Mają dwóch dobrych obrońców, którzy biegają ciężko, szybko mijają dziury, potrzebują małego otwarcia. Musimy upewnić się, że nie biegają tak, jak biegali przeciwko Belfastowi.

READ  Sejm uchwalił ustawę antyholokaustową

Polski trener Gus LeBlanc w W/M/HD: „Są świetni, są sprawni fizycznie, szczególnie dla bezpieczeństwa. Dobrze zakrywają pole. … Mają trochę Wing-T, więc musisz być na to przygotowany. Jeśli jest duża linia ciała, dla mnie to ma sens.

Trzy klucze do Winthrop / Monmouth / Hall-Dale:

Nie sprzedawaj za dużo dla przepływu. Polska rzuciła tylko raz przeciwko Belfastowi, ale na początku kwarty Logan O’Driscoll. Mając tydzień na przyzwyczajenie się do początkowej pracy i wiedzę, że muszą gromadzić punkty, aby zablokować Ramblers, Rycerze będą mieli więcej okazji do wypróbowania niektórych zatopionych zabaw. Wiatr. Wędrowcy nie mogą być bezbronni.

Przygotuj się na dwugłowy atak. W Polsce Isaac Field (około 150 jardów w stosunku do Belfastu) i Brady Martin (około 85 jardów) mają parę wydajnych nosicieli do dzielenia nośników. Ponieważ sport biegowy jest centrum polskiej przestępczości, Wędrowcy muszą być przygotowani na oba style biegania.

Sukces na linii obwiniania. Linia ofensywna Ramblers jest jedną z najsilniejszych jednostek, z środkowym Liamem Burgessem i obrońcą Jackiem Umberhindem prowadzącym drużynę, która pozwoliła Drodze Mlecznej przebiec 520 jardów w dwóch meczach. Jeśli potrafią kontrolować grę w okopach, trudno będzie zepchnąć polskich wędrowców z boiska i z planszy.

Trzy klucze do Polski:

Bądź kreatywny. Przekazanie go Fieldowi i Martinowi byłoby prawdopodobnie trudnym jazdą na sankach przed Ramblersami. LeBlanc powinien być punktem do utrzymania równowagi Winthrop, a najsilniejszy polski talent powinien zrobić wszystko, co w jego mocy, aby przenieść piłkę do różnych części boiska. Ekrany, tory, spłaszczenie, a wszystko to dobrze jest postawić wędrowcom na piętach i chwilowo pobawić się.

Chroń cały sektor. Rampy pod St. Hilayer nie bały się przejść do wielkiej gry podań lub opierały się na długich biegach i podcięciach oprócz gry w ziemię i funty. Rycerze muszą wziąć pod uwagę wszystkich graczy z umiejętnościami Ramblera i być gotowi do przeniesienia piłki z prostego statku lub z 30-jardowego podania do nich.

READ  Polski Bisman, który pomagał Indianom w ucieczce z Ukrainy, jednym z tegorocznych laureatów Pravasi Bharatiya: The Tribune India

Nie mdlej. Na polskiej liście znalazło się 35 zawodników, 23 studentów pierwszego roku lub drugiego roku. Zmierzenie się z drużyną Windrop / Monmouth / Hall-Tale, która była ostatnia w finale De South, była wczesną opcją w tegorocznej rozgrywce o mistrzostwo, która mogła wyłonić młodą drużynę, ale Leplank powiedział swojemu zespołowi, że jak dotąd wykazał się twardością i odpornością .

„Udało nam się stworzyć pewne cechy” – powiedział. „Udało nam się doprowadzić naszych graczy do pozycji, w której mogliby tam wisieć. Będą grać ostro”.

Poprzedni

Następny ”