22 marca, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aktualizacja Damara Hamlina: Podczas gdy gracz Bills jest nadal w stanie krytycznym, Rodney Thomas II z Colts wyjaśnia swoją wizytę w szpitaluCNN

Jako gracz Buffalo Bills, Damar Hamlin Nadal jest w stanie krytycznym po, po Doznaje zawału serca w grzejego przyjaciel z dzieciństwa i inny gracz NFL mówi: „Nie mam wątpliwości, że Hamlin wyzdrowieje.

Bezpieczeństwo w Indianapolis Rodney Thomas II pojechał bezpośrednio do szpitala w Cincinnati, gdzie Hamlin został odurzony po tym, jak upadł na boisku na początku poniedziałkowego meczu z Cincinnati Bengals.

„Wiem, że mnie słyszy” – powiedział Thomas w środę, dodając, że trzymał Hamlina za rękę. „Nawet jeśli mnie nie słyszy, to nie ma znaczenia. Powiedziałem, co miałem do powiedzenia.”

Śledź aktualizacje na żywo

Para, która stała się bliskimi przyjaciółmi, będąc kolegami z drużyny w Pittsburgh High School, rozmawiała codziennie i rozmawiała wcześniej w poniedziałek przed upadkiem Hamlina. „Bardzo mnie to uspokoiło” — powiedział Thomas o spotkaniu z przyjacielem. „Dzięki temu podróż do domu była o wiele łatwiejsza. Mogę wrócić do domu wiedząc, że wszystko będzie dobrze. Mam to. Wszyscy to mamy. Wszyscy za tym stoją.”

Hamlin wykazuje „oznaki poprawy”, ponieważ pozostaje na oddziale intensywnej terapii w Centrum Medycznym Uniwersytetu Cincinnati, a jego zespół Powiedział Środa.

Jego serce przywróciło tętno na boisku, Bills Powiedział, zanim został zabrany ze stadionu karetką, podczas gdy zawodnicy byli wyraźnie zrozpaczeni i wzruszeni. Jego wujek Dorian Glenn powiedział CNN we wtorek, że Hamlin był podłączony do respiratora i „przekręcił się na brzuch” w szpitalu, aby zmniejszyć ciśnienie w płucach.

Odkąd trafił do szpitala, Hamlin otrzymał ogromne wsparcie od fanów i graczy z całego świata sportu w całym kraju, w tym ponad 7 milionów dolarów przekazanych na kampanię jego fundacji związanej z grami. GoFundMe Od czwartku rano. Wielu sportowców nosiło numer 3 Hamlina lub jego koszulkę, podczas gdy drużyny z całej ligi uhonorowały go wiadomościami z jumbotronu i pokazami świetlnymi na swoich stadionach.

Mecz Bills-Bengals został przełożony po tym, jak Hamlin upadł, a Bengals prowadzili 7-3. NFL dyskutuje, jak poradzić sobie z niedokończoną grą – która nie będzie kontynuowana w tym tygodniu – ale nie ogłosiła jeszcze strategii.

Według ocen Nielsena, początkowo postrzegane jako ważny mecz w późnym sezonie ze znaczącymi implikacjami w play-offach, spotkanie oglądało średnio 21,1 miliona widzów w ESPN podczas gry. Po upadku Hamlina historyczna oglądalność wzrosła do 23,9 miliona widzów, co czyni go najczęściej oglądanym programem telewizyjnym „Monday Night Football” w historii ESPN.

Hamlin upadł wkrótce po wślizgu, w którym odbierający Bengals próbował przebiec obok Hamlina, który był blisko wślizgu, na około sześć minut przed końcem pierwszej kwarty poniedziałkowego meczu. Hamlin nadal położył słuchawkę na ziemi i wstał, ale w ciągu kilku sekund upadł i leżał bez ruchu.

Przyczyna zatrzymania krążenia Hamlina pozostaje niejasna, ale dyrektor medyczny NFL, dr Allen Seals, powiedział, że liga zbada przyczynę zatrzymania krążenia.

Dział sprzedaży wyjaśnił podczas środowej rozmowy z reporterami, że za każdym razem, gdy gracz jest ewakuowany z boiska, NFL i jego eksperci medyczni dokonują szczegółowego przeglądu tego, co się stało. Powiedział, że badają również rolę, jaką może odgrywać sprzęt ochronny.

Sales powiedział, że w niektórych przypadkach zespół medyczny nie będzie w stanie ustalić przyczyny problemu.

Lekarz poruszył również teorie, że zatrzymanie akcji serca może być spowodowane przez wstrząśnienie serca, które występuje, gdy ciężki uraz klatki piersiowej zaburza ładunek elektryczny serca, powodując niebezpieczne migotanie.

„Musisz mieć odpowiedni rodzaj uderzenia we właściwe miejsce na klatkę piersiową z odpowiednią siłą i dokładnie we właściwym czasie w tym cyklu serca. Musisz więc ustawić wiele rzeczy, aby tak się stało” powiedział, podkreślając, że póki jest to możliwe, śledczy rozważą wszystkie opcje.

Sprzedaż przypisywała „transformacyjną reakcję” personelu medycznego, gdy Hamlin upadł, „60-minutowemu spotkaniu”, które zespoły medyczne i działacze NFL odbywają przed każdym meczem. Podczas spotkania zespoły lokalizują pobliski sprzęt medyczny i ośrodki medyczne oraz ustalają hierarchię dowodzenia na wypadek nagłego wypadku, w tym m.in. zatrzymania krążenia.

Upadek Hamlina to ostatnia z serii niedawnych tragedii, które dotknęły społeczność Buffalo i jej ukochaną drużynę piłkarską. Masowa strzelanina na tle rasistowskim i Historyczna zamieć To zostało Zginęło co najmniej 41 osób w hrabstwie Erie w stanie Nowy Jork.

Starszy urzędnik Bills powiedział Coy Wire CNN, że we wtorek po całodziennych spotkaniach zalali się łzami, szlochając nad ciężarem sytuacji.

Źródło podało źródło, dodając, że przez cały ten czas zespół starał się być atutem dla miasta.

Źródło określiło występ hokejowego napastnika Buffalo Sabres Tage’a Thompsona we wtorkowy wieczór jako „promień nadziei” w czasie, gdy drużyna potrzebuje inspiracji.

Numer koszulki Hamlina, 3, był powracającym motywem przez cały mecz rozegrany 3 stycznia. Trzy gole Thompsona zdobyte w dogrywce przypieczętowały zwycięstwo Sabres. To był trzeci hat-trick Thompsona w sezonie, a jego trzeci gol padł przypadkowo w trzeciej minucie dogrywki.

Sabres również nosili przed meczem koszulki „Love for 3” na cześć Hamlina.

READ  Debiutuje NFL+ – z kilkoma poważnymi zastrzeżeniami