12 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pięć niezapowiedzianych drużyn, które warto obejrzeć

Pięć niezapowiedzianych drużyn, które warto obejrzeć

On gra

Jakikolwiek futbol uniwersytecki jest lepszy niż żaden futbol uniwersytecki. To powiedziawszy, zgódźmy się: moje weekendy są lepsze.

Harmonogram Tygodnia 3 nie zawiera żadnych pojedynków pomiędzy drużynami w ankiecie trenerów US LBM AFCA. Potyczek pomiędzy rywalami Power Five i Championship Subdivision jest tyle samo, ile meczów niekonferencyjnych pomiędzy dwoma zespołami Power Five. Ogółem w zawodach FCS uczestniczy 19 drużyn.

I chociaż rywalizują ze sobą wszystkie drużyny z czołowej 25, ale z piątej w południowej Kalifornii, wyjazdowa drużyna nr 15 z Kansas State do byłego rywala z konferencji, Missouri, jest jedynym meczem, w którym różnica punktów wynosi poniżej przyłożenia.

Wydaje się, że szaleństwo w futbolu uniwersyteckim zdarza się wtedy, gdy najmniej się go spodziewasz – na przykład w ciągu tygodnia, kiedy w ogóle nie należy się spodziewać szaleństwa. Biorąc jednak pod uwagę sobotni harmonogram, będzie to dobry weekend na dogonienie drużyn, które przez pierwsze trzy weekendy sezonu zasadniczego były niezauważane.

Oto pięć niepokonanych drużyn, które warto obejrzeć w sobotę:

Rutgersa

Mecz/czas/telewizja: przeciwko Virginia Tech (15:30 ET, GMT)

Pomimo zakończenia sezonu zasadniczego 2021 rekordem porażek, Rutgers zagrał w Gator Bowl i przegrał z Wake Forest po tym, jak firma Texas A&M była zmuszona przerwać mecz z powodu wybuchu przypadków COVID-19. Jednak Scarlet Knights nie mieli prawdziwej oferty po sezonie od 2014 roku, pod wodzą byłego trenera Kyle’a Flooda. Biorąc pod uwagę nadchodzące rozgrywki Wielkiej Dziesiątki, zdobycie sześciu zwycięstw w czwartym roku drugiej kadencji Grega Schiano wymagałoby wygrania z Virginia Tech jako niemal słabszy. W przypadku meczów rozgrywanych we wrześniu i październiku z Wagnerem, Wisconsin, stanem Michigan i Indianą wynik 3:0 może sprawić, że Rutgers będzie o krok od zakwalifikowania się do fazy pucharowej sezonu zasadniczego u siebie.

READ  Nuggets tracą 23 punkty do Tottenhamu i przed końcem tracą pierwsze miejsce

Nr 17 Oregon

Mecz/czas/telewizja: przeciwko stanowi San Diego (15:30 ET, FS1)

Obaj członkowie Pac-2 wykonują swoje zadanie: stan Oregon wyglądał jak część prawdziwego pretendenta do noworocznej szóstki, a stan Waszyngton właśnie pokonał Wisconsin drugi rok z rzędu. Zespół Beavers otrzymał świetną grę na początku meczu od rozgrywającego Clemsona, DJ Uiagalelei, który był ledwo potrzebny w czwartej kwarcie z dwóch zwycięstw, ale zdobył łącznie osiem przyłożeń, prowadząc atak, który jeszcze nie stracił. Stan San Diego ma warunki fizyczne, aby zapewnić trudniejszy test, chociaż Aztekowie mieli trudności z osiągnięciem czegokolwiek w zeszły weekend, kiedy przegrali 35:10 z 25 UCLA.

Nr 8 Waszyngton

Mecz/czas/telewizja: W stanie Michigan (17:00 czasu wschodniego, Peacock)

To może być najlepsze przestępstwo w Pac-12 i w całym kraju – tak, nawet lepsze niż południowa Kalifornia Caleba Williamsa. Rozgrywający Michael Penix zdobył osiem przyłożeń i wykonał 73,1% swoich rzutów, podczas gdy Huskies rozpoczęli dokładnie tam, gdzie zakończyli w zeszłym sezonie, zdobywając 568 jardów w meczu z Boise State i kolejne 563 jardy w meczu z Tulsą, zajmując jednocześnie drugie miejsce w Bowl Subdivision z wynikiem 9,2 jarda na mecz. . Stan Michigan będzie pozbawiony zawieszonego trenera Mela Tuckera, co utrudnia przewidzenie, co Spartanie wniosą do stołu. Jednak pojedynek będzie najcięższy w dotychczasowej historii Waszyngtonu i da wgląd w skuteczność ataku, gdy harmonogram zacznie się robić coraz bardziej napięty wraz z randką z rywalem Oregonem w połowie października.

Arkansas

Mecz/czas/telewizja: kontra Brigham Young (19:30 ET, ESPN2)

Wyniki z początku sezonu sugerują, że tegoroczne czołowe miejsce w SEC West może nie odpowiadać normalnemu poziomowi, dając promyk nadziei, że Arkansas może przekroczyć oczekiwania przedsezonowe i awansować z piątego miejsca w zeszłorocznej lidze do pierwszej trójki. Mówiąc bardziej realistycznie, zaskakująca nieprzewidywalność SEC zwiększa szanse, że Razorbacks po raz drugi od 2011 roku przekroczą siedem zwycięstw w sezonie zasadniczym. Wymagałoby to pokonania BYU w parze dwóch ataków z akcji. Razorbacks zajmują 84. miejsce w rankingu FBS pod względem liczby jardów na mecz pomimo meczów w Zachodniej Karolinie i Kent State, podczas gdy Cougars zajmują 92. miejsce po meczach z Samem Houston State i południowym Utah. Od tego momentu Arkansas wkracza w piekielną, składającą się z czterech gier grę przeciwko nr 14 LSU, Texas A&M, nr 19 Mississippi i nr 10 Alabama.

READ  Twins Place Royce Louis w Illinois, wspomnij Jose Mirandę

Kansas

Mecz/czas/telewizja: W Nevadzie (22:30 ET, CBSSN)

Rok po powrocie do gry w kręgle po raz pierwszy od 2008 roku, Kansas powraca do rozgrywek posezonowych po imponującym zwycięstwie 34-23 nad Illinois w zeszłym tygodniu. Po zwycięstwie powrócił rozgrywający Jalon Daniels, który rzucił na 277 jardów i zdobył dwa gole po tym, jak nie trafił w pierwszą bramkę w meczu przeciwko Missouri State. Siła ofensywna Jayhawks nigdy nie budziła wątpliwości, po tym jak zakończyli sezon na szóstym miejscu w kraju pod względem liczby jardów na mecz. Jednakże w defensywie wciąż pozostają pewne znaki zapytania, a rozwój tej strony piłki zadecyduje o tym, czy KU zrobi kolejny krok naprzód pod wodzą trenera Lance’a Leipolda. Obrona osiągała średnio 6,1 jarda na mecz przeciwko Illinois, co zasadniczo odpowiada średniej z zeszłego roku w meczu z Power Five, ale wymusiła dwie straty. Przeciwnik w tym tygodniu, Nevada, jest prawdopodobnie najgorszą drużyną w kraju i nie powinien stanowić większego wyzwania, zanim Jayhawks przystąpią do meczu konferencyjnego przeciwko BYU 23 września.