24 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Deion Sanders odpowiedział na oświadczenia trenera stanu Kolorado, Jaya Norvella

Deion Sanders odpowiedział na oświadczenia trenera stanu Kolorado, Jaya Norvella

On gra

Trener piłki nożnej stanu Kolorado, Jay Norvell, zdawał się w środę krytykować Deiona Sandersa, kiedy w swoim cotygodniowym programie trenerskim powiedział, że zdejmuje kapelusz i okulary, rozmawiając z „dorosłymi”, ponieważ tego nauczyła go matka.

Z kolei Sanders często nosi kapelusz, okulary przeciwsłoneczne lub jedno i drugie na konferencjach prasowych lub w wywiadach, gdy występuje przed kamerą jako główny trener drużyny Kolorado. To jest jego styl. A teraz Sanders udzielił odpowiedzi Norvellowi, podczas gdy jego zespół przygotowuje się do sobotniego meczu z Colorado State (0-1) w Boulder w ESPN.

„Jestem dorosłym mężczyzną” – powiedział Sanders podczas swojego cotygodniowego programu trenerskiego w czwartek w Boulder. „Nie mów mi, co mam nosić, a czego nie. Proszę”.

Komentarz Norvella pojawił się po tym, jak powiedział, że jego gracze muszą w tym tygodniu kręcić „filmy” dla ESPN w ramach przygotowań do sobotniego meczu. Wyszli z tego „z chipem na ramieniu” – powiedział.

„Są zmęczeni tym wszystkim” – powiedział Norvell. W programie. „Są już tym naprawdę zmęczeni. Rozmawiałem dzisiaj z ESPN i nie obchodzi mnie, czy usłyszą to w Boulder. Powiedziałem im: «Zdjąłem kapelusz, zdjąłem okulary». Powiedziałam: Kiedy rozmawiam z dorosłymi, zdejmuję kapelusz i okulary. „Tego nauczyła mnie moja mama”.

Następnie fani CSU zgromadzeni na koncercie Norvella w Fort Collins zaczęli klaskać i śmiać się w ramach wsparcia, zdając się doskonale wiedzieć, o kim Norvell mówi, nawet jeśli nie wymienił Sandersa z imienia.

Bądź na bieżąco: Zapisz się do naszego biuletynu sportowego, aby otrzymywać ekskluzywne treści

READ  Alec Bom z Philadelphia Phillies otrzymuje owację na stojąco po trzech faulach, dobór słów

Norvell również nie wydaje się przejmować tym, że wygłaszając te uwagi, może igrać z ogniem. Po zeszłorocznym bilansie 1:11, Buffaloes prowadzą 2:0 pod wodzą Sandersa, przynajmniej po części dlatego, że powiedzieli, że żywili się przekonaniem, że nie cieszą się szacunkiem ze strony świata zewnętrznego ani trenera drużyny przeciwnej, jak miało to miejsce w zeszłym tygodniu wygrać. Nad Nebraską.

„Nie będą nas lubić, bez względu na to, co powiemy lub zrobimy” – powiedziała Norvell podczas programu prowadzonego przez lokalną restaurację. „Nieważne. Cóż, chodźmy tam i zagrajmy. Tak właśnie się z tym czuję. Nie chcę przejmować serialu. Jestem po prostu tym zmęczony. To znaczy, jestem zmęczony tymi wszystkimi rzeczami .” Wiem, że wszyscy też. Więc chodźmy się pobawić.”

Sanders (56 l.) pojawił się w czwartek w programie swojego trenera w restauracji w Boulder w okularach przeciwsłonecznych i kapeluszu Buffaloes. Gospodarz programu, Mark Johnson, wywołał komentarze Norvella, mówiąc, że chce zadać Sandersowi pytanie na temat mody.

„Gdybym siedział tutaj na scenie i miał na sobie okulary przeciwsłoneczne, może sięgnąłbym w dół i nałożył na to kapelusz” – powiedział Johnson, zanim wtrącił się Sanders.

„Wiem, dokąd zmierzasz” – powiedział Sanders, znany również jako Coach Prime.

– Jak byś się czuł, gdybym to zrobił? – zapytał go Johnson.

Sanders odpowiedział pytaniem: „Czy tak cię znamy?”

„To prawda” – powiedział Sanders. „Tak cię znamy. Nie mam zamiaru stać przed tobą i zmieniać swojej tożsamości tylko dlatego, że tu jesteś. Nie robię tego. Jestem zgodna z tym, kim jestem”.

Stan Kolorado ma 23,5 punktu słabszej pozycji w sobotnim meczu z Kolorado po tym, jak w zeszłym tygodniu Buffs pokonali u siebie Nebraskę 36-14. Po ostatnim meczu Scheder, syn i rozgrywający Sandersa, powiedział, że mecz był dla niego „bardzo osobisty” w świetle tego, co powiedział i zrobił przed meczem trener Nebraski Matt Rhule, co blednie w porównaniu z bezpośrednim strzałem oddanym w stronę Sandersa. Przez Norville’a.

READ  Czy wiesz, gdzie Cubs potrzebują większych ulepszeń w 2023 roku? centrum pola

Przed meczem Rhule nadepnął na logo drużyny Buffaloes w środku pola, obrażając Shedora Sandersa. Ale Rolle powiedział później, że nie chciał okazywać braku szacunku. Na początku tego roku Rhule również publicznie skomentował swoją strategię budowania zespołu, ale nie wymienił Sandersa z nazwiska ani bezpośrednio nie skrytykował Kolorado. Kolorado i tak odebrał to jako krytykę, ponieważ wydawało się, że porównuje swoją strategię do strategii Kolorado

Teraz to.

Sanders opowiedział więcej o swoim nawyku okularów przeciwsłonecznych w swoim czwartkowym programie.

„Moje oczy są bardzo zmęczone” – powiedział. „Budzę się o 4:30 (rano) i prawdopodobnie jestem w biurze o 5:00. Więc kiedy mnie widzisz, jestem wyczerpany, wiesz? Więc Emma naprawdę próbuje ukryć moje oczy. Oczy mówią Wszystko o mnie.” „Osoba. To prawdziwy powód, dla którego to robię. I dobrze wyglądam, kiedy to robię”.

Norvell został zatrudniony jako główny trener CSU w grudniu 2021 roku i jeszcze nie mierzył się z Buffs w Rocky Mountain Showdown. Kolorado wygrało osiem z ostatnich 10 w serii i dominuje w wewnętrznej rywalizacji z rekordem 67-22-2.

Śledź reportera Brenta Schrotenbauera @schrotenboer. E-mail: [email protected]