1 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Phillies przejmują Michaela Rookera i wyznaczają Andrew Pilatiego do przydzielenia

Phillies przejmują Michaela Rookera i wyznaczają Andrew Pilatiego do przydzielenia

Phillies ogłosili we wtorek, że otrzymali zwolnienie Michaela Rockera Młodych za pieniądze. W zeszłym tygodniu został wyznaczony do przydziału przez Chicago. Aby zwolnić miejsce w 40-osobowym składzie, Phillies pobrali innego praworęcznego Andrzej Piłat Dla misji.

Rucker, który w kwietniu skończy 30 lat, po raz pierwszy zmienia organizację. Produkt BYU jest członkiem Cubs od chwili, gdy wybrali go w 11. rundzie draftu 2016. Po kilku sezonach jako starter w juniorach, przeszedł na emeryturę w kampanii 2019. Wysoka liczba trafień w juniorach z wyższej półki w 2019 r. i 21 występów w głównych ligach zapewniło mu środek sezonu 2021.

Praworęczny w każdym z ostatnich trzech lat osiągał poziom MLB. W 123 1/3 rund wielkiej ligi pozwolił na prawie pięć zarobionych runów na dziewięć. Rocker jako debiutant uzyskał prawie 7,00 ERA, zanim w 2022 r. uzyskał przyzwoitą ocenę 3,95 przy rekordowym dla siebie poziomie 54 1/3 klatek. W zeszłym roku sprawy po raz kolejny potoczyły się w złym kierunku, ponieważ jego ocena wyniosła 4,91 na 40 1/3 Role.

Doprowadziło to do tego, że Cubs usunęli go ze składu, kiedy podpisali kontrakt z weteranem zastępczym (i byłym Philly). Hektora Neresa Na roczną umowę. Siła ramion Ruckera i rozsądne liczby w obwodzie skłoniły Filadelfię do rozważenia taniego wyglądu. Rocker pokonał od 21% do 24% przeciwników w każdym swoim sezonie w lidze MLB. Rok temu oddawał piłki po ziemi z rekordowym wynikiem 51,8%, chociaż chodził także prawie 11% pałkarzy. Średnia prędkość szybkiej piłki Ruckera wynosi nieco poniżej 95 mil na godzinę, a w zeszłym sezonie pokazał przewagę w zakresie zamachów i chybień zarówno suwakiem, jak i nożem.

Rucker ma także pozostałą opcję w niższej lidze, więc Phils mogą zatrzymać go w Triple-A Lehigh Valley na kolejny sezon. Nie dotyczy to Pilatiego, którego zastąpi w 40-osobowym składzie. Pilati wydawał się doskonałym wyborem dla Filadelfii w ramach mniejszego kontraktu ligowego do 2022 r., kiedy to osiągnął ERA na poziomie 3,31 w ciągu 54 1/3 rund. W zeszłym roku nie odniósł takiego sukcesu, osiągając wynik 5,11 w 24 2/3 meczach w dużej lidze.

READ  Adwokat Jona Grudena: zeznania Rogera Goodella pokazują, że NFL wciąż walczy z faktycznym impeachmentem

32-letni Pilati rok temu osiągnął solidne wyniki w Triple-A. W 27 meczach z Lehigh Valley osiągnął ERA na poziomie 2,42 z ponadprzeciętnym procentem trafień wynoszącym 25,7%. Phillies mają tydzień na wymianę go lub zawieszenie. Pilati był w swojej karierze wielokrotnie zwalniany, więc będzie miał potencjał, aby wybrać wolną agencję, jeśli w nadchodzących dniach nikt się po niego nie zgłosi.