13 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Philips Hue w końcu rozwiązuje jedno ze swoich największych ograniczeń

Philips Hue w końcu rozwiązuje jedno ze swoich największych ograniczeń

Philips Hue w końcu rozwiązuje długotrwałe i frustrujące ograniczenia, które szczególnie dotykają użytkowników inteligentnych domów. W Dokument wsparcia Philips Hue na swojej stronie internetowej podaje, że użytkownicy wkrótce będą mogli to zrobić Dodaj wiele mostów Dla jednego konta – dlatego jest to taki duży problem.

Każdy mostek Philips Hue obsługuje do 50 urządzeń. Chociaż 50 urządzeń wydaje się dużo, jest to limit, który duża i rosnąca liczba użytkowników ignoruje w miarę rozwoju ekosystemu Hue. Co gorsza, Philips Hue umożliwił także podłączenie tylko jednego mostka do swojego konta.

Jeśli osiągniesz limit 50 urządzeń i dodasz drugi Bridge do swojej konfiguracji, będziesz musiał połączyć ten Bridge z nowym kontem. Te dwa mosty będą skutecznie odizolowane od siebie, co komplikuje konfigurację inteligentnego domu.

Jak zauważono przez Hueblog.comJednak Philips Hue w końcu zajął się tym problemem. W aktualizacji Na swojej stronie internetowejPhilips Hue twierdzi, że obsługa kontroli wielu mostków za pomocą jednego konta pojawi się jeszcze w tym roku.

„Jeszcze w tym roku będzie można dodać wiele mostków do jednego konta i posortować je według domów, aby utrzymać porządek w systemie” – wyjaśnia Philips Hue.

tak jak Hublog Jak zaznacza, wciąż pozostaje wiele nieznanych pytań na temat tego, w jaki sposób Philips Hue zaimplementuje tę funkcję. Jest to jednak krok we właściwym kierunku i rozwiązuje coraz powszechniejszy problem inteligentnego domu.

Weź 9to5Mac

Warto zwrócić uwagę na jedną rzecz: jeśli sterujesz wszystkimi akcesoriami Philips Hue za pośrednictwem Apple Home, możesz je połączyć Wiele mostków Hue do HomeKit, aby ominąć limit 50 urządzeń.

Niekoniecznie jest to idealne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli podobnie jak ja masz kilka akcesoriów innych firm, którymi można sterować wyłącznie za pomocą aplikacji Hue.

READ  Nazwa „iPhone 15 Pro Max” potwierdzona, „iPhone 15 Ultra” nie spodziewamy się w tym roku

Podążaj za okazją: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.