19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Najciekawsze momenty z drugiego dnia morderstw Pro Tour w Karloff Manor

Najciekawsze momenty z drugiego dnia morderstw Pro Tour w Karloff Manor

Sezon Pro Tour 2024 Uruchomiono w Chicago Na pierwszą profesjonalną trasę koncertową w tym roku. Najwyższy poziom rywalizacji znalazł się w centrum uwagi, gdy gracze przekroczyli wiszący most na MagicCon: Chicago i mogli oglądać najlepsze mecze na świecie. CzarNajwyższy poziom.

Wycieczka profesjonalna Morderstwa w rezydencji Karloffów To nie zawiodło. Przez sześć rund draftu i 10 wyborów w drafcie, Czar Testowani przez najlepszych na świecie, reszta z nas została zafundowana pokazowi, który obejmował szereg debiutanckich kwalifikacji Pro Tour, które wniosły głębokie emocje, oraz wiele najlepszych gier, w których graliśmy jako mistrzowskie mecze członkowskie Czar Przed kamerą imponująca Top 8 obejmuje zwycięstwo Strixhaven mistrzostwo.

Pardee był pierwszym niedzielnym kwalifikatorem, który zdobył bilet po mocnym początku 12-2, a szybko dołączyła do niego reszta Top 8, z których każdy wybrał własną, niepowtarzalną ścieżkę do Pro Tour i teraz ma szansę na Pro Tour Filiżanka. W dobrej passie Pardee pomógł dobór najlepszych talii weekendu – więcej o tym później.

Oto, co wydarzyło się drugiego dnia Pro Tour Morderstwa w rezydencji Karloffów.

Zespoły spędziły tygodnie na ograniczonych przygotowaniach przed przyjazdem do Chicago i kilkoma kolejnymi gniewnymi dniami na dobieraniu zawodników do piątkowego rozpoczęcia Pro Tour; Nic nie przebije gry w ośmioosobowej sali, kiedy musisz być przygotowany na walkę z najlepszymi graczami w grze.

Trudno przecenić, jak ważny jest draft dla powodzenia Pro Tour, zarówno w celu zwiększenia liczby indywidualnych wydarzeń, jak i zdobycia wystarczającej liczby punktów, aby zakwalifikować się do przyszłych wydarzeń. Morderstwa w rezydencji Karloffów Draft może obejmować mniej niż połowę rund, ale jego wpływ na rozstrzygnięcie remisu na początku każdego dnia jest ogromny w turnieju, w którym jest bardzo niewiele okazji do zdobycia przewagi. Każdy z Twoich przeciwników jest bogato odznaczany Czar gracza, zanim zmierzysz się z nimi, a czasami siedzisz przed tą grupą przeciwników przez pierwsze trzy rundy.

  • Williego Edela
  • Christiana Calcano
  • Shuhei Nakamura
READ  Twórca Stardew Valley udostępnia wstępne szkice notebooka od czasu jego opracowania

sala sławy. Tytuły Pro Tour. Niesamowita liczba najlepszych wykończeń. Witamy w Pro Tour.

Który szczęśliwy gracz patrzy w tę rękawicę? Cóż, oto ewolucja Pro Tour: tym graczem był Alex Hayne, który sam wygrał Pro Tour Avatsin został przywrócony Jako część jego historii Czar karierę, a jego przeciwnicy byli równie zdenerwowani (a Hine nadal grał dobrze drugiego dnia po przegranej 1-2 w drafcie).

W sześciu rundach draftu było tylko pięciu niepokonanych graczy:

  • Adama Edelsona
  • Jamesa Larsena Scotta
  • Tylera Haschela
  • Luisa Scotta Vargasa
  • Marcio Carvalho

Nie jest niespodzianką, że prawie wszyscy z tych graczy walczyli do późna w sobotę, mając przy życiu nadzieję na miejsce w pierwszej ósemce, a Edelson będzie nadal przekładał to na niedzielny występ na scenie.

„Jestem teraz bardzo podekscytowany i uwielbiam rozmawiać o Limited” – zachwycał się Edelson po zdobyciu miejsca w pierwszej ósemce. „Bądź agresywny, to był temat przewodni i wszyscy o tym wiedzieli. Agresywne talie mają tę przewagę, a uzyskanie mocnego podwójnego spadku jest ogromne”.

Ograniczony entuzjasta byłby zgrzytliwy Morderstwa Draft niezależnie od tego, czy uda mu się wkraść do pierwszej ósemki w Pro Tour – prawie co miesiąc osiąga status Mythic Arena MTG – Edelson dokładnie wiedział, czego szuka, kiedy w piątek siadał do swojego pierwszego draftu w Pro Tour.

„Strategia, która w moim przypadku zadziałała, polegała na znalezieniu odpowiedniej pary wielokolorowej. Jeśli ci się to uda, bardzo późno możesz uzyskać nieznany znacznik w swojej parze kolorów” – wyjaśnił. „W moim dzisiejszym drafcie mam trzy Genialny Gerdrake. Ogólnie rzecz biorąc, myślę, że chcesz grać dwukolorową talią w każdej talii z wyjątkiem zielonej i chcesz, aby twoje zielone talie były trójkolorowe, aby zwiększyć jakość kart i ich usuwanie.

READ  Kolekcjoner retro oskarżony o sprzedaż podróbek o wartości 100 000 USD

646761

Przed profesjonalną trasą Morderstwa w rezydencji Karloffów Większość graczy zgodziła się, że format Pioneera jest w większości znany i jeśli zespół całkowicie nie złamie tego formatu i nie zaskoczy nas wszystkich, mniej więcej wiedzieliśmy, jakich składów się spodziewać.

Cóż, jedna drużyna przełamała ten problem lub przynajmniej zbudowała najlepszy skład weekendu. Rakdos Midrange jest zawsze popularnym wyborem, ale to inny typ wersji Rakdos odnotował jeden z najlepszych wyników weekendu.