24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

X udostępnia rozmowy głosowe i wideo użytkownikom, którzy nie płacą

X udostępnia rozmowy głosowe i wideo użytkownikom, którzy nie płacą

X, platforma znana wcześniej jako Twitter, rozpocznie udostępnianie połączeń audio i wideo użytkownikom, którzy nie płacą.

Elon Musk, właściciel platformy Podziel się wiadomością Kilka tygodni temu zaczną udostępniać tę funkcję wszystkim użytkownikom, „gdy będziemy pewni jej mocy”.

Firma uruchomiła funkcję audio i wideo dla abonentów korzystających z systemu operacyjnego iOS. Dało abonentom możliwość łączenia się z innymi osobami za pośrednictwem aplikacji. Ta funkcja została również udostępniona użytkownikom Androida na początku tego roku. Engadget zgłoszony.

„Nadal musimy wykupić subskrypcję X Premium, abyśmy mogli wykonywać połączenia po dotknięciu ikony telefonu w wiadomościach bezpośrednich, ale osoby, które otrzymają aktualizację, będą mogły wykonywać połączenia, nawet jeśli nie mają płatnego abonenta”. Poinformował o tym outlet technologiczny.

Enrique Barragán, inżynier firmy X, ogłosił nową funkcję w piątkowym poście.

„Powoli udostępniamy usługi połączeń głosowych i wideo użytkownikom bez konta premium, spróbuj! Teraz i Ty możesz wybierać [to] Zezwalaj na połączenia od wszystkich on napisał.

Użytkownicy będą mogli znaleźć nową funkcję w ustawieniach wiadomości w aplikacji. Możliwość rozmów głosowych i wideo obowiązuje już od soboty rano. Użytkownicy będą mieli możliwość wyboru, czy chcą odbierać połączenia od osób ze swojej książki adresowej, osób, które obserwują, tylko zweryfikowanych użytkowników, czy od wszystkich.

Aplikacja zauważyła, że ​​aby ograniczyć niechciane połączenia, użytkownicy mogą odbierać tylko połączenia z innych kont, które wysłali „przynajmniej raz”.

Prawa autorskie 2024 Nexstar Media Inc. wszystkie prawa są zachowane. Materiał ten nie może być publikowany, emitowany, przepisywany ani redystrybuowany.

READ  Użytkownik Apple po raz pierwszy opisuje to doświadczenie po roku