3 lipca, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Phil Mickelson zagra w pierwszych turniejach LIV Golf Championship wspieranych przez Arabię ​​Saudyjską

Phil Mickelson zagra w pierwszych turniejach LIV Golf Championship wspieranych przez Arabię ​​Saudyjską

NowaMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Phil Mickelson oficjalnie ogłosił w poniedziałek, że będzie Dołącz do rywalizującej ligi golfowej PGA Tour Po miesiącach spekulacji i sprzeciwu za wsparcie organizacji finansowanej przez Arabię ​​Saudyjską.

Mickelson powiedział, że weźmie udział w swoim pierwszym turnieju LIV Golf w tym tygodniu w Londynie w Centurion Golf Club z 25 milionami dolarów w puli nagród i 4 milionami dla zwycięzcy.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WIĘCEJ SPORTÓW NA FOXNEWS.COM

Phil Mickelson z USA i Greg Norman, dyrektor generalny Liv Golf Investments, spotykają się podczas szkolenia w Royal Greens Golf & wzmacniacz; wzmacniacz; wzmacniacz; wzmacniacz; Country Club 2 lutego 2022 w Al Muruj w Arabii Saudyjskiej.
(Luke Walker / WME IMG / WME IMG przez Getty Images)

W swoim oświadczeniu Mickelson przeprosił za pozorne ignorowanie udziału Arabii Saudyjskiej w morderstwie Jamala Khashoggi, felietonisty Washington Post. Nie pojawił się na turnieju golfowym od czasu komentarzy, które skierował do autora Alana Shipnucka, które były częścią jego nieautoryzowanej autobiografii.

„Przede wszystkim chciałbym jeszcze raz przeprosić wielu ludzi, których obraziłem i obraziłem swoimi komentarzami kilka miesięcy temu. Popełniłem błędy w mojej karierze w niektórych rzeczach, które powiedziałem i zrobiłem. Myślenie było bardzo skromne. Musiałem zacząć priorytetyzować ludzi, których kocham bardziej i pracować nad tym, aby stać się lepszą wersją siebie” – powiedział Mickelson w oświadczeniu. „Spędzam ten czas z Amy i moimi bliskimi. Celowo angażowałem się w trwającą terapię i czuję się zdrowszy i spokojniejszy. Wiem, że wciąż mam przed sobą długą drogę, ale z radością przyjmuję pracę, którą mam przed sobą. „

Decyzja Kevina NASA na żywo w golfa pozostawia PGA TOUR STARS Puzzle

Mickelson powiedział, że jest gotowy na „nowy początek”.

„Jestem gotowy wrócić do gry, którą kocham, ale po 32 latach ta nowa ścieżka to nowy początek, ekscytująca ścieżka dla mnie na tym etapie mojej kariery i oczywiście transformująca, nie tylko dla mnie, ale idealnie dla grę i moi rówieśnicy. Podoba mi się również format progresywny i myślę, że będzie on ekscytujący dla fanów. Co równie ważne, zapewni równowagę, pozwalając mi skupić się na zdrowszym podejściu do życia na boisku i poza nim. Jestem bardzo wdzięczny za to, co dała mi ta gra i PGA Tour. Lubię myśleć, że też oddałem przysługę, ale teraz jestem podekscytowany tą nową szansą.

„Cieszę się, że mogę rozpocząć LIV Golf i doceniam wszystkich zaangażowanych. Zamierzam również grać w głównych turniejach. W pełni rozumiem i szanuję niektórych, którzy mogą nie zgadzać się z tą decyzją i mają mocne opinie i sympatyzuję z tym. Mam odnowioną duch i emocje związane z grą. Jestem bardzo wdzięczny za wsparcie fanów, przyjaciół, kolegów i mam nadzieję, że te sentymenty, relacje i wsparcie utrzymają się w czasie.

Mickelson Dołączy do Dustina Johnsonaoraz Sergio Garcia i trzech innych byłych mistrzów 54-dołkowych mistrzostw.

To pierwszy turniej Lefty’ego od 6 lutego na Saudi International, kiedy oskarżył PGA Tour o „nienawistną chciwość”. W komentarzach do Shupnicka Mickelson powiedział, że warto dostać się do LIV Golf niezależnie od praw człowieka w Arabii Saudyjskiej.

11 listopada 2021 r.;  Phoenix, Arizona, USA;  Reakcja Phila Mickelsona po tym, jak stracił strzał z 18. dołka podczas pierwszej rundy turnieju golfowego Charles Schwab Cup w Phoenix

11 listopada 2021 r.; Phoenix, Arizona, USA; Reakcja Phila Mickelsona po tym, jak stracił strzał z 18. dołka podczas pierwszej rundy turnieju golfowego Charles Schwab Cup w Phoenix
(Alan Henry – USA Today Sports)

Później przeprosił za te uwagi, ale pominął mistrzów I Mistrzostwa PGA Ostatni, który wygrał w 2021 roku.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​APLIKACJĘ FOX NEWS

READ  TKO Rolando Romero przejmuje Gervontę Davis w mediach społecznościowych

„Jego wkład w sport i jego relacje z fanami na całym świecie są nie do przecenienia i jesteśmy wdzięczni, że go mamy” – powiedział komisarz LIV Golf Greg Norman o Mickelsonie. „To wzmacnia ekscytujące pole w Londynie, ponieważ z dumą rozpoczynamy nową erę golfa”.

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.