22 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wzrastają obrażenia Veleza - Jean Segura nie żyje od 3 miesięcy, Bryce Harper drapie się

Wzrastają obrażenia Veleza – Jean Segura nie żyje od 3 miesięcy, Bryce Harper drapie się

Velez będzie bez kapitana drugiej drużyny Jeana Segury przez okres do trzech miesięcy.

Segura, który złamał sobie prawy palec wskazujący we wtorkowym meczu z San Francisco, dowiedział się o swoim losie po kontroli w środę. Według reżysera Joe Girardiego złamanie jest „przemieszczone” i będzie wymagało operacji jeszcze w tym tygodniu.

Godzinę po tym, jak Gerardi ogłosił rozmiar kontuzji Segury, Velez podrapał wyznaczonego bijatyka Bryce’a Harpera ze składu startowego w środę wieczorem z bólem prawego przedramienia.

Harper nie gra na korcie od 16 kwietnia z powodu zerwania więzadła w prawym łokciu.

Girardi nie był od razu dostępny, aby skomentować stan Harpera lub czas nieobecności gracza. Skomentował Segurę, która miała prześwietlenie we wtorek wieczorem i dalsze testy w środę.

„Nie wiem, czy ktokolwiek z nas spodziewał się, że tak się stanie” – powiedział Girardi. „To dla nas trudna strata. Nie wchodzę w poncho. Jen jest dla nas produktywnym, codziennym graczem. „

Segura doznał kontuzji, gdy na początku próbował włamać się do bazy z biegaczem i nie zabrakło go w siódmym meczu meczu 3-3 we wtorek wieczorem. Segura podjął decyzję o próbie uderzenia w pojedynkę, ale jego technika była słaba. Jego palec wskazujący na kiju został odsłonięty i wessany przez suwak złamania kości Tylera Rogersa.

– To boli – powiedział Gerardi. – On też jest dobrym obrońcą. O to właśnie chodzi. Tracimy też tę część niej. To facet, który może ukraść twoje bazy. Tracimy też tę część. To znaczy, Jane może zrobić wiele rzeczy.

Velez wykonał serię ruchów listowych przed meczem. Oprócz umieszczenia Segury na liście kontuzjowanych, do tego zadania przypisują obrońcę Romana Quinna. Gracz Nick Matton i lewy melonik Christopher Sanchez z Triple A zostali powołani. Zespół rozważał aktywację Didi Gregorius z Elle, ale uznał, że potrzebuje więcej nietoperzy w Lehigh Valley. Gregory, który skręcił sobie lewe kolano, miał być DH w Lehigh Valley w środę wieczorem. Mógłby być gotowy do powrotu do Filadelfii i krótkiej pozycji w ciągu kilku dni.

READ  Młode wykonują serię ruchów listowych

Mattoon miał wystartować z shortstopu w środę wieczorem, a Johan Camargo na drugiej bazie. Po zdrapaniu Harpera Mattoon awansował na drugie miejsce, Camargo na trzecie, a Alec Boom został wyznaczonym hitterem.

Girardi powiedział, że Phils spróbuje wypełnić drugą bazę w domu Camargo, Maton i Bryson Stott, chociaż jest prawdopodobne, że ktoś pójdzie do pałacu, gdy Gregorius wróci. Scott Kingery jest w Triple A, ale nie ma go w składzie 40-osobowym i jest poniżej 200.

Skoro Segura nie jest tak długo, trudno sobie wyobrazić szefa operacji baseballowych Dave’a Dombrowskiego i GM Sama Fulda, którzy nie próbowaliby zdobyć drugiego bazowego na pełen etat.

„Jeszcze o tym nie rozmawialiśmy” – powiedział Girardi. „Zawsze starają się ulepszyć klub w każdy możliwy sposób. Jestem pewien, że patrzą na wszystko. „

Fuld to potwierdził.

„Kochamy grupę, którą mamy wewnętrznie” – powiedział. „Zawsze szukamy potencjalnych możliwości, które mogą mieć sens”.

W 44 meczach Segura ma 0,25, drugie miejsce w klubie po 0,303 Harper’s, z sześcioma brwiami, 19 RBI i 0,731 OPS.

„To trudne” – powiedział Fuld o przegranej Segury. „On jest stabilny, gdy nadchodzą. Myślę, że czasami przyjmujemy za pewnik to, co robi w nocy po obu stronach piłki. Jest facetem, na którego możesz liczyć. Będziemy za nim tęsknić”.

Zapisz się do Phillies Talk: Podcast Apple | aplikacje Google | spotify | Zszywacz | Artykuł 19 | Oglądaj na YouTube