1 października, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

PH zremisował 2-2 z Polską w wadze ciężkiej w 7 rundzie Światowej Olimpiady Szachowej – Manila Bulletin.

PH zremisował 2-2 z Polską w wadze ciężkiej w 7 rundzie Światowej Olimpiady Szachowej – Manila Bulletin.

PH zremisował 2-2 z Polską w wadze ciężkiej w 7 rundzie Światowej Olimpiady Szachowej

GM Mark Paragwaj

Arcymistrz Mark Paragwaj odniósł ogromne zwycięstwo nad światową szachową wagą ciężką Janem-Kristofem Dudą, gdy Filipiny zremisowały 2-2 z piątą Polską w siódmej rundzie 44. Światowej Olimpiady Szachowej w Chennai w Indiach w piątek.

Nowojorski Paragwaj zadziwił obrońcę tytułu mistrza świata i numer osiemnasty na świecie Dudę w 36 ruchach, aby zdobyć upragniony tytuł z Filipin.

Ogromne zwycięstwo i remis 39 ruchów GM Banjo Barcenilli z GM Kacperem Piorunem pomogły Filipinom w drugiej grupie z GM Kacperem Piorunem w walce angielskiej i 14 miejscu w 18-narodowej walce z 10 punktami każdy.

Odrobiło stratę 1,5-0,5 po tym, jak GM Darwin Lelo przegrał z GM Mateuszem Bartelem na pokładzie czwartego i zremisował z GM Johnem Paulem Gomezem i GM Wojciechem Morandą.

Filipiński zespół Bank Group uciekł z remisem 2,5-1,5 w piątej rundzie we wtorek, 2,5-1,5 przez Philippine Sports Commission. Następna runda była na korzyść Izraelczyków.

Ale to było ogromne i pamiętne zwycięstwo po tym, jak kraj gościł drużynę, która miała średnio 2654 w porównaniu do normy 2451.

Filipiny z 52. miejsca będą mieć nadzieję na kontynuację zwycięskiej passy, ​​gdy będą walczyć w 25. miejscu.Cz Wybierz Grecję w ósmej rundzie w sobotę w tym 11-rundowym wydarzeniu, które odbywa się co dwa lata.

W międzyczasie Filipiny pokonały Boliwijczyków 3,5-1,5, by z dużą grupą z dziewięcioma punktami przedostać się do pierwszej trzydziestki.

WGM Janelle Mae Frayna i WIM Marie Antoinette San Diego i Kylan Joy Mortido odnieśli zwycięstwa w jednym, trzech i czterech, podczas gdy WIM John Jodylin Fronda podzielił punkt z WFM Marią Eugenią Ramirez.

Grają ze Słoweńcami w ósmej rundzie.

Zapisz się na codzienny newsletter

READ  Nowe postępy w polskim programie Orlen Synthos SMR: nowa energetyka jądrowa

Kliknij tutaj aby się zarejestrować