22 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jean Lewandowski Polska 1950-2021 | Wiadomości, sport, praca

Conway, ur. – Jean-Louis Lewandowski Polska, 71 lat, zmarł w czwartek, 16 grudnia 2021 r., cierpiąc na chorobę Parkinsona pod opieką i komfortem personelu Concordia, Villa St. Joseph, Baton Rouge.

Urodzony w Pittsburghu, ś.p. Joseph ur. A Mary Louise była córką Dimio Lewandowskiego. Dorastał w Kościele katolickim i uczęszczał do szkoły podstawowej św. Bonifacego i Akademii św. Benedykta w Pittsburghu. Uzyskała BSN w 1972 na Uniwersytecie Pielęgniarstwa w Pittsburghu i ukończyła Pittsburgh, Youngstown, Fort Lauderdale, Floryda. I pracował jako RN w szpitalach i domach opieki w rejonie Beaver Valley. Absolwentka Pittsburgh Institute of Martial Arts w 1984 roku, przez 35 lat pracowała ze swoim zmarłym mężem Jamesem Walterem „JW” Poland przez 35 lat w Funeral Home Funeral Home w Conway. Po jego śmierci 1 października 2014 r. był właścicielem, dyrektorem generalnym i nadzorcą do października 2019 r. Będąc aktywnym, skorzystał z pomocy swojego oddanego personelu, nieżyjącej już babci Monahan FD, Angelidy i Juana Villagomesów, Kelly Walsh i kuzyna Lohny. Johnson, a także babcia i DJ DeMacio, Barb Rosensteel oraz Shanet i Ed Onuska. Realizował motto pogrzebowe „Nasze Ministerstwo Pracy” i chciał okazać miłosierdzie w swojej pracy.

Oprócz rodziców i męża, Jean-Louis poprzedził śmierć swojego brata, Josepha Paula Lewandowskiego, 16 grudnia 1980 r.; A jego starsza siostra dr. Dr Judith Ann Gates, 1990.

Ocaleni to jego dwaj bracia i siostry, James Michael i Elida Evans Lewandowscy Portmanowie oraz John Edward i Mary Shannon Lewandowskich z Pittsburgha; I wielu drogich krewnych i ich rodzin.

Niedziela, 19 grudnia 2021, od 14 do 20, Polski Dom Pogrzebowy, 901 do Ave., Conway, Pa. Odwiedź 15027, 724-869-7700, gdzie odbędą się modlitwy o 9:30 w poniedziałek. , grudzień 20, 2021. Pogrzeb chrześcijan odbędzie się w poniedziałek o godz. 10.00 w kościele katolickim w Conway. Pittsburgh, Chrystus będzie szedł w grobie naszego Zbawiciela Northside (dawniej North Catholic).

READ  31 punktów Huntera Gibsona poprowadziło Polskę do zwycięstwa nad Weinblatt

Rodzina składa serdeczne kondolencje pracownikom Villi St. Joseph, ale przede wszystkim Davidowi Alvarezowi, inspektorowi FD, za znakomitą troskę o bezpieczeństwo, usługi i tradycje zawodowe, które kontynuują polski kondukt pogrzebowy. .

W razie potrzeby można dokonać pamiątkowych darowizn na rzecz Amerykańskiego Towarzystwa Choroby Parkinsona, 490 E. North Ave., Pittsburgh, PA 15212.

„Kiedy opuszczamy ten świat, musimy pozostawić spuściznę służby i symbol radości…”

(Uwaga specjalna)