24 marca, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jean Lewandowski Polska 1950-2021 | Wiadomości, sport, praca

Conway, ur. – Jean-Louis Lewandowski Polska, 71 lat, zmarł w czwartek, 16 grudnia 2021 r., cierpiąc na chorobę Parkinsona pod opieką i komfortem personelu Concordia, Villa St. Joseph, Baton Rouge.

Urodzony w Pittsburghu, ś.p. Joseph ur. A Mary Louise była córką Dimio Lewandowskiego. Dorastał w Kościele katolickim i uczęszczał do szkoły podstawowej św. Bonifacego i Akademii św. Benedykta w Pittsburghu. Uzyskała BSN w 1972 na Uniwersytecie Pielęgniarstwa w Pittsburghu i ukończyła Pittsburgh, Youngstown, Fort Lauderdale, Floryda. I pracował jako RN w szpitalach i domach opieki w rejonie Beaver Valley. Absolwentka Pittsburgh Institute of Martial Arts w 1984 roku, przez 35 lat pracowała ze swoim zmarłym mężem Jamesem Walterem „JW” Poland przez 35 lat w Funeral Home Funeral Home w Conway. Po jego śmierci 1 października 2014 r. był właścicielem, dyrektorem generalnym i nadzorcą do października 2019 r. Będąc aktywnym, skorzystał z pomocy swojego oddanego personelu, nieżyjącej już babci Monahan FD, Angelidy i Juana Villagomesów, Kelly Walsh i kuzyna Lohny. Johnson, a także babcia i DJ DeMacio, Barb Rosensteel oraz Shanet i Ed Onuska. Realizował motto pogrzebowe „Nasze Ministerstwo Pracy” i chciał okazać miłosierdzie w swojej pracy.

Oprócz rodziców i męża, Jean-Louis poprzedził śmierć swojego brata, Josepha Paula Lewandowskiego, 16 grudnia 1980 r.; A jego starsza siostra dr. Dr Judith Ann Gates, 1990.

Ocaleni to jego dwaj bracia i siostry, James Michael i Elida Evans Lewandowscy Portmanowie oraz John Edward i Mary Shannon Lewandowskich z Pittsburgha; I wielu drogich krewnych i ich rodzin.

Niedziela, 19 grudnia 2021, od 14 do 20, Polski Dom Pogrzebowy, 901 do Ave., Conway, Pa. Odwiedź 15027, 724-869-7700, gdzie odbędą się modlitwy o 9:30 w poniedziałek. , grudzień 20, 2021. Pogrzeb chrześcijan odbędzie się w poniedziałek o godz. 10.00 w kościele katolickim w Conway. Pittsburgh, Chrystus będzie szedł w grobie naszego Zbawiciela Northside (dawniej North Catholic).

READ  Roczne spożycie pomidorów w Polsce jest stabilne

Rodzina składa serdeczne kondolencje pracownikom Villi St. Joseph, ale przede wszystkim Davidowi Alvarezowi, inspektorowi FD, za znakomitą troskę o bezpieczeństwo, usługi i tradycje zawodowe, które kontynuują polski kondukt pogrzebowy. .

W razie potrzeby można dokonać pamiątkowych darowizn na rzecz Amerykańskiego Towarzystwa Choroby Parkinsona, 490 E. North Ave., Pittsburgh, PA 15212.

„Kiedy opuszczamy ten świat, musimy pozostawić spuściznę służby i symbol radości…”

(Uwaga specjalna)