23 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Peloton rezygnuje ze wsparcia Apple Watch GymKit

Peloton rezygnuje ze wsparcia Apple Watch GymKit

W e-mailu wysłanym do użytkowników w poniedziałek wieczorem firma Peloton ujawniła, że ​​od 27 lutego rozpocznie przenoszenie użytkowników Apple Watch ze śledzenia GymKit do śledzenia Peloton One-Tap.

Integracja z GymKit była sprzedawana przez Peloton jako ekskluzywna funkcja droższego Bike Plus, ale w ostatnich latach stała się mniej atrakcyjna. Firma uruchomiła integrację z Apple Watch w 2022 roku, dzięki czemu Apple Watch może śledzić kalorie i tętno na dowolnym urządzeniu Peloton, podobnie jak w przypadku wielu innych aplikacji fitness.

W rezultacie, jeśli niedawno połączyłeś swój Peloton z Apple Watch, możesz nie zauważyć zmiany. To była firma Orientuj użytkowników Aby korzystać z GymKit tylko wtedy, gdy nie zainstalowali najnowszych aktualizacji oprogramowania na swoim urządzeniu.

Peloton wysyła e-maile do klientów
Foto: Peleton

Podobnie jak GymKit, aplikacja Peloton integruje dane z każdego treningu z aplikacją Apple Health. Podobnie jak w przypadku GymKit, nadal możesz śledzić dystans i prędkość oraz wyświetlać dane tętna na ekranie. Nie korzysta z interfejsu API sprzętu fitness firmy Apple, więc jeśli masz zainstalowane najnowsze aktualizacje, sytuacja nie powinna się wiele zmienić. Jednak nadal zrozumiałe jest, że osoby, które kupiły droższy Bike Plus ze względu na zanikającą już integrację z GymKit, będą zdenerwowane tą zmianą.

Jak wyjaśnia Victoria Song, wskaźniki takie jak spalanie kalorii mogą się znacznie różnić w zależności od użytkownika i rodzaju ćwiczeń, więc zmiany w dokładności dostarczonych danych mogą nie być znaczące. Chociaż użytkownicy mogą wprowadzić swoją wagę, płeć, poziom aktywności i inne zmienne wpływające na liczbę spalonych kalorii, urządzenia do noszenia, takie jak Apple Watch, w najlepszym przypadku opierają się na szacunkowym przypuszczeniu.

Jednak niektórzy entuzjaści fitnessu nadal lubią śledzić swoje treningi na przestrzeni czasu i przeglądać zbiorcze dane dotyczące zdrowia w aplikacji Apple Health — a teraz można to zrobić wyłącznie za pośrednictwem aplikacji Peloton.

READ  Źli aktorzy używają Apple AirTags do śledzenia lokalizacji ludzi i własności osobistej, ostrzega NY AG