16 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mówi się, że Hi-Fi Rush i Pentiment to pierwsze gry Xbox, które zostaną wydane na konkurencyjnych konsolach

Mówi się, że Hi-Fi Rush i Pentiment to pierwsze gry Xbox, które zostaną wydane na konkurencyjnych konsolach

Według firmy Hi-Fi Rush i Pentiment to pierwsze gry Xbox, które zostaną wydane na konkurencyjnych konsolach krawędź.

W obliczu powolnych subskrypcji Game Pass i słabej sprzedaży konsoli Xbox Microsoft wkrótce ogłosi pojawienie się obu gier na „konkurencyjnych” konsolach, twierdzi The Verge. W raporcie nie wymieniono ani PlayStation 5, ani Nintendo Switch, ale możemy założyć, że w mieszance znajdują się konsole Sony i Nintendo.

The Verge dodał, że Microsoft jeszcze w tym roku wypuści piracką przygodówkę Rare Sea of ​​​​Thieves na platformy inne niż Xbox. Mówi się, że rozważane są także inne tytuły własne. Sprzeczne doniesienia wskazują, że gry Starfield z Bethesdy i Indiana Jones and the Great Circle z MachineGames były w pewnym momencie rozważane pod kątem wydania na PS5, ale nowsze doniesienia sugerują, że plany te mogły ulec zmianie.

Xbox ujawni swoją wizję przyszłości W specjalnym wydaniu oficjalnego podcastu Xbox w czwartek, 15 lutego o 12:00 PT / 15:00 ET / 20:00 w Wielkiej Brytanii. „Dołączcie do nas i otrzymajcie specjalną edycję oficjalnego podcastu Xbox” – czytamy w ogłoszeniu. „Posłuchaj, jak Phil Spencer, Sarah Bond i Matt Botti dzielą się najnowszymi informacjami na temat działalności Xbox”.

Spencer podobno zapewniła o tym pracowników Microsoft planuje kontynuować produkcję konsol Wśród pytań dotyczących przyszłej strategii Xbox dla firm zewnętrznych. W styczniu dyrektor generalny Microsoftu, Satya Nadella, powiedział, że firma może być „dobrym wydawcą na Sony, Nintendo, PC i Xbox”.

„Kochamy gry. Tak naprawdę Flight Simulator powstał przed Windowsem. Ale byliśmy na trzecim i czwartym miejscu. A teraz dzięki Activision myślę, że mamy szansę być dobrym wydawcą — szczerze mówiąc — na Sony, Nintendo”, PC i Xbox. „Jesteśmy podekscytowani sfinalizowaniem tego przejęcia i cieszymy się, że tego zrobiliśmy” – powiedział Nadella. W czerwcu Nadella powiedział, że gdyby to od niego zależało, branża gier wideo całkowicie odeszłaby od gier na wyłączność.

READ  LEGO 2K Drive będzie zawierało transakcje na prawdziwe pieniądze

„Przyszłość Xbox prawdopodobnie będzie wyglądać zupełnie inaczej niż jej przeszłość i teraźniejszość” – napisał w swojej opinii Ryan McCaffrey, gospodarz podcastu Xbox Unlocked w IGN. „Ale w obecnej chwili widzimy, jak mnóstwo firm próbuje” napisz na nowo zasady zaangażowania w czasie rzeczywistym”. To może zadziałać, ale czy Microsoft zmarnuje w ten sposób 20 lat ciężko wypracowanej lojalności wobec marki?

Aby dowiedzieć się więcej, zobacz, dlaczego analitycy tak twierdzą Xbox zmienia charakter wyłącznościi obserwuj IGN, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami i reakcjami, gdy tylko pojawi się podcast.

Obie gry Hi-Fi Rush i Pentiment firmy Tango Gameworks ukazały się na Xbox Series

W recenzji IGN Hi-Fi Rush przyznano mu ocenę 9/10. Powiedzieliśmy: „Hi-Fi Rush maszeruje w rytm własnego bębna z oszałamiającą animacją, uroczymi postaciami i stylową rytmiczną akcją, od której dzieli Cię tylko jedna nuta”. Recenzja Pentiment w serwisie IGN oceniła grę na 10/10. Powiedzieliśmy: „Pentiment to sprytny późnośredniowieczny kryminał ze wspaniale zrealizowanym światem, którego nie mogę wystarczająco polecić”.

Wesley jest redaktorem wiadomości IGN w Wielkiej Brytanii. Znajdziesz go na Twitterze pod adresem @wyp100. Możesz skontaktować się z Wesleyem pod adresem [email protected] lub poufnie pod adresem [email protected].