30 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Paul McCartney dzieli się wspomnieniami Jimmy’ego Buffetta we wzruszającym hołdzie: „Miał niesamowitą żądzę życia”

Paul McCartney dzieli się wspomnieniami Jimmy’ego Buffetta we wzruszającym hołdzie: „Miał niesamowitą żądzę życia”CNN

Według brytyjskiego Daily Mail Paul McCartney przesłał całą swoją miłość swojemu przyjacielowi Jimmy’emu Buffettowi, ukochanemu muzykowi tropikalnego rocka, który zmarł w piątek. oświadczenie Zamieścił to na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Miał 76 lat.

W sobotę ikona Beatlesów zamieściła na swojej oficjalnej stronie na Instagramie długi i wzruszający hołd dla Buffetta, w którym napisał: książki O niektórych pięknych wspomnieniach, jakie dzielili ze sobą dwaj muzycy.

„Wygląda na to, że wielu wspaniałych ludzi odchodzi z tego świata, a teraz Jimmy Buffett jest jednym z nich” – napisał, dodając: „Znałem Jimmy’ego od jakiegoś czasu i uważam go za jednego z najmilszych i najbardziej hojnych ludzi .”

Następnie opisał sytuację, w której Buffett ponownie naciągnął jedną ze swoich gitar, aby leworęczny McCartney mógł grać, po tym jak zapomniał gitary podczas podróży.

„Kontynuując ten akt hojności, podarował mi moją piękną gitarę wykonaną przez jednego z jego kolegów twórców gitar” – napisał. „To piękny instrument i za każdym razem, gdy na nim gram, przypomina mi się, jakim wspaniałym człowiekiem był Jimmy”.

Piosenkarz „Maybe I’m Surprised” wspomina także „naprawdę zabawną” sesję nagraniową, którą odbył z Buffettem przy „jednej z jego najnowszych piosenek zatytułowanych My Gummy Just Kicked In”, podczas której usłyszał kilka nowych piosenek Buffetta. , niewydana muzyka.

„Jedną z piosenek, która szczególnie mi się podobała, była „Bubbles Up”. „Powiedziałem mu, że nie tylko jest to świetna piosenka, ale ma prawdopodobnie najlepszy głos, jaki kiedykolwiek słyszałem, jak ją śpiewał” – napisał, dodając, że Buffett „włączył się w Zwrot nurkowy używany do szkolenia ludzi pod wodą w metaforę „Na całe życie. Kiedy jesteś zdezorientowany i nie wiesz, gdzie jesteś, po prostu podążaj za bąbelkami”.

Według NBC Buffett w chwili śmierci walczył z rakiem skóry z komórek Merkla. Zaktualizowany nekrolog Zamieścił to na swojej oficjalnej stronie internetowej. Chorował na tę chorobę od czterech lat i w trakcie leczenia nadal występował.

READ  Taylor Swift mówi absolwentom, aby ogarnęli panikę w przemówieniu na rozpoczęcie NYU

Jak wynika z oświadczenia, które zamieścił wówczas w mediach społecznościowych, w maju piosenkarz i autor tekstów trafił na krótko do szpitala po podróży na Bahamy. Następnego dnia poinformował swoich zwolenników, że wraca ze szpitala do domu i zamierza wybrać się na „wyprawę na ryby ze starymi przyjaciółmi”.

Buffett „miał niesamowitą radość życia i piękne poczucie humoru” – napisał McCartney w hołdzie.

„Do ostatniej chwili jego oczy błyszczały poczuciem humoru, które mówiło: «Kocham ten świat i będę cieszyć się każdą minutą na nim»”.