1 czerwca, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jansen znowu wieje jak klejnot Red Sox w przegrywaniu kart

Serwisy informacyjne ESPN13 maja 2023, 23:25 czasu wschodniego3 minuty na przeczytanie

Kardynałowie radzą sobie z błędem Hernandeza

Cardinals objęli prowadzenie 4:3 po błędzie puntu Enrique Hernandeza.

boston- Kenley Jansen stracił prowadzenie w dziewiątej rundzie drugi dzień z rzędu, kiedy błąd rzutu Kiké Hernándeza przy potencjalnym dublecie kończącym mecz pozwolił Nolanowi Gormanowi strzelić gola w dziewiątej rundzie w trzech rundach, podnosząc St. Louis. Cardinals pokonali w sobotę Boston Red Sox 4:3.

Drużyna Red Sox przegapiła świetny start Chrisa Sale’a, który w swoim najdłuższym występie od 2019 roku rozegrał osiem rund z jedną piłką biegową.

Nolan Arenado miał solowego homera w St. Louis dzień po zebraniu czterech trafień z homerem z dwoma biegami. Cardinals wygrali piątkowy mecz z dziewiątym trzybiegowym homerem, który został trafiony przez dwa biegi Gormana Janssena.

Rob Refsnyder miał dwa i trzy hity, a Rafael Devers dodał singiel RBI dla Red Sox.

„Dostaliśmy piłkę po ziemi w sytuacji, gdy jej potrzebowaliśmy” – powiedział trener Bostonu Alex Cora. „Nie przekształciliśmy podwójnej gry. To jeden z tych czasów”. [Jansen] Na początku było dziko, mieli ruch uliczny i presję na nas. ”

Jansen (1-2) wyprzedził Paula Goldschmidta i Wilsona Contrerasa, a Contreras osiągnął, gdy czwarta piłka została uznana za naruszenie zegara sądowego. Po wyeliminowaniu Arenado Gorman miał dublet RBI. Brendan Donovan celowo chodził. Następnie Alec Burleson uszczypnął nieco powolnego pałkarza na drugie miejsce, a Hernandez, próbując zmusić DP do szybkiego odwrócenia, odbił rzut obok pierwszego i do bostońskiej ziemianki, pozwalając Gormanowi zdobyć zielone światło po tym, jak Contreras zdobył remis. bieg.

„Płacimy słowami” – powiedział menedżer Cardinals, Oliver Marmul, wskazując rękami do przodu, gdy zapytano go, co myśli, gdy Burleson szedł wzdłuż linii bramkowej, co mogło być bliską grą.

„Dobrze nam poszło” — powiedział Marmol z uśmiechem.

Andre Ballante (2-0) przepracował bezbramkowe rundy, aby przypieczętować zwycięstwo, a Giovanni Gallegos po raz trzeci obronił.

„To wielka kariera, zwłaszcza przeciwko Jansenowi, świetna kariera, gdy jest bliżej, i mam nadzieję, że jest gwiazdą rodziny” – powiedział Contreras. „Zeszłej nocy wykonaliśmy swoją pracę i dzisiaj się nie poddaliśmy. Graliśmy do ostatniego meczu.”

Mieszając szybką piłkę o prędkości 96 mil na godzinę ze swoim zwykłym, ostrym ruchomym suwakiem, utrzymywał bezbramkowy torrent Cardinals, dopóki Arenado nie uderzył w potwornego zielonego i nie wyprowadził siódmego.

Seal uderzył dziewięć razy, zadając trzy trafienia jednym krokiem i rzucił 77 ze swoich 110 narzutów na strajki.

Zakończył siódmą rundę, uderzając Paula DeJonge’a, przesuwając suwak w dół – jego trzecie K w rundzie – i wyszedł do owacji na stojąco.

Ale na tym się nie skończyło.

Sale rzucił idealną ósemkę i wyszedł do owacji na stojąco, kończąc swój najdłuższy występ od ośmiu rund przeciwko Los Angeles Angels na Fenway Park 8 sierpnia 2019 r.

„Było wspaniale”, powiedział Sale o szansie wyjścia na ósmy. „Mówiłem już wcześniej, że naszym zadaniem na początek jest zdobycie jak największej części gry”.

Supergwiazda Cardinals, Stephen Matz, oddał trzy biegi i osiem trafień w 5 1/3 inningsa.

READ  Kupujący, sprzedawcy i gracze do obejrzenia