29 kwietnia, 2024

Patriots Cardinals zdobywają punkty, szybkie punkty: obrona Nowej Anglii idzie po Arizonę bez Kylera Murraya, by wygrać

Patriots przenieśli się na 7-6 w sezonie po zwycięstwie w „Monday Night Football” nad Cardinals 27-13. Zwycięstwo nie tylko przesunęło Nową Anglię z powrotem powyżej 500, ale umieściło ją na siódmym miejscu w tabeli play-off AFC, pomijając Chargers i Jets.

To był mecz pełen wielu kontuzji, ale żaden nie był bardziej godny uwagi niż rozgrywający Cardinals, Kyler Murray. Doznał bezkontaktowej kontuzji kolana dopiero w trzecim meczu meczu i musiał zostać zdjęty z boiska. Zgłaszane są wstępne testy Istnieje obawa, że ​​Murray zerwał więzadło krzyżowe przednie, co zakończy jego sezon, jeśli/kiedy MRI potwierdzi. To zepchnęłoby Colta McCoya na pozycję wyjściową pod środkiem, jakby to był poniedziałkowy wieczór.

Pod przymusem McCoy był solidny i pomógł Arizonie skoczyć do kosza z gry przed przerwą. Po złapaniu piłki jeden po drugim w pierwszej połowie, która przyniosła gole z gry, New England przybiła do 13 na początku drugiej połowy, ale był to w dużej mierze kolejny jąkający się występ po ofensywnej stronie piłki. Patrioci.

Jednak ich obrona była w stanie popchnąć ich do zwycięstwa po tym, jak pod koniec trzeciej kwarty osiągnęli straty jeden po drugim. Pierwszym był Kyle Dugger wymuszony na DeAndre Hopkinsie, który został złapany przez Raekwona McMillana i wrócił na 29 jardów, aby uzyskać przyłożenie na 20-13. W następnym posiadaniu Cardinals, Josh O’Shea zrzucił McCoya z jego drogi i wpadł w ramiona nowicjusza Marcusa Jonesa. Następnie ofensywa złożyła pięć zagrań, 63 jardów, na czele z przyjęciem Huntera Henry’ego z 39 jardów, aby zdobyć dwa punkty na drodze do zwycięstwa.

Mac Jones był 24 z 35 w nocy na 235 jardów i przechwyt. Z zapleczem grzebali, pierwszoroczniacy Pierre Strong Jr. i Kevin Harris złapali luz, każdy był w stanie znaleźć strefę końcową. Po stronie Arizony McCoy zakończył z wynikiem 246 jardów i 27 przechwytami po 40 podań. James Conner rzucił się 15 razy na 85 jardów i przyłożył.

READ  Ostateczny termin handlu MLB: czas, data i sześć rzeczy, które należy wiedzieć o przyszłości Juana Soto niepewna

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat ewolucji tej gry, zapoznaj się z naszymi propozycjami poniżej.

Dlaczego Patrioci wygrali?

Przez większą część tej gry wydawało się, że ofensywa była po raz kolejny upadkiem Nowej Anglii. Było wiele wątpliwych wezwań do gry, w tym pierwsza połowa z 10 sekundami do końca pierwszej połowy, która prawie zakończyła się stratą, która zabiłaby okazję do zdobycia bramki. Były też momenty w tej grze, kiedy Mac Jones był wyraźnie sfrustrowany tym, jak działa ofensywa.

To powiedziawszy, to niesamowite, jak kilka kluczowych zagrań defensywnych może nie tylko odwrócić scenariusz wokół tej gry, ale także rozjaśnić nastrój na uboczu Nowej Anglii. W drugiej połowie obrona Patriotów pokonała atak Arizony i wywarła presję na Colta McCoya. Jako zespół New England zebrał sześć worków, z których połowa pochodziła od linebackera Josha O’Shea. Matt Goodon był również ostoją na podwórku kardynałów, dodając 1,5 worka do swoich i tak już wysokich wyników w karierze.

Ta nieustępliwa presja pomogła zamknąć się w drugiej połowie, a także przyczyniła się do jednego z kluczowych zwrotów w tej grze. Po wymuszonym faulu Dodgera na Hopkinsie i zdobyciu piłki przez McMillana, Uchi był w stanie szybko wywrzeć presję na McCoya w uzyskaniu posiadania. Rzucił się z lewej strony linii i uderzył McCoya tak samo, jak próbował uderzyć Hopkinsa z głębokiej piłki z lewej strony. To odbiło piłkę i wylądowała w ramionach Marcusa Jonesa, aby ustawić ostatnią jazdę i zakończyć 14-punktowy zamach. Nowa Anglia zdobyła w tym sezonie 85 punktów, najwięcej w NFL.

Podczas gdy ofensywa wciąż potrzebowała lepszego rytmu przez całą grę, przyłożenie po przechwyceniu przez Jonesa było obiecującym posunięciem. Kluczową grą w tym ataku było nietypowe – jeśli mile widziane – głębokie kopnięcie Huntera Henry’ego z 39 jardów, które umieściło ich w linii 5 jardów. Jeśli uda im się uzyskać więcej tych głębokich strzałów w ataku, pomoże to Nowej Anglii w wejściu do sezonu posezonowego.

READ  Trener Nets poszukuje Mike'a Budenholzera i innych kandydatów na finalistów: Źródła

Kolejna uwaga dotycząca przewinienia: z Damienem Harrisem (pachwina) wcześniej wykluczonym z tego meczu i Ramondry Stephensonem (kostka) wcześnie z pojedynku, Nowa Anglia widziała, jak nowicjusze Kevin Harris i Pierre Strong Jr. stają się wielcy. Obaj biegacze z pierwszego roku znaleźli się w strefie końcowej i osiągnęli łącznie 96 jardów w biegu ze średnią 7,3 jarda na prowadzenie.

Dlaczego kardynałowie przegrali?

Oczywiście nigdy nie jest idealnie, gdy rozgrywający traci kontuzję zaledwie trzy mecze w meczu, ale ten mecz był do wygrania dla Arizony, nawet z Coltem McCoyem na środku pozycji. Był w stanie wcześnie przesunąć piłkę przeciwko obronie Patriotów, ale nie był w stanie całkowicie ich odbić, zdobywając przyłożenie tylko w jednym z trzech przejazdów czerwonej strefy w pierwszej połowie.

W ostatnich sekundach pierwszej połowy Cliff Kingsbury kontynuował swój motyw bycia hiperagresywnym przy czwartej próbie i utrzymał atak na boisku na 36 sekund przed końcem na 32-jardowej linii Nowej Anglii. McCoy miał Trey’a McBride’a otwartego w mieszkaniu na pierwszą próbę, ale weteran kicker nie miał dość piłki, pozwalając Jahlani Tavai z Patriotów obrócić ją i wymusić obrót przy upadkach. To oddało piłkę Patriotom, którzy szybko przesunęli się w dół boiska i kopnęli gola z gry, by zmieścić się w ciągu trzech. Ta stracona szansa na czwarte miejsce pod koniec drugiej kwarty nie zniechęciła Kingsbury’ego do przesunięcia koperty na czwarte miejsce w następnym posiadaniu zespołu, którego również nie udało mu się wykorzystać.

To było po tym momencie, kiedy obrona Patriotów nałożyła zaciski na Cardinals i zaczęli produkować obroty, które popchnęły ich do zwycięstwa.

Oprócz kilku wątpliwych decyzji w kluczowych biegach i słabej gry na linii ofensywnej, kardynałowie byli w dużej mierze niezdyscyplinowani. Zostali wezwani do ośmiu rzutów karnych, z kilkoma kluczowymi zagraniami usuniętymi wcześniej, w tym nielegalną stratą, która usunęła trzecią i 13-biegową konwersję Hopkinsa przy drugim posiadaniu w nocy. Przestępstwo skutecznie zabiło dysk.

READ  2022 British Open Leader: Relacja na żywo, dzisiejsze wyniki golfa, wynik czwartej rundy Rory'ego McIlroya w St Andrews

punkt zwrotny

Głównym zamachem w tej grze był bez wątpienia błąd Hopkinsa i powrót po przyłożenie. Tuż przed tym obrona Cardinals wymusiła trzybramkowy atak Patriotów, który trwał nieco ponad 90 sekund i wydawało się, że Nowa Anglia wymachuje wewnętrznym oparzeniem. Jednak ta miarka i wynik McMillana dały klubowi nowe życie i zapoczątkowały serię 14-0, która pozwoliła Patriotom wygrać.

Hopkins był bardzo niechlujny w posługiwaniu się piłką nożną podczas fumble, trzymając piłkę w jednej ręce i wyciągając rękę szeroko z klatki piersiowej. To dało Duggerowi dużo miejsca, aby go uwolnić.

Zagrać w grę

Przyłożenie Jamesa Connera na 10 jardów w drugiej kwarcie mogło zaginąć w gorączce porażki, ale był to ogromny pokaz siły ze strony doświadczonego obrońcy. Wziął pierwszy i gola z linii 10 jardów w brzuch i wyglądał, jakby miał zostać zatrzymany dla minimalnego zysku, spotykając grupę białych koszulek wokół linii wznowienia. Jednak Conner miał inne plany i postanowił przedostać się do strefy końcowej, zabierając ze sobą Devina McCourty’ego, który chronił Patriotów.

Co dalej

Stąd kardynałowie udają się do Denver, aby zmierzyć się z Broncos, którzy obecnie mają rozgrywającego rozpoczynającego mecz, Russella Wilsona, zgodnie z protokołem wstrząsu mózgu. Tymczasem Patrioci będą trzymać się z dala od Zachodu, ponieważ w następną niedzielę mają zmierzyć się z Raiders w Las Vegas.