28 kwietnia, 2024

„Pasują”: Pewny siebie Wyoming denerwuje Texas Tech

Serwisy informacyjne ESPN3 września 2023 r. o 01:33 czasu wschodniego3 minuty na przeczytanie

Kibice wbiegają na boisko po tym, jak Wyoming odniosło ekscytujące zwycięstwo po 2 dogrywkach

Wyoming odniosło ekscytujące zwycięstwo 35-33 po podwójnej dogrywce przeciwko Texas Tech.

Laramie, Wyo.– Andrew Beasley rzucił podanie po przyziemieniu z 11 jardów do Johna Michaela Gillenburga na 4. i 7. miejscu, a następnie biegnący Sam Scott zdobył dwupunktową konwersję, gdy Wyoming oszołomiło Texas Tech 35-33 po podwójnej dogrywce w sobotni wieczór na stadionie War Memorial Stadion na otwarcie sezonu dla obu drużyn. .

Tyler Shough, który zakończył grę z podaniem na odległość 338 jardów i trzema przyłożeniami, dał Red Raiders prowadzenie 33-27 po trafieniu Jeranda Bradleya z 15 jardów, ale podanie starszego rozgrywającego okazało się niewystarczające.

Odejście Scotta spowodowało, że pod koniec soboty na stadion przybyła 26 450 kibiców, po meczu opóźnionym o 78 minut z powodu burzy, która przeszła przez Laramie.

Beasley, który z trudem opuścił boisko po regulaminowym czasie gry po mocnym uderzeniu Jaylona Hutchingsa w nos, po pierwszym posiadaniu dogrywki pobiegł i zdobył 5-jardowe przyłożenie.

„W tym meczu wystarczyło dowieźć ich do końca basenu, a oni upadli” – powiedział Beasley w wywiadzie udzielonym CBS po meczu. „Dokładnie to zrobiliśmy i jestem podekscytowany możliwością bycia tam z W”.

Tahj Brooks odpowiedział dla Texas Tech biegiem po przyziemieniu z odległości 6 jardów na trzeciej i drugiej pozycji, co wymusiło drugą dogrywkę.

Red Raiders szybko objęli prowadzenie 17-0 po błędach linebackerów z Wyoming, Jamariego Ferrella i DQ Jamesa.

John Hoyland, który przed sezonem został wybrany do drugiej drużyny AP All-America, strzelił z gry z 56 jardów, zatrzymując krwawienie Cowboys i rozpoczynając serię 20-0.

Beasley pojawiał się i wypadał z gry z powodu drobnych kontuzji, ale ostatecznie nie miało to dla niego znaczenia.

„Zawsze powtarzam, że jestem kontuzjowany, nie jestem kontuzjowany, więc mogę grać. Takie jest moje motto” – powiedział Beasley. „Po prostu kontynuowałem to, nadążałem za czytaniem i po prostu zadziałało”.

Zespół Red Raiders rozpoczął sezon z dużymi oczekiwaniami po tym, jak w 2022 r. po raz pierwszy w tym samym sezonie pokonał Oklahomę i Teksas, ale w sobotę był jednym z czterech klubów z Wielkiej 12, które poniosły porażkę. Baylor, TCU i Wirginia Zachodnia również przegrały w pierwszym tygodniu, a słabszymi byli jedynie Mountaineers.

Zwłaszcza, że ​​Wielka 12 się obecnie rozwija, więc nie szukaj firmy Texas Tech, która w najbliższym czasie zaplanuje więcej meczów wyjazdowych przeciwko przeciwnikom z Grupy Pięciu.

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.