30 września, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

App State otwiera rok 2023 mocnym zwycięstwem u siebie

App State otwiera rok 2023 mocnym zwycięstwem u siebie

Boone, Karolina Północna – Naciskając przycisk resetowania, App State Football otworzył sezon 2023, zbierając siły w drugiej połowie i wygrywając przed publicznością w The Rock.

Nowicjusze i nowicjusze, prezentując cenną głębię, rozegrali jedne z najwspanialszych akcji podczas sobotniego zwycięstwa 45-24 nad Gardner-Webb przed 36 075 kibicami na stadionie Kidd-Brewer.

Z ulgą dla rozpoczynającego rozgrywającego Ryana Burgeraktóry rozegrał 7 z 11 spotkań po podaniu po przyłożeniu na początku meczu, po czym pauzował do końca meczu z powodu kontuzji palca, Joey’a Aguilara Wykonał 11 z 13 podań na 174 jardy i cztery przyłożenia. W swoim pierwszym meczu dla Mountaineers zdobył przyłożenie i w swoim debiucie w App State ustanowił szkolny rekord pod względem liczby podań wykonanych przez rozgrywającego.

„Przyszedł Joey, a jego pierwszą przepustką do kolegiaty w App State było przyłożenie, co dało nam iskrę, której potrzebowaliśmy” – główny trener Seana Clarka Powiedział.

Eli Wilsona, Kaydena Robinsona, Daltona Stromana, Dashauna Davisa I Christian Horn Miał po jednym przyłożeniu i Nate’a Noela Rzucił się na 117 jardów i jedno przyłożenie na 24 prowadzących.


Trzy straty w ciągu ośmiu minut od końca trzeciej kwarty do początku czwartej kwarty pozwoliły Mountaineers oddalić się od Runnin’ Bulldogs, którzy w trzeciej kwarcie prowadzili 24-21, zanim App State zdobył ostatnie 24 punkty przeciwko ich. Przeciwnik, który wypada z play-offów FCS w 2022 roku.


App State prowadził 31-24 po celnym rzucie z gry z 43 jardów Michaela Hughesakoniec w defensywie Michaela Fletchera Drugi atak QB w meczu doprowadził do przechwycenia przez weterana bezpieczeństwa i kapitana drużyny Jacksona Greenaktóry oddał piłkę 25 jardów do Gardner Webb 23. Noel po biegu na 16 jardów zdobył 7 jardów, a nacisk ze strony Seana Collinsa Przyczynił się do przechwycenia innego przybysza Jacka Scruggsa Wkrótce potem.


Kevina Abramsa-Verwina Później wymusił fumble, który został odzyskany przez debiutanta Monteza Kelly’egoa podanie Aguilara po czwartym przyłożeniu do Hornu zamknęło wynik.

READ  Jason Kidd przedstawia aktualne informacje na temat kontuzji Luki Doncica po zwycięstwie Mavericks nad Suns

Burger i Aguilar rzucili podania po przyziemieniu w pierwszej połowie, a Burger uderzył Wilsona z 12 jardów pod koniec pierwszej kwarty, po czym nastąpił bieg wstecz McKeela Haywooda Czwarta i druga transformacja. Zespół Runnin’ Bulldogs zdobył kolejne 10 punktów, a Aguilar po raz pierwszy wszedł na boisko po rzucie z 14 jardów, które dało Mountaineers posiadanie piłki na Gardner-Webb 32 na 2:13 przed końcem pierwszej połowy.


Aguilar spojrzał w lewo i zobaczył szeroko otwartego Robinsona wzdłuż lewego hasha na linii 7 jardów. Robinson złapał strzał, minął obrońcę i z łatwością zdobył bramkę, dzięki czemu App State wrócił na prowadzenie.

„Musisz wyjść na boisko i po prostu grać, niezależnie od tego, czy zajmiesz pierwsze, drugie czy trzecie miejsce” – powiedział Aguilar. „Zawsze jest następny, po prostu musisz być gotowy”.


Drużyna Runnin’ Bulldogs rozpoczęła drugą połowę od 11-sekundowego przyłożenia, a App State odzyskało prowadzenie po podaniu Aguilara z 26 jardów do Davisa i Gardnera-Webba, którzy objęli ostatnie prowadzenie po trzecim przyłożeniu Jaydena Browna – 41 jardów przyjęcie.


Mountaineers na dobre objęli prowadzenie po podaniu Aguilara z 43 jardów po przyziemieniu do Stromana uderzającego prawą linią boczną i przyspieszeniu jeden po drugim z Nate’a Johnsona Fletcher wymusił rzut za trzy punkty.


Bramka z gry Hughesa powiększyła prowadzenie do siedmiu punktów, a Mountaineers po raz pierwszy w historii powiększyli prowadzenie do dwóch punktów po przechwyceniu drużyny Green na rozpoczęcie kolejnej serii. Wracając na ławkę rezerwowych, został otoczony przez dużą grupę, w skład której wchodził także główny trener Seana Clarka I jego kontuzjowany kolega Zamek Andersonainny absolwent szkoły średniej Watauga, któremu udało się dołączyć do bitwy na swoim skuterze.


Nicka Rossa W sumie zaliczył 12 odbiorów i poprowadził drużynę defensywną, która w drugiej połowie miała trzy odbiory na wynos Andrew Parker Jr I Tereka Funderburka Dodał po sześć przystanków każdy.

READ  Brighton było lepsze, ale Manchester United dotarł do finału Pucharu Anglii