31 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

App State otwiera rok 2023 mocnym zwycięstwem u siebie

App State otwiera rok 2023 mocnym zwycięstwem u siebie

Boone, Karolina Północna – Naciskając przycisk resetowania, App State Football otworzył sezon 2023, zbierając siły w drugiej połowie i wygrywając przed publicznością w The Rock.

Nowicjusze i nowicjusze, prezentując cenną głębię, rozegrali jedne z najwspanialszych akcji podczas sobotniego zwycięstwa 45-24 nad Gardner-Webb przed 36 075 kibicami na stadionie Kidd-Brewer.

Z ulgą dla rozpoczynającego rozgrywającego Ryana Burgeraktóry rozegrał 7 z 11 spotkań po podaniu po przyłożeniu na początku meczu, po czym pauzował do końca meczu z powodu kontuzji palca, Joey’a Aguilara Wykonał 11 z 13 podań na 174 jardy i cztery przyłożenia. W swoim pierwszym meczu dla Mountaineers zdobył przyłożenie i w swoim debiucie w App State ustanowił szkolny rekord pod względem liczby podań wykonanych przez rozgrywającego.

„Przyszedł Joey, a jego pierwszą przepustką do kolegiaty w App State było przyłożenie, co dało nam iskrę, której potrzebowaliśmy” – główny trener Seana Clarka Powiedział.

Eli Wilsona, Kaydena Robinsona, Daltona Stromana, Dashauna Davisa I Christian Horn Miał po jednym przyłożeniu i Nate’a Noela Rzucił się na 117 jardów i jedno przyłożenie na 24 prowadzących.


Trzy straty w ciągu ośmiu minut od końca trzeciej kwarty do początku czwartej kwarty pozwoliły Mountaineers oddalić się od Runnin’ Bulldogs, którzy w trzeciej kwarcie prowadzili 24-21, zanim App State zdobył ostatnie 24 punkty przeciwko ich. Przeciwnik, który wypada z play-offów FCS w 2022 roku.


App State prowadził 31-24 po celnym rzucie z gry z 43 jardów Michaela Hughesakoniec w defensywie Michaela Fletchera Drugi atak QB w meczu doprowadził do przechwycenia przez weterana bezpieczeństwa i kapitana drużyny Jacksona Greenaktóry oddał piłkę 25 jardów do Gardner Webb 23. Noel po biegu na 16 jardów zdobył 7 jardów, a nacisk ze strony Seana Collinsa Przyczynił się do przechwycenia innego przybysza Jacka Scruggsa Wkrótce potem.


Kevina Abramsa-Verwina Później wymusił fumble, który został odzyskany przez debiutanta Monteza Kelly’egoa podanie Aguilara po czwartym przyłożeniu do Hornu zamknęło wynik.

READ  Południowokoreańska zawodniczka Casey Fair została najmłodszą zawodniczką w historii mistrzostw świata kobiet w wieku 16 lat

Burger i Aguilar rzucili podania po przyziemieniu w pierwszej połowie, a Burger uderzył Wilsona z 12 jardów pod koniec pierwszej kwarty, po czym nastąpił bieg wstecz McKeela Haywooda Czwarta i druga transformacja. Zespół Runnin’ Bulldogs zdobył kolejne 10 punktów, a Aguilar po raz pierwszy wszedł na boisko po rzucie z 14 jardów, które dało Mountaineers posiadanie piłki na Gardner-Webb 32 na 2:13 przed końcem pierwszej połowy.


Aguilar spojrzał w lewo i zobaczył szeroko otwartego Robinsona wzdłuż lewego hasha na linii 7 jardów. Robinson złapał strzał, minął obrońcę i z łatwością zdobył bramkę, dzięki czemu App State wrócił na prowadzenie.

„Musisz wyjść na boisko i po prostu grać, niezależnie od tego, czy zajmiesz pierwsze, drugie czy trzecie miejsce” – powiedział Aguilar. „Zawsze jest następny, po prostu musisz być gotowy”.


Drużyna Runnin’ Bulldogs rozpoczęła drugą połowę od 11-sekundowego przyłożenia, a App State odzyskało prowadzenie po podaniu Aguilara z 26 jardów do Davisa i Gardnera-Webba, którzy objęli ostatnie prowadzenie po trzecim przyłożeniu Jaydena Browna – 41 jardów przyjęcie.


Mountaineers na dobre objęli prowadzenie po podaniu Aguilara z 43 jardów po przyziemieniu do Stromana uderzającego prawą linią boczną i przyspieszeniu jeden po drugim z Nate’a Johnsona Fletcher wymusił rzut za trzy punkty.


Bramka z gry Hughesa powiększyła prowadzenie do siedmiu punktów, a Mountaineers po raz pierwszy w historii powiększyli prowadzenie do dwóch punktów po przechwyceniu drużyny Green na rozpoczęcie kolejnej serii. Wracając na ławkę rezerwowych, został otoczony przez dużą grupę, w skład której wchodził także główny trener Seana Clarka I jego kontuzjowany kolega Zamek Andersonainny absolwent szkoły średniej Watauga, któremu udało się dołączyć do bitwy na swoim skuterze.


Nicka Rossa W sumie zaliczył 12 odbiorów i poprowadził drużynę defensywną, która w drugiej połowie miała trzy odbiory na wynos Andrew Parker Jr I Tereka Funderburka Dodał po sześć przystanków każdy.

READ  Nebraska 73-55 Minnesota (25 lutego 2024 r.) Podsumowanie meczu