16 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pakiet Super Smash Bros  Czarny piątek na Nintendo Switch OLED jest już dostępny

Pakiet Super Smash Bros Czarny piątek na Nintendo Switch OLED jest już dostępny

Nadszedł Czarny Piątek 2023 Nintendo i każdy, kto szuka Nintendo Switch OLED, nie powinien tego przegapić. Do wyczerpania zapasów, możesz Zdobądź oficjalny pakiet Nintendo Switch OLED, który jest dostarczany z grą Super Smash Bros. Ostateczny oraz trzymiesięczną subskrypcję Nintendo Switch Online za 350 dolarów. Pakiet rozpoczął się już w sprzedaży online u kilku sprzedawców detalicznych, więc jeśli jesteś zainteresowany, zalecamy szybkie jego zabezpieczenie. Pamiętaj również, że nawet jeśli produkt nie jest dostępny do dostawy, możesz złożyć zamówienie online i odebrać go w lokalnym sklepie.

Należy do Amazon (za pośrednictwem Amazon Japan) Japońska wersja tego pakietu W zestawie urocze ozdobne pudełko, torba do przenoszenia i podstawka pod napój Smash Bros. Za 356 dolarów. A ponieważ Switch nie ma regionu, będziesz mieć takie same wrażenia, jak w przypadku Switcha w Ameryce Północnej.

Super Smash Bros. Switch OLED to nie jedyny pakiet wakacyjny, jaki możesz teraz dostać. Możesz także uzyskać standard Nintendo Switch z Mario Kart 8 Deluxe i Switch Online za 299 dolarów. chwila, Walmart (niebieski) I cel (różowy) Zdobądź ekskluzywne pakiety Switch Lite z motywem Animal Crossing: New Horizons, które są dostarczane z grą za 200 USD.

READ  Niepokojące brakujące poziomy ujawnione w The Last of Us 2 Remaster na PS5

Poza pakietami konsolowymi, oficjalna oferta Nintendo na Czarny Piątek obejmuje również oferty na ekskluzywne gry premium. Jest też Pakiet Super Mario Party Joy-Con za 100 dolarów W zestawie nowe czerwono-niebieskie kontrolery. Jeśli kupujesz konsolę Switch, ten pakiet Mario Party to świetny sposób na zdobycie dodatkowych kontrolerów wraz z zabawną grą wieloosobową na następny wieczór gier.

Poniżej zamieściliśmy listę niektórych ofert gier na Nintendo Switch z okazji Czarnego Piątku. Teraz masz szansę zdobyć jedne z najlepszych gier na Switcha za 30 USD.


Oferty z okazji Czarnego Piątku na gry Nintendo Switch


Oferty z okazji Czarnego Piątku na konsole Nintendo Switch

Hori Split Pad Pro - Pokemon Legends: Arceus Edition
Hori Split Pad Pro – Pokemon Legends: Arceus Edition

Istnieją również świetne oferty na niektóre z najlepszych akcesoriów Nintendo Switch, w tym model Pro 8BitDostępna konsola Z bazą ładującą i Hori Split Pad Pro I Wbudowany dzielony panel-Najlepsze kontrolery Switch do gier przenośnych. A jeśli szukasz świetnego kontrolera do gier retro na Switch Online, to tak 8 Bitdo SN30 Pro Ma obudowę w stylu SNES i wszystkie wejścia potrzebne do nowoczesnych gier.

Omawiane tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz cokolwiek oferowanego na naszej stronie.