12 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gracze Apex Legends krytykują „irytujący” błąd odradzania się w Three Strikes LTM.

Gracze Apex Legends krytykują „irytujący” błąd odradzania się w Three Strikes LTM.

Fani Apex Legends mają dość jednego „irytującego” błędu w Three Strikes LTM, który bez względu na wszystko umieszcza ich z powrotem na środku mapy.

Gra Apex Legends Three Strikes LTM odniosła ogromny sukces wśród społeczności, a wielu wzywało dewelopera Respawn Entertainment, aby uczynił z niej stały dodatek do gry.

Niestety, nowy tryb LTM nie jest pozbawiony dziwactw i czkawek, takich jak irytujący exploit odkryty przez graczy, który pozwala drużynom zabijać kopniętych graczy.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Teraz fani Apex Legends wyrazili swoją frustrację z powodu kolejnej „irytującej” usterki, która pojawiła się w Three Strikes, która najwyraźniej kosztowała kilka drużyn mecze.

Apex Legends dało upust frustracji związanej z usterką odradzania się Three Strikes

A Poczta W Apex Legends com.subreddit Zwróć uwagę społeczności na błąd.

OP zamieścił zrzut ekranu przedstawiający usterkę w akcji, pokazujący, że członkowie ich zespołu zostali teleportowani bezpośrednio do centrum Olimpu, mimo że burza przejęła już większość mapy.

Artykuł kontynuowany po reklamie

„Dosłownie kosztowało nas to utratę gry, ponieważ gra zdecydowała o umieszczeniu 2/3 naszego zespołu, w tym mnie, na środku mapy, zamiast drugiego członka drużyny” – wyjaśnili.

Według innych komentatorów nie jest to odosobniony przypadek, ponieważ twierdzili oni również, że błąd związany z repostem zniszczył gry.

„Zdarzyło mi się to około 10 razy w ciągu ostatnich 24 godzin” – powiedział jeden z graczy. „Kiedy zdarza się to w Stormpoint, przygniata mnie do skały, więc umieram przy każdym trafieniu. Bardzo irytujące.”

Niektórzy gracze twierdzili, że przyczyną problemów z odradzaniem się w Three Strikes była Walkiria, a niektórzy twierdzili, że Respawn powinien być „wyłączony na siłę” do czasu naprawienia usterki.

Jeden z fanów powiedział, że chociaż Three Strikes jest „irytujące”, dość łatwo jest odzyskać siły po tym błędzie. „Wszystko, co musisz zrobić, to odnawiać się stale i w sposób naprzemienny. Ponieważ odradzasz się w tym trybie, zyskujesz bardzo dużą ilość zdrowia… technicznie rzecz biorąc, możesz ożywić się tylko w sposób przesunięty przez cały pierścień do swojego kolegi z drużyny .

Artykuł kontynuowany po reklamie

Chociaż można to naprawić, niewątpliwie frustrujące jest to, że mecz zostaje zrujnowany przez coś, na co gracz nie ma wpływu. Ponieważ tryb LTM Three Strikes zakończy się w nadchodzących dniach, nie jest jasne, czy usterka zostanie naprawiona, zanim tryb gry zakończy się na dobre.