30 listopada, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Magiczna gra FPS Immortals of Aveum na PS5 prawdopodobnie kiedyś pojawi się w PS Plus

Magiczna gra FPS Immortals of Aveum na PS5 prawdopodobnie kiedyś pojawi się w PS Plus

Obraz: Plac płatności

W roku pełnym premierowych premier wybaczycie, że zapomnicie o Immortals of Aveum – opartej na magii strzelance FPS, która miała premierę w sierpniu. Tytuł spotkał się z dość przeciętnymi recenzjami i niedługo potem mówiło się o słabej sprzedaży. Szkoda też, bo pomimo pewnych oczywistych wad, gra przynajmniej starała się zrobić coś stosunkowo wyjątkowego.

„Nasza działalność opiera się na sprzedaży gier, a sprzedaliśmy ich za mało” – powiedział w wywiadzie dla serwisu Brett Robbins, dyrektor generalny Ascendant Studios. Centrala Windowsa. Robbins dodaje, że deweloper chce uzyskać Immortals of Aveum w ramach usług subskrypcyjnych, takich jak PS Plusa I gra zręcznościowa. „Nie mamy jeszcze daty […] Jestem pewien, że tak się stanie” – przyznaje.

Wydaje się, że w przypadku wielu słabszych tytułów stało się to kolejnym logicznym krokiem. W ciągu ostatnich kilku lat zaobserwowaliśmy, że w PS Plus pojawiło się wiele projektów usług na żywo, na przykład wraz z grami powodującymi podziały, takimi jak nowe Saints Row. Nie ma wątpliwości, że te gry cieszą się coraz większym zaangażowaniem, chociaż nie wszyscy subskrybenci będą mieli poczucie, że zarabiają pieniądze, gdy te gry będą aktualizowane co miesiąc.