28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Overwatch 2 wprowadza surowsze kary dla graczy, którzy opuszczą grę w połowie meczu

Overwatch 2 wprowadza surowsze kary dla graczy, którzy opuszczą grę w połowie meczu

Blizzard zrobi sobie wakacje w połowie gry Monitorowanie 2 To coś poważniejszego Wprowadź surowsze kary Kiedy nadejdzie sezon 10, osoby grające w gry nierankingowe nie będą już mogły dołączyć do kolejki przez pięć minut po opuszczeniu dwóch z ostatnich 20 meczów. Jeśli opuszczą co najmniej 10 z ostatnich 20, zostaną zawieszeni na 48 godzin. Gracze prawdopodobnie będą chcieli zachować większą ostrożność przy opuszczaniu meczów rywalizacyjnych, ponieważ w 10 na 20 przypadkach zostaną zbanowani na resztę sezonu. Blizzard stwierdził w swoim oświadczeniu, że choć zdaje sobie sprawę, że nie wszyscy celowo porzucają grę, zmiany te „powinny pomóc w ograniczeniu liczby graczy, którzy celowo decydują się na porzucenie meczu”.

Tabela zawierająca kary za opuszczenie meczów Overwatch 2.

Zamieć

Deweloper ułatwia także grupom znajomych wspólną zabawę w trybie rywalizacji, niezależnie od ich rangi, oferując „szerokie grupy”. Szeroki zakres definiowany jest przez obecność graczy z szerokiego zakresu rang, od poziomu Diamentu po poziomy aż do pięciu niższych dywizji umiejętności. Blizzard przyznaje, że wybranie nowej opcji kolejki będzie się wiązało z dłuższym czasem oczekiwania, gdyż aby zachować sprawiedliwość, będzie musiał połączyć szeroką grupę z inną, szeroką grupą o podobnych rangach. Mamy jednak nadzieję, że nowa funkcja wyeliminuje potrzebę korzystania z alternatywnego konta podczas gry ze znajomymi.

Firma dodaje także nowe funkcje mające na celu zapobieganie nadużyciom i nękaniu w grach. Wkrótce do listy „Unikaj zespołu” zamiast trzech będzie można dodać maksymalnie 10 graczy. Ułatwia także zgłaszanie zakłócających zachowań poprzez aktualizację interfejsu raportowania. Wreszcie, Blizzard blokuje graczowi dostęp do czatu tekstowego lub głosowego w jego meczach, jeśli okaże się, że dopuścił się on niewłaściwego zachowania i naruszył kodeks postępowania firmy. Mogą odzyskać te przywileje tylko wtedy, gdy spędzą czas na grze Monitorowanie 2 O ich najlepszym zachowaniu.

READ  Fani Mario Kart są podekscytowani, aby dowiedzieć się więcej o tajnych punktach