28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Browns zmieniają kontrakt, aby zatrzymać gwiazdę RB Nicka Chubba w Cleveland na sezon 2024

Browns zmieniają kontrakt, aby zatrzymać gwiazdę RB Nicka Chubba w Cleveland na sezon 2024

Chubb zdobył 6511 jardów i 48 przyłożeń w pośpiechu w ciągu sześciu sezonów, grając w co najmniej 12 meczach w każdym roku z wyjątkiem ostatniego. Bez Chubba Cleveland musiało w 2023 r. stworzyć odpowiednią kadrę obrońcy, polegając na drugorocznym linebackerze Jeromem Fordzie, powracającym weteranie Kareemie Huntie, dosypującym szybkiego linebackera Pierre’a Stronga i wypadającym z pierwszej dziesiątki pod względem szybkich jardów w NFL w meczu NFL. pierwszy raz od sezonu 2019.

Brownowie przekazali ograniczone i niejasne informacje na temat postępów Chubba podczas prób powrotu do zdrowia po kontuzji, która wymaga dwóch odrębnych procedur, aby prawidłowo naprawić zerwaną więzadło krzyżowe przedniego. Niektórzy zastanawiali się, czy kontuzja i wysoka liczba Chubba – 15,825 mln dolarów w 2024 r. – mogą skłonić Clevelanda do zwolnienia rodzimego bohatera, aby zaoszczędzić pieniądze na czymś, co ostatecznie może okazać się złą inwestycją. Zamiast tego Brownowie chronią się finansowo, dając Chubbowi możliwość odzyskania części wynagrodzenia dzięki swoim występom.

Najpierw Chubb musi dokończyć rehabilitację i wrócić na boisko. Po tym, jak w zeszłym sezonie zostali przyłapani niemal z pustymi rękami, Brownowie przygotowali się odpowiednio, zaopatrując się w biegaczy poza sezonem, dodając jednocześnie Nyheima Hinesa i Dontę Foreman do pokoju, w którym znajdowali się już Chubb, Ford, Strong i John Kelly, dzięki czemu ich zespół osiągnął w sumie sześciu biegaczy przed tym draftem w miesiącu.

Chubb może zakończyć wspaniałą historię powrotu godną rozważenia w ramach nagrody na koniec roku, jeśli powróci do swojej formy w 2024 r. Sądząc po środowych wiadomościach, Brown nie jest w tym momencie do końca przekonany, że to zrobi.

READ  Próbny draft 2 i 3 rundy NFL, autor: Dane Brugler: Spencer Rattler do Rams; Wczesny bieg WR