16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Piplup is one of the Sinnoh starters (Image via Game Freak)

Jak złapać Piplupa w Pokemon Legends: Arceus

Piplup znajduje się w ukrytym zakątku dzielnicy Hisuian in Legendy Pokemonów: Arceus.

Ta nowa gra o pokemonach dała graczom wyjątkową opcję dla początkujących. Zamiast oryginalnych Pokémonów w okolicy, oferowali Cyndaquil (od Johto), Rowlett (od Alola) i Oshawott (od Unova).

To sprawiło, że wielu graczy zastanawiało się, skąd wziąć startery Sinnoh, ponieważ nie ma profesora Roana, który mógłby im dać. Cóż, są na wolności, ale są bardzo rzadkie.


Pokemon czwartej generacji jest dobrze ukryty w nowej grze

Piplup można znaleźć na Cobalt Coastlands, ale jest stłoczony w odległym zakątku obszaru. Gracze być może pamiętają nawigację po Basculegionie, aby przeglądać całą drogę do wyspy Firepit na północy. Cóż, będą musieli to przejrzeć, aby znaleźć Piplup.

W szczególności gracze będą chcieli surfować po wyspie Firepit, a następnie skręcić w lewo, aby wrócić na stały ląd. Powinni znaleźć mniejszą plażę, która prowadzi do Wiosennej Ścieżki. Gracze powinni o tym pamiętać w dalszej części gry, gdy przyjdzie czas na znalezienie Giratiny, ponieważ Jaskinia Zawrócenia znajduje się na Źródlanej Ścieżce, podobnie jak w Generacji IV.

Ten obszar nazywa się Ilepsy Shore. Chociaż na samej plaży autokary będą witane alfa Zatrudnienie. To może być dobra walka, żeby trochę zapełnić wpis Empoleon’s Pokedex.

Ilepsy Shore znajduje się po północnej stronie Cobalt Coastlands (Zdjęcie za pośrednictwem Game Freak)
Ilepsy Shore znajduje się po północnej stronie Cobalt Coastlands (Zdjęcie za pośrednictwem Game Freak)

Podchodząc nieco w prawo, trenerzy powinni natrafić na małą kałużę. Piplup będzie tu przebywał.

Najlepszym sposobem na jej złapanie jest zakradnięcie się na wzgórze za stawem. To da graczowi kilka drzew, za którymi może się schować. Stamtąd wystrzelenie dużej piłki w niczego niepodejrzewającego Piplupa nie powinno być zbyt trudne.

Pamiętaj, że to jedyny Piplup na świecie. Aby uzyskać więcej, autokary musiałyby opuścić przybrzeżne ziemie kobaltu i wrócić. Aby zaoszczędzić czas, warto popracować nad Piplup Wejdź do Pokedex Przed rozwinięciem go w Prinplup, w ten sposób trenerzy nie będą musieli wychodzić i wracać.

READ  Kojima zapewnia fanów Sony, że nadal pracuje z PlayStation

Edytowane przez Sego Samuela Balla