29 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Twórcy Night in the Woods zapowiedzieli nową grę: Revenant Hill

Twórcy Night in the Woods zapowiedzieli nową grę: Revenant Hill

Twórcy klasycznej gry niezależnej noc w lesie ogłosiło tytuł swojej kolejnej nowej gry i udostępniło zwiastun w ramach prezentacji Sony PlayStation w środę. to jest nazwane upiorne wzgórze, Opowiada historię kota o imieniu Twigs, który próbuje związać koniec z końcem.

Jest tworzony przez należące do spółdzielni studio gier o nazwie The Glory Society, mały zespół, w skład którego wchodzą Bethany Hockenberry i Scott Benson, pierwotni scenarzyści i projektanci narracji. noc w lesie. Upiorne Wzgórze Wydawany jest przez Finji, firmę stojącą za innymi ukochanymi tytułami, takimi jak Dandelion: kolorowa historia I Kurtka. Upiorne Wzgórze Potwierdzono, że jest w fazie rozwoju na PlayStation 4 i 5.

Krótki zwiastun Playstation Showcase pokazuje kota wędrującego przez kilka jesiennych scen. Zaczynając w lesie, potem biegnąc przez grobowce, farmy, grupy czarownic i pogrążone w chaosie miasta. Cechy gry noc w lesie Oszałamiający styl grafiki 2D ze złowrogimi postaciami i ogólną atmosferą Halloween. Ma kolorową obsadę, w tym niedźwiedzie, szkielety, czarownice i nie tylko.

Gra toczy się w roku 1919, a ty wcielisz się w kota o imieniu Twigs, Blog projektanta sztuki Cobie West powiedział. Twigs próbuje przeżyć po spaleniu w stodole, w której mieszkał. Próbuje przenieść się w nowe miejsce, ale lokalna sowa pobiera opłatę za czynsz. Od kota zależy, jak przeżyje.

Biorąc pod uwagę założenie, wydaje się, że ta gra będzie prawdopodobnie eksplorować tematy społeczno-polityczne, takie jak kapitalizm i inne oparte na wyzysku systemy społeczne, podobnie jak noc w lesie akt. Jeśli chodzi o rozgrywkę, nie wiemy zbyt wiele, ale blog mówi o uprawie roślin, aby je sprzedać lub wykorzystać, zaprzyjaźnić się, a nawet stworzyć magię i magię. Ogólnie wygląda na to, że czeka nas nerwowy czas.

Czytaj więcej

READ  Wymiana Hellcat-side-by-side mogła skończyć się tylko źle