12 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Elmo zapytał, jak sobie radzą wszyscy na X. Elmo nie był przygotowany na odpowiedzi.

Elmo zapytał, jak sobie radzą wszyscy na X. Elmo nie był przygotowany na odpowiedzi.

Poniedziałek Konto X Jeśli chodzi o Elmo, tajemniczy czerwony potwór z „Ulicy Sezamkowej” zadał swoim 457 000 obserwującym proste pytanie: „Elmo właśnie się meldował! Jak się wszyscy mają?”

W tysiącach odpowiedzi użytkownicy mediów społecznościowych powiedzieli Elmo, że w rzeczywistości ich występy nie były aż tak gorące.

„Elmo, jestem przygnębiony i spłukany”. jeden napisał. Inni powiedzieli Elmo, że tak Zwolniony – tymczasowo zwolnionybyli Obawy związane z wyborami w 2024 rlub to, co miał ich pies Obtoczone w gęsich odchodach.

„Każdego dnia otchłań, w którą patrzymy na Elmo, powiększa się z wyjątkową grozą” – czytamy w jego poście. Hanifa Abdula Raqeeba, poeta, eseista i współpracownik „New York Timesa”. „Takiego, który wcześniej był niezgłębiony. Nasza nieunikniona zagłada, która kiedyś przyspieszała w latach lub miesiącach, teraz przyspiesza w godzinach, a nawet minutach.

„Jednakże wcześniej wypiłem dobrego grejpfruta, dziękuję za pytanie” – kontynuowano w odpowiedzi.

Według X Metrics pytanie Elmo wyświetlono ponad 140 milionów razy. Elmo mógł nie być przygotowany na całe emocjonalne wyczerpanie, jakim podzielił się w odpowiedzi, powiedziała Samantha Maltin, wiceprezes wykonawczy oraz dyrektor ds. marketingu i marki w Sesame Workshop, organizacji non-profit stojącej za Ulicą Sezamkową.

„Nie sądzę, żeby ktokolwiek spodziewał się, jak głęboko rezonuje to konkretne pytanie” – powiedziała w wywiadzie. „Ale jesteśmy tak zachwyceni, że o to zapytaliśmy”.

Dodała, że ​​pani Maltin uważa, że ​​przytłaczająca reakcja na post Elmo wskazuje na pilną potrzebę zapewnienia bezpłatnych i dostępnych zasobów w zakresie zdrowia psychicznego.

Kontami w mediach społecznościowych Elmo, Wielkiego Ptaka, Grovera i innych postaci z „Ulicy Sezamkowej” zarządza czteroosobowy zespół w Sesame Workshop. (Konto Big Bird wdało się w internetową spór z senatorem Tedem Cruzem z Teksasu w 2021 r. po tym, jak opublikował on post na temat szczepionki przeciwko Covid-19).

Konta te mają służyć jako rozszerzenie głosów i zainteresowań bohaterów oraz ulepszyć treści edukacyjne, które Sesame Workshop zapewnia dzieciom i rodzicom. Pani Maltin stwierdziła, że ​​zadawanie pytań otwartych to strategiczny sposób stymulowania zaangażowania klientów.

READ  Lea Michele występuje z obsadą „Funny Girl” na rozdaniu nagród Tony pomimo jej statusu dyskwalifikacji

To nie był pierwszy raz, kiedy Elmo spotkał się w Internecie ze stertą psów: w 2022 r. jego tyrada na temat skały o imieniu Rocco również stała się popularna w mediach społecznościowych, co skłoniło wielu użytkowników do reakcji, dającej upust własnym frustracjom.

Dlaczego Elmo wciąż jest wciągany w otchłań rozpaczy? Być może dzieje się tak dlatego, że potwór wywołuje u wielu ludzi silne poczucie nostalgii, twierdzi Jess Maddox, adiunkt ds. mediów cyfrowych na Uniwersytecie w Alabamie.

Elmo to „ukochana postać z dzieciństwa, którą kojarzymy z prostszymi okresami w naszym życiu” – powiedziała. Kiedy Elmo powróci na strony mediów społecznościowych przedstawiające dorosłych borykających się z wypaleniem zawodowym, inflacją i złożoną sytuacją geopolityczną, wielu osobom może być trudno nie dać upustu temu, jak zmieniło się ich życie – dodała.

Ponadto w porównaniu z większością cyberataków wymierzonych w ludzi „marionetka jest celem obarczonym znacznie niskim ryzykiem” – dodała.

We wtorek, po tym jak Elmo otrzymało ponad 9 000 odpowiedzi, na koncie pojawiła się kolejna odpowiedź w charakterystycznym dla bohatera stylu z perspektywy trzeciej osoby: „Wspaniale! Elmo cieszy się, że zapytał! Przeczytaj”. Elmo dowiedział się, że ważne jest, aby zapytać przyjaciela jak sobie radzą.”

W odpowiedzi 1 użytkownik „W jakiś sposób ten projekt sprawia, że ​​czuję się lepiej” – napisał.