22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti jest już w sprzedaży w Serbii, kosztuje 1400 dolarów

NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti jest już w sprzedaży w Serbii, kosztuje 1400 dolarów

Gigabyte RTX 4070 Ti Gaming OC jest na sprzedaż w Serbii po wygórowanej cenie

Wygląda na to, że niektórzy sprzedawcy detaliczni nie czekają, aż NVIDIA ogłosi nowe karty.

Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti Gaming OC na sprzedaż w Serbii, źródło: Reddit / CouncilorIrissa

Ten Redditor zauważa nową kartę graficzną RTX 4070 Ti, która jest już w sprzedaży. Karta jest już dostępna, a cena i nazwa modelu są wyraźnie widoczne dla klientów. Dzieje się to na ponad tydzień przed oficjalnym zniesieniem zakazu sprzedaży przez firmę NVIDIA.

Karta na półce to model Gaming OC firmy Gigabyte. Model ten nie pojawił się jeszcze w żadnym przecieku, a opakowanie również nie zdradza projektu. Nie trzeba dodawać, że umieszczając kartę na półce, sprzedawca zepsuł gigabajtową niespodziankę.

Sądząc po cenie na pudełku, ta karta kosztuje 154 999 JOD, co przekłada się na około 1400 USD. Jest to oczywiście absurdalna cena za ten model, a sprzedawca wyraźnie czerpie korzyści z wcześniejszej sprzedaży karty.

MSI GeForce RTX 4070 Ti Gaming X Trio w Kostaryce, źródło: Reddit/Linlin-mg

Redditor udostępnia najnowsze zdjęcie ze sklepu w Kostaryce, które również potwierdza, że ​​karty RTX 4070 Ti są już w magazynie, ale przynajmniej w tym przypadku zakaz sprzedaży zostanie uszanowany. To także pierwsze znane potwierdzenie modelu MSI Gaming X Trio. Obie karty mają zostać oficjalnie wydane 5 stycznia.

Źródło: reddit

Wielkie dzięki dla Sebastiana Castellanosa za wskazówkę!READ  Samsung Galaxy S24 Ultra może mieć dużą przewagę nad iPhonem 15 Pro Max – poznaj Galaxy AI